home
Nikdy neříkej nikdy

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Toto naozaj nie je bondovka

Dlho som presne nerozumel prečo sa tento diel nepočíta medzi klasické bondovky, až ma to donútilo pozrieť si ho a pochopil som. Sledovať totiž 50 ročného, šedivého a poloplešatého Conneryho ako sa snaží zahrať okúzlujúceho Jamesa Bonda bolo dosť úbohé. Navyše keď sa na scéne zjavil Rowan Adkinson, mal som dosť. Prišlo mi, že toto nie je bondovka a ani pokus o to natočiť bondovku ale skôr natočiť paródiu ja J. Bonda a to, že sa filmárom podarilo do hlavnej role ukecať Conneryho robí film ešte kurióznejším. Pokiaľ si nechcete skaziť chuť tak ani radšej nepozerajte.

31. ledna 2013
avatar uživatele
50 %

Opakování. Nuda. Connery.

Nebylo to tak hrozné jako Octopussy ze stejného roku, ale moc nadšená nejsem. Sean Connery s věkem neztrácí charisma a úhlavní nepřítel (Brandauer) má také něco do sebe. Škoda, že Max von Sydow nezískal více prostoru. Jinak je zde pár mdlých akčních scén, souboje s příšernými choreografiemi a velmi nevýrazný děj mezi nimi, kterému nepomáhá, že kopíruje jednu ze starších Bondovek.

5. prosince 2012
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Connery je zpět a s ním i jisté charisma a šmrnc. Bohužel je ale jinak tahle Bondovka strašně nudná a nezajímavá. To bude asi předlohou, protože samotný původní Thunderballl mě taky nebavil.

4. září 2011
avatar uživatele
50 %

Kim Basinger

Poslední James Bond Seana Conneryho dost nudí. V akčních scénách není napětí a hlavně příběhu chybí humor.

23. listopadu 2010
avatar uživatele
100 %

Never Say Never Again

Nezapomenutelný Sean jako Bond James Bond agent jejího veličenstva 007... příjemné spestření dnes, maximální akce na svou dobu. Pěkná Kim a ještě hezčí Barbara ve filmu plném zápletek a napínavých scén.

15. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Nevím proč, ale tuhle ,,bondovku" mám nejradši. Je jiná jako ostatní herecké výkony se všem moc povedli.

24. února 2008
avatar uživatele
joda
...
50 %

Nevim

Tohle je moje první bondovka z těch starších kousků, co jsem viděla celou. No docela to šlo, ale bylo to na mě až moc dlouhý, zkrátila bych tak o tři čtvrtě hodiny a o nic bych nepřišla.

24. února 2008
avatar uživatele
60 %

Sean opět zpět

Tohle je na delší dobu asi moje poslední bondovka... Viděla jsem už skoro všechny a vůbec z nich nejsem nadšená. Tenhle film mě v malém potěšil v tom, že se opět vrátil charizmatický Sean Connery. Žen tu bylo hned několik a ušly všechny i Bondgirl. Dokonce jsem se dvakrát uchechtla, takže i se vtipem šel film nahoru. Akční scény se nemůžou rovnat s novými filmy, ale tvůrci se bezesporu snaží a na tu dobu... Je to na jedno brdo, je to přitažené za vlasy, každý film bych ještě prostříhala, ale za Seana má tohle plus.

24. února 2008
avatar uživatele
SDX
...
10 %

Never Say Never mal byt akymsi remakeom Thunderballu, ale akosi to nevislo. Oproti Thunderballu bol sice zlepseny pribeh a zmiernene nudne podvodne sceny, ale chyba tomu vsetko co Bondovka ma mat a aj herecke obsadenie mi pride nevydarene.. ani Sean Connery ho moc nezachranil..

19. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Neoficiální bondovka natočená ve stejném roce jako třináctá bondovka Octopussy. Sean Connery, který zarytě tvrdil, že už se k postavě Jamese Bonda nikdy nevrátí, změnil názor a vybral si film s opravdu příznačným názvem. A proč je tato bondovka neoficiální? Ian Fleming - důchovní otec Jamese Bonda na konci 50. let spolupracoval na scénáři pro televizní seriál s Kevinem McClorym. Z projektu sešlo, ale Fleming použil společné nápady v roce 1961 do románu Thunderball, který byl o čtyři roky později zfilmován. Kevin McClory ho obvinil z plagiátorství a soudil se s ním. Tento spor vyhrál a jeho smlouva mu zaručovala natočit jakýkoli jiný film s Jamesem Bondem, pokud bude založen na Thunderballu. Proto vznikla tato předělávka předchozí v pořadí čtvrté bondovky. Na Seanu Connerym je poznat, že nám moc zestárl (v době natáčení mu bylo 53 let), avšak pořád je z něj pořádný kus chlapa. Role Bond Girl se zhostila Kim Basinger, která ji katapultovala do hvězdné elity. Co se týče technických vychytávek, tak ničím nevybočují z průměru 80 let 20. století. Rovina je zde více komediální, což jen potvrzuje role spojky pro „007“, v níž se objevuje Rowan Atkinson (jinak přiblblý mistr Bean).

25. června 2006