home
Ocelové magnolie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Julia Roberts

Příběh o ženách pro ženy, který se postupně z romantické komedie změní v lehké rodinné drama. Starší film, ale ještě pořád dokáže zaujmout.

14. prosince 2012
avatar uživatele
80 %

Steel Magnolias

Film Ocelové magnólie byl prvním filmem, kde jsem viděla hrát Sally Field a Julii Roberts. Téma filmu je takové neotřelé a zajímavé. Myslím si, že tenhle film rozhodně stojí za zkouknutí, i když je poněkud smutnější. Byl to první film, u kterého jsem brečela. Ten konec byste rozhodně neuhádli a to je jedině dobře, tak to má totiž být pokaždé.

14. března 2008
avatar uživatele
90 %

Na tenhle film jsem se moc netěšila, ale tak co, může být zajímavý. A on opravdu byl. Sice se na něj asi nebudu dívat každý den, jako třeba na Hříšný tanec 2:Havana nights, ale líbil se mi. Je dost smutný, Julka umře, protože chtěla mít mimi. Pěkný děj a briliantní herecké výkony!

16. září 2006
avatar uživatele
60 %

Pěkný. Nejvíc se mi tu líbila Oiuser, ta byla s tím svým psem skvělá a zpestřovala tohle zvláštní dílo. Ale nedonutíte mě znovu ho zkouknout.

12. února 2006
avatar uživatele
80 %

Na tenhle film se ráda podívám, protože taková akumulace skvělých hereček se jen tak nevidí. Samozřejmě všechny válcují jako vždy nepřekonatelně temperamentní Shirley MacLaine a Olympia Dukakis, ale Dolly Parton považuju taky za hodně dobrou herečku; Sally Field, Daryl Hannah a Julinka se svými typickými gesty mi tady jsou, pravda, tak trošku do počtu, ale i s nimi je to velice dobrá ženská komedio-romance. Zvláště prostředí Luisiany je mi velice příjemné.

12. února 2006