home
Na cestě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Skutočne by som si teraz chcela prečítať knižnú predlohu, keďže film na mňa pôsobí ako také nedotiahnuté pozlátko. Akoby som tam mala vidieť niečo hlboké, ale keďže som nečítala predlohu a samotné vulgarizmy mi proste nie sú dosť, nevidím to tam.

27. června 2016
avatar uživatele
90 %

Jsou filmy, které mají propracovaný příběh a různorodý děj a přesto v půlce sledování usínám a pak jsou filmy, ve kterých se za celou dobu téměř nic převratného nepřihodí, ale jejich sledování si naplno užívám a vychutnávám. On the Road mě upoutal a bavil především díky jedinečné "free" atmosféře (umocněné popíjením gina s tonikem) a výborným hercům. Garrett Hedlund a Sam Riley zahráli své hrdiny naprosto přesvědčivě a uvěřitelně a už jen jejich řádění před kamerou mě hrozně bavilo. Navíc, jako bonus, mají oba strašně zajímavý a charakteristický hlas, který byl v obou případech pohlazením pro mé uši (z nějakého důvodu jsem trošku zatížená na hlasy herců :) )... A už jsem mnohokrát zmiňovala, že u filmu jsou pro mě nejpodstatnější emoce. On the Road mě dostal do naprosto jedinečné, takové uvolněné a příjemné nálady a za nějakého ponurého deštivého dne si ho rozhodně pro zahřátí pustím znovu. 85%

18. února 2013
avatar uživatele
90 %

Alice Braga

Hodně zajímavé zpracování románu Jacka Kerouaca, které má výborné herce, poutavý příběh a spoustu beatnické volnosti a absolutní svobody.

25. prosince 2012