home
O princezně, která ráčkovala (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Iva Janžurová

Přijít na chuť této výstřední pohádce není snadné, ale děj i přes svojí jednoduchost pobaví, hlavně díky výborným písničkám.

9. února 2011
avatar uživatele
0 %

Naprosto příšerná pohádka. Je to jedna velká trapárna. Příšerný zpěv, kostými i děj. A Patrasová jako princezna...to je vrchol

18. května 2010
avatar uživatele
80 %

Tak tuhle pohádku mám hodně ráda pro její nádherný písničky. I příběh je strašně zajímavej.Jediný, co mi na ní vadí, to jsou chudý kostými.Šaty princezny vypadají jak kus hadru, o královniných ani nemluvě. Ale jinak je ta pohádka fakt boží.

29. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Klasická kulisová televizní pohádka, která je vhodná na nedělní odpoledne. Mám tuhle pohádku ráda, snad proto, že každý měl rád Dádu, když byl malý. I já. Jsou zde hlavně hezké písničky, které mají chytlavou melodii. Jedná se o jednu z těch pohádek, kterou musíte mít rádi. Všichni divíme ty kulisy i levné kostýmy, ale proto se na to nedíváme.

24. července 2009

Já jsem tu pohádku měla vždycky ráda. Teď, když jsem starší, mi začíná vadit, že pan Čenský je chvílema úplně mimo tóninu, ale jinak na ní koukám moc ráda. Písničky jsou fajn, herecké obsazení drobet komorní, ale kvalitní a námět zajímavý. Připadá mi z úplně jiného soudku než pohádky, kde jsou princezny s krásnými šaty a urozené královny :)

26. prosince 2008