home
Od kolébky do hrobu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Mám rád akční filmy, takže i s tímhle filmem jsem byl spokojen. Navíc originíální nápad s umělým plutoniem maskovaným za černé diamanty byl dobrým, originálním nápadem. Jet-li opět předvedl dobré bitky, DMX se také dobře předvedl.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
60 %

Doby, kdy jsme jako malí kluci hltali na nekvalitních kazetách filmy jako Mstitel s píšťalou (nebo jak se to jmenovalo) jsou už nenávratně pryč. Dneska už mi to připadá dost směšný. Bitky 1 vs 154, to už fakt ne. Jediný štěstí, že to aspoň trošku odsejpalo.

15. března 2008
avatar uživatele
pier
...
50 %

Od kolébky do hrobu

Povedený akční film, bohužel zase s naprosto stupidním a ohraným dějem plným klišé...Jediný kdo to celkem zachraňuje je docela drsný Jet-Li a jeho bitky, sice jich mohlo být víc, ale i tak dokázaly film pozvednout...Myslím, že o příběh zde nejde ale že tu jde hlavně o akci, ale není jí tolik, kolik by jí takový akční film měl mít a jak se sluší a patří...Naštvaní dobrmani, zápasnická aréna nebo čtyřkolka...I když tohle všechno je moc hezké a u takovéhle akce se člověk nenudí a do toho mu zní hip hop a rock, to stále nestačí na super podívanou...za mě průměr!!!

15. března 2008
avatar uživatele
90 %

Celkom dobrý filmík, dal sa pozerať, ale miestami mi to pripadalo ako nejaká dráma, myslela som, že to bude iné, ale aj tak sa to nejako dalo pozerať... a páčilo sa mi to.

16. února 2008
avatar uživatele
70 %

Na tomto filme ma najviac zaujala hudba a samozrejme, keď tu hraje Jet li, tak aj bojové scény. Inak to bol taký priemerný film, nič moc však od neho neočakávajte.

30. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Po Romeo musí zemřít další Jetova špatná chvilka. Nevím proč, ale jeho rytířská výprava do černošského ghetta na mě působí směšně a jeho snaha tvářit se víc cool než DMX ještě směšněji. To už na mě lépe působil Dacascos, kterému role záporáka sedla. Ze závěrečného souboje mohli udělat i lepší podívanou. Prostě jeden velký omyl a nebudu to protahovat. Sorry Jete, vždyť ty víš, že do očí bych ti to nikdy neřekl ...

2. října 2007
avatar uživatele
100 %

tenhle filmeček miluju...Jet Li je skvělej,skvělej, skvělej...i ostatní herci sou dobrý...skvělej filmik,:)

5. září 2007
avatar uživatele
100 %

Film se mi líbil. Kupodivu. Láska otce k dceři mě zaujala. On je zloděj, ale dceru miluje nadevše. Skvělá zápletka, krádež diamantů a dopadení hlavního bossa. Skvělej film. Některé scény byly směšné. Dávám 100%

5. března 2007
avatar uživatele
100 %

ďalší super film, kde si zahrala ďalšia americká rapová hviezda DMX, najmä to je cítiť v soundtracku :-), keby nerapoval môže sa živiť ako herec, úplne fantasticky zahraté a Jet Li to iba doplnil... bomba

10. února 2007
avatar uživatele
60 %

Jet Li

Osobne som si pozrela tento film len kvôli Jetovi. Milujem ho, má totiž takú zvláštnu charizmu. Avšak tento film je podľa mojej súkromnej mienky klasický americký brak.

29. září 2006
avatar uživatele
70 %

Filmu by rozhodně neuškodilo trochu zpomalit tempo a více poodhalit charaktery postav a hlavně jejich motivaci k věcem, které dělají. Také některá otřepaná klišé (jako ten číňan, který se z policajta stane jakýmsi mafiánem a dochází k souboji mezi bývalými kolegy) by mohla být vyškrtnuta, ale jinak se na Od kolébky do hrobu dá dívat. Tleskám za scénu v aréně. P.s. nechápu souvislost mezi názvem filmu a jeho obsahem.

26. září 2006

Jo, Jet Li je prostě dobrej. Sice v tomhle filmu nedostal takový prostor jako obvykle, ale scény, ve kterých se vyskytuje, jsou opravdu dobré (zvláště při bojových scénách). Opět nejlepší je závěrečná scéna mezi Jetem Li a Markem Dacascosem. A výkon rapera DMXe byl též skvělý

5. září 2006
avatar uživatele
90 %

super

Dost dobrej akční film. Jet Li tam hrál výborně samozřejmě i DMX. Některý scény byli dost přehnaný, ale film dobrej.

29. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

super film

No tento film sa ozaj podaril, je v ňom veľa akčních, ale i vtipných scén. DMX podal ešte lepší herecký výkon ako v Lovcovi Policajtou, ukazuje, že nie len je dobrý spevák, ale i herec...

13. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Slušný

I když nejsem přívržencem těchto kung-fu filmů (nebo jak se tomuto stylu řílá), tak musím uznat že film měl spád a velmi slušné tempo. Film navíc osvěžovalo docela dost hlášek, takže pro mě to je jeden z lepších filmu s JETem LI.

29. března 2006
avatar uživatele
90 %

Opravdu solidní filmek. Skoro pořád akce vůbec žádná nuda - prostě bomba. Jet - Li je prostě klasika!

1. března 2006
avatar uživatele
100 %

Cradle to grave

Nato ze tam hra spevak sa tento film podaril dost dobre, povedal by som ze v podani LI, DMX by som pozrel aspon ece jeden film. Odporucam!!! :)

22. února 2006

super

velmi dobrý film a akciou a humorom. páčilo sa mi hlavné obsadenie tda jet li a dmx. aj ked sa mi zdalo že dmx tam bol až moc precitlivelý

13. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

V pohode

Tento film bol celkom dobry samozrejme vdaka hlavnym hviezdam ktore vnom hrali ale ani akcne sceny neboli na zahodenie

13. listopadu 2005