home
Nezvratný osud

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Film mě dost baví, viděl jsem ho už několikrát, ale musím se přiznat, že až teprve teď (cca 120. shlédnutí) jsem si všiml, že když Alex vytáhne Cartera z auta a zachrání ho tak před jedoucím autem, tak v následující scéně je dost zřetelně vidět, že se Carter pomočil. A ještě jedna taková zajímavost - Neonová reklama, která zabije Cartera nese název Le Café MIRO 81, což je název restaurace, ve které pracuje Sam v Nezvrtatném osudu 5

16. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

Konečně jsem se na tento film podívala a musím říci, že nelituju. Ani na chvíli jsem se u něj nenudila a ani jednou jsem nebyla úplně klidná, protože jsem nevěděla kdo bude další a jak vražda proběhne. Jak už bylo řečeno, byly vraždy dost promyšlené. Obzvlášť ta první. Občas to sice bylo dost přehnané, hlavně ke konci, ale celkově si myslím, že to byl dobrý film. Úplný konec mě i překvapil.

8. února 2011
avatar uživatele
70 %

No , ja neviem, povedzme. Keď som tento film pozerala prvýkrát, celkom ma uchvátil, vtedy som si pozrela aj ostatné diely, už vtedy som vedela, že prvý bol najlepší a preto píšem názor iba k nemu. Celkom aj stál za to. A to lietadlo ma tiež vystrašilo, ale prešlo ma to. Ale jednoducho, je to taký typický film, už také klišé, pri ďalších častiach, človek neuvidí nič nové, vie predpokladať, čo sa stane. Smrti sú zaujímavé, ale predsa len, je to už neskôr nuda. Nedávno som si to zapla opäť, ale zvládla som pozerať len do polky, jednak pre nedostatok času, ale súčasne sa mi už k tomu ani nechcelo vracať. Je to film na štýl raz a dosť. Ale tí, ktorí ho ešte nevideli, nech sa nezdráhajú, mal by sa vám páčiť, ak ste podobné nátury ako ja ;)

5. června 2010
avatar uživatele
70 %

Po prvních asi deseti minutách jsem se zařekla, že už nikdy nepoletím letadlem!! No po shlédnutí celého filmu jsem byla docela v šoku, ale postupně jsem to docela vstřebala a přešel mě i strach fénovat si vlasy v koupelně...:D:D Všechna ta úmrtí byla dokonale promyšlená, í když občas trochu přitažená za vlasy. Ale já se prostě úžasně bála a poslední záběr tomu dal korunu!!

22. října 2009
avatar uživatele
80 %

První Nezvratný osud, potažmo celou sérii jsem dlouho přehlížel a vůbec jsem se nemohl dokopat ke zhlédnutí. Ovšem fakt, že v kinech právě běžící už čtvrtý díl, mě nějak přesvědčil. Ono, když jsou 4 díly, nemůže to být špatné, nemělo by totiž cenu navazovat u nějaké kraviny a i hodnocení na různých webech byla štědrá… A skutečně, žádná pohroma se nekonala. Nezvratný osud je zajímavý a dokáže nějakým způsobem každého přinutit k tomu, aby seděl a byl do toho zažraný až po uši. To kladu za „vinu“ především podmanivé atmosféře. Nemůže být řeč o bůhvíjakém strachu, ale k sci-fi thrilleru bohatě postačí. Bez problémů navodí zvláštní pocity a přitom nikdy nezakolísá, takže bez výhrad. Dále tu máme hledisko nápadů. Námět byl přinejmenším kvalitní, v daném žánru si nelze představit nic lepšího. Tuhle duchařskou tématiku v lásce dvakrát nemám, nicméně její pojetí nebylo tak klasicky „teen“, jak jsem čekal od obsazení a to chválím. Žádné trapné klišé s ohranými vyvraždovačkami, kde mládež prchá před borcem s motorovkou… vězte, že tohle je z toho lepšího soudku. A co obdivuji asi nejvíce, jsou úžasné „nehody“, promyšlené do nejmenších podrobností. Určitě někoho kopíruju, jenže představit si, jak nějaká banalita zapříčiní takové sled událostí… až se nechce věřit, opravdu originální. Nikdy jsem se něčím podobným nesetkal. I děj hezky odsýpá a nějaká prázdná místa by člověk nenašel. Pokaždé se na obrazovce odehrává něco vzrušujícího, a i přesto si můžete někdy pomyslně „oddychnout“, tudíž vás film neuvádí do situací, kdy nemůžete popadnout dech z různých „baf“ efektů. Pak herci. Ti nic nekazí a odehrávají své podstatné či méně důležité roličky, tak jak mají. Např. S. W. Scott je ten méně důležitý a já si ho oblíbil skoro nejvíc ze všech…. Kdybych měl tedy říci svoje definitivní hodnocení, po dlouhém rozmýšlení dám přece jenom 80%. Konec sice nebyl dle mého vkusu, jenže pořád zůstává Osud především zábavou. Ještě si však rozmyslím moje počínání s dalšími pokračováními, nedovedu si představit, že přijdou s něčím novým.

15. října 2009
avatar uživatele
60 %

Tenhle film je v první řadě fajn zábava, která mě snad ani chvíli nenudila. Musím ale říct, že strašidelný film to není a napínavý je ještě méně. Začátek fajn, pak už je to jen sled úmrtí, více či méně netradičních. Jedno je nečekané, druhé promyšlené, jiná jsou přehnaná. Zkrátka ten film je s odstupem času čím dál tím víc ujetej a poslední záběr je tak komediální a blbej zároveň, že jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo ne a případně jak nahlas. S výsledkem jsem ale spokojen. Víc jak 60% ale nepřipadá ani v nejhlubší úvaze v úvahu.

12. října 2009
avatar uživatele
70 %

Název Nezvratný osud zní vskutku velmi zajímavě. Na plakátu jsou lidé, kteří mají část těla jako lebku, no měl jsem trochu obavy, že se bude Nezvratný osud podobat filmu Síly temna, ale ukázalo se, že rozdíl je zcela viditelný. Abych pravdu řekl, neměl jsem vůbec žádnou představu o tom, jak by film mohl vypadat. Osud může znamenat úplně cokoliv, ale když nezvratný, tak asi smrt. Bylo tomu tak a někdy mě to začínalo trochu děsit. Film ani není označen jako horror, taky že jsem se nebál, ale to, jak smrt v tomto filmu využívá náhod… To mi přijde hodně zastrašující. Začátek byl naprosto bezvadný. Bylo mi hned naprosto jasné, že začáteční nehoda bude jen sen, ale kam až to mohlo zajít, jsem vážně nepředvídal. To, že hlavní hrdina předvídal svou smrt, ale nebylo nic jako ve filmu Next. Tam totiž hrdina mohl svůj osud změnit bez následků. V tomto filmu mi bylo naprosto jasné, že když se film jmenuje nezvratný osud, tak se prostě nedá zastavit. Ovšem je to všechno hodně zkomplikované. Hlavní hrdina totiž předvídal svou smrt, což je trochu neobvyklé a proto, že nějakým způsobem dostal zbůhdarma tuto schopnost, nemohlo to ani zůstat bez neobvyklých následků. Na filmu mě děsilo, jelikož jsem se snažil do něj co nejvíce vžít, to, že smrt prostě nemohla nechat na pokoji přeživší. Jenže kvůli hrdinovi to muselo přijít hned. A už se to rozjelo. Smrt udělala jednu naprosto nepodstatnou věc, která ovšem rozjela obrovskou sérii náhod, která oběť okamžitě zneškodnila. Právě to je na filmu nejlepší, jak může jedna jediná věc změnit budoucnost až k takovým extrémům, jako ke spadnutí několika tunového nosiče. Atmosféra je velmi působivá. Celou dobu tu hraje taková tajemná hudba, která nikdy nezajde do veselého tónu. Nezvratný hold znamená nezvratný, takže každý se musí smířit s tím, že konec dopadne trochu jinak, než jak to dokázal Prince of Persia ve Warrior Within. Jsem přesvědčen, že jen díky konci má tento film tak vysoké hodnocení. Jen kvůli němu lidi neberou zřetel na to, co ve filmu do té doby bylo. Celou dobu film táhne za jednu linii a jediné, co překvapí, jsou právě různé typy smrtí. Dalším dílům nevěřím.

17. července 2009
avatar uživatele
60 %

Horor

No nevím co bych k tomu řekla. Na horory moc nejsem, ale tenhle film byl docela zajímavý. Byl to docela dobrý nápad, alev zásadě s myšlenkou, kterou tenhle film propaguje zásadně nesouhlasím. Ale přesto to byl dobře natočený film a když to taky budu hodnotit podle toho tak to byl zajímavý film...

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je prvním svého druhu. Je to nové, neokoukané a originální. Možná né 100% děsivé, ale určitě vás trochu zamrazí. Zlo tady nemá hmotné ztělesnění a to je super. Herecké výkony se mi líbili..Ali Larter byla dobrá. Prostě tohle je něco na co se můžete dívat pořád dokola protože vás to prostě baví pořád dokola.

8. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Hodně povedený film. Dost mě překvapil a oslovil. Tenhle nápad se projevil být dosti povedený a film vřele doporučuju. 100%

1. října 2008
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších

Jeden z nejlepších hororů 4ever! Jeden z mála hororů, při kterých mě chvílemi mrazí v zádech... Když na začátku bouchne to letadlo a oni stojí dole v té hale... Já bych se na jejich místě asi zbláznil... Většina úmrtí je vcelku reálných, akorát to první jak se oběsí na šňůře v koupelně, je poněkud přitažené za vlasy. Ale prostě 100% nic jinýho ani dát nemůžu...

30. září 2008
avatar uživatele
100 %

Final Destination

Dobře vymyšlené, spousta adrenalinu a taky postavy - super obsazení... geniální myšlenka !Osudu neboli Plánu Své Smrti "neunikneš"... Letadlo a let 180 je z trojice určitě nejlepší, ono bývají jedničky většinou nepřekonatelné, i když TO neberu jako seriál, podobnost a hlavní pointa tam sedí, ve všech je stejná a taky TO beru, že tam nehrají stejní herci - snad jedinej film v historii kde se TO dá odpustit (((; ( pečlivě je scénarista zlikviduje všechny ) trošku mi tam ale vadila okatost Náhod, třeba s tou vodou, když už přišla měla tam i zůstat, aby TO nebylo až takové umělé, stačilo, že ho zabila šňůra od prádla, nemusela ta voda žít a vracet se zpět, no ale budíž,,, jinak fakt super a jaxem už spomínal obsazení, skvělej výkon Ali i Devon Seann odvedli dobrou práci.

15. září 2008
avatar uživatele
100 %

Nejlepší horor

Viděla jsem už opravdu hooodně hororů, ale tenhle jsem vážně viděla nejvíckrát. Líbil se mi v tomto filmu jeden z mých oblíbených hercu Seann William Scott (alias Stifler v prcičkách a Billy v Nezvratném osudu)....Prostě výborně zpracovaný horor, který si prostě zaslouží 100%

9. června 2008
avatar uživatele
90 %

Tento film je jeden z mála, kde realita nemá absolutní šanci jakkoliv vyniknout. Celý film vychází z jedné předtuchy a spoustou neskutečných náhod. Jednička však ukazuje, co vše je ve filmu možné (nebo snad nemožné?).

29. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Mysteriózní

Jak již říká můj nadpis- je mysteriózní, ale určitě nepatří k těm stupidním mysteriózním filmům, které zavánějí naprostou nepravděpodobností, protože tento film mi přijde lidský. Žádné nesmysly, žádní nadpřirození tvorové (s výjimkou smrti, samozřejmě). Podle mě kvalitní horor, který má něco do sebe a zaslouží si, abychom se nad tématem ,,plán smrti" alespoň trošičku zamysleli.

21. srpna 2007

IS THE BEST

Takovéto horory bez vrahů a dalších věcí jsou úplně suprový..plný tajemna a napětí do toho ještě vidiny...prostě skvělý jako první jsem viděla dvojku která byla o něco lepší než tento film a dobře navazovala. Jsóu toskvělé filmy u kterých se člověk fag bojí protože se neví co se stane :o) pecka !!!!

20. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Konečně se nějaký horor obešel bez masového vraha nebo probuzeného démona. Už za to si zaslouží plus. Navíc je film originální a celkem na mě fungoval. Zábavnější a zajímavější horor jsem už dlouho neviděl. Nenechám si ho ujít ani příště. Skvěle udržuje tajemnou atmosféru a i z nástupu do letadla dokáže udělat hororovou scénu. Narozdíl od dalších dílů tuto atmosféru dokonale drží a málokterý horor mu může konkurovat.

13. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Kvalitní horor

Když jsem tenhle film viděl poprvé, běhal mi mráz po zádech. Je tu dobrá myšlenka, děj i kvalita natočeného snímku. Koukněte a hezky se bojte ;-)

12. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

vážně dobrej horor::::Takovej tady eště nebyl::::Je vidět,že scény kdy lidi umírali,byly vážně propracovaný......

11. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nezvratný osud

Skvělý, napínavý a vtipný horor...Chvílemi mi to i přišlo, že to není horor, ale komedie...
Dobře propracovaný děj...
100%

31. července 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělé, temné, napínavé a zábavné. Tenhle film mě bavil od začátku do konce. Brutální smrti jsou velice realistické a odporné :-)

17. července 2007
avatar uživatele
100 %

Konečně nějaký film, který je trochu oživující a netradiční. Líbila se mi hlavně první půlka a taky mě překvapil herec, který hrál hlavní roli.

15. července 2007

Skvělý

Final Destination je skvěle vymyšlený thriller. Jeden by mohl říct, že je to jen další klasická vyvražďovačka teenagerů, ovšem bez živého zabijáka. Tohle je ale něco víc. První a nejlepší díl celé série jsem viděl už hodně dávno a i dnes se na něj ještě rád podívám.

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

Na sérii filmů "nezvratný osud" mě upozornil kolega z práce.A teď mu musím poděkovat.Jedná se o opravdu dobrý nápad.Sudentíci se díky vidinám jednoho z nic vyhnou jisté smrti ale osud se změnit nedá...a tak je čeká možná ještě horší smrt...
Film mě hodně vtáhnul do děje,a sám sem byl zvědavý co si osud připravil na "náhodou"přeživší studentíky.Film není ani moc krvavej,nebo,jinak,krvavej je,ale tak nějak v mezích a tak mě potoky krve bavěj,asi jako u Kill Billa.Prostě není to klasický horor kde by jste se báli.
100% jsem nedal jen proto že u jedné smrti se mi nezdálo že voda začala couvat zpátky do záchodu.Ale jinak super filmy a určitě zkoukněte i dvojku a trojku...

9. května 2007
avatar uživatele
90 %

Smrtka

Tento film se mi velice líbil. Upřímě čekal jsem ne něco lepšího, ale něco jiného. Skvělé zobrazení smrti. Nejlepší scénkou ve filmu byla havárie letadla na začátku. V závěru tedy se mi film hodně líbil. Soundtrack taky dobrej. Dávám 90 procent. Jdu se mrknout na dvojku.

29. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle dílko se mi líbilo... moc. A to ani nevím proč... Na osud asi nevěřím, ale ten film má, podle mě, velmi půsibivý děj... A celkově se mi líbil... ještě dotáhnout k dokonalosti některé scény, a bylo by to 100%.

10. března 2007
avatar uživatele
70 %

No, konečně jsem se koukl na jedničku. A nevím, když všichni říkali, že je jednička nejlepší očekával jsem od toho víc než od ostatních dílů. Vraždy byly zajímavé líbila se mi vražda ve sprše a useknutí hlavy, ale mnohem víc se mí líbila dvojka. Byla napínavější, jednička se mi navíc zdála moc krátká (třetina filmu je jenom v tom letadle) a ve dvojce byly lepší vraždy. Nestává se moc, že by se mi líbila víc dvojka než jednička, ale tady ano. Vyjímka potvrzuje pravidlo. Víc by se mi líbil do role Cartera Sean William Scott. Jak říkám, dvojka byla podle mě lepší, ale každý máme jiný názor, že??? Neříkám, že to je nepovedený díl, jiśtě má své výhody. Člověk se podívá na super "nehody" a film je už z názvu napínavý. Právě to, že je film napínavý je jednou z jeho největších kvalit. Mě se to líbilo. Z pohledu diváka 70 %.

7. března 2007

Smrt ma plan...

Zaujimavy slogan, ktory ludi pritiahne k tomuto filmu (tak ako mna). Vazne originalny, podareny filmik. No nie som si ista tym, ci mali byt dalsie casti natocene-predsa len to bude stale o tom istom. Aj ked som este dvojku nevidela, myslim si, ze prva cast je v tejto trilogii kultova, pretoze je neopozerana-neviete, co, kde a kedy sa stane, z ktorej strany smrt zautoci. No kvoli trosku slabsiemu hereckemu obsadeniu a takemu "americkemu" pocitu pri sledovani davam 90%.

3. března 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Tak tenhle film se mi ze všech těch dalších pokračování líbil nejvíce. Hodně dobré scény, u některých sem se celkem pěkně lekl. Ale jinak na 100% film určitě má

15. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je fact úžasný

Když jsem ho viděla poprvé ,tak sem se fakt bála,ted si ho můžu pouštět furt dokola a kromě toho... zdá se mi že i druhý díl je dost promakaný,což je dneska úspěch.Třetí jsem zatím neviděla!

13. února 2007

(Na)Mazaná smrt.

Viděli jste: Vřískot 1,2 a 3?? Pátek třináctého?? Tajemství loňského léta??? Nepopírám že to jsou dobré filmu, může být, ale tento teenagerský horor je něčim originální. 1. Vrahoun (zde samotná smrt) není vidět, 2. zabíjí v celku originálně 3. a vůbec je to skvělý nápad, samotná smrt zabíjí ty, kteří jí uniknou, aspoň si to myslí.

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z dalších povedených, dokonce perfektních filmů. Výborný nápad na zápletku, smrt si prostě vybere vždycky... sice není tenhle film tak dobrej jako dvojka, ale i tak je naprosto dokonalej.. jednička v tomto žánru...

17. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Nápad je to rozhodně zajímaví a na film se ještě teď ráda podívám. Je to takový ten filmu: americká vyvražďovačka studentů, tentokrát ale v netradičním stylu. Je tam dobře ukázaný strach a i když na konci to končí smutně (jeden z hrdinů zemře tím neonem) musela jsem se usmát. Zajímavě ukončený děj.

4. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Dobrej film a je fakt, že se tolik nebojíte.Jste spíše napjatí jak se to bude vyvíjet a musim řici, že opravdu dobré.

30. prosince 2006

:)

je to dobrý filmeček ani se tak nebojíte jako třeba při 3:15 zemřeš to nesnáším fakt super doporučuju všem co mají rádi horory.

14. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

yee

Po tomhle hororu sem se zas až tak nebála chodit na záchod :DDDD a do koupelky :DD, jak bývá mým častým zvykem. Ale byl je dobrej film, zajímavej :DDD.

4. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

:)

Dobrý horor. Zpracování "smrtí" je fakt hodně dobrý (pro mě je nejhorší smrt v tý vaně - to je fakt síla - ty krvavý oči - z těch fakt nemůžu:) ) Z herců se mi nejvíc líbila Ali Larterová, která hraje i v druhém díle.

18. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Další z mnoha teenagerovských hororů, jako kdyby jich nebylo málo! Zápletka filmu je přinejmenším hodně zajímavá a hlavně díky ní je film u diváků relativně oblíbený. Co mně opravdu zaujalo, tak byla jednotlivá úmrtí hlavních představitelů - originalita tvůrcům skutečně nechyběla. To je ale vše, co se mi na tom všem líbilo. Herci mě v žádném případě nepřesvědčili, ale co bychom asi tak u tohoto žánru chtěli, že? Začátek byl sice jodně napínavý, ale ke konci (konec je ve scénáři trošku odfláklý) mě už film začínal dost nudit. Celkově to vidím na průměrný film, na víc rozhodně ne!

14. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Klasické "béčko"

Upřímně: Nic moc. Je desítky lepších hororů. A možná taky nebylo nejlepší vidět nejdřív dvojku a až pak po čase jedničku (to je ovšem moje chyba, ne tvůrců). Protože dvojka není snad ani pokračování jako spíš remake zasazený do jiného prostředí, ale ten klíč se snem ze začátku až po rádoby vtipně překvapivý konec je stejný. Ale jelikož mi dvojka nepřišla nijak výjimečná, ani z jedničky nejsem nijak nadšený. Vůbec se mi to nezdá dořešený, ani domyšlení, s postupem času si hrdina stále cucá z prstu jednu nesmyslnou teorii za druhou, které jsou pravdivé, a které mohou napadat leda tak středoškoláka při závěrečné slohové práci z čj, ale neměli by napadat profesionála. Protože pokud je ochoten psát takoví nesmysly, psát asi moc neumí. No nic, ale jedno se musí filmu nechat, ty smrti jsou skvěle promyšlené, skvěle nasnímané, stejně jako byly ve dvojce. Jakmile smrt krouží okolo budoucí mrtvoly, vy jen mlčky sledujete, co se nakonec z těch uvolněných kohoutků, tekoucí vody... vyvine. Takže za tohle 60, protože bez toho by to byla vážně „síla“. A nemůžu si pomoct, ale dvojka mi přišla o chlub lepší. A ještě poslední poznámka, kterou bych srovnal s Freddym a s jinými teen horory. Proč je proboha v hororech vždy všem jedno, že jim umřelo tucet kamarádů a všichni se šklebí od ucha k uchu a nikdo není smutný?

8. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Osud

Dobrý no. I když dvojku jsem viděla už dávno, na jedničku jsem se stihla podívat až dneska, takže sice můžu srovnávat, ale tímto má dvojka výhodu. Jelikož jsem ji viděla jako první, zdá se mi spíš jednička trošec dokola o tom samém, ale vím, že ve skutečnosti je to naopak, takže snad můžu říct, že filmy jsou to dost vyrovnané... Ale je mi jasné, že kdybych viděla jedničku jako první, zase dvojka by se mi zdála jako horší... Jinak ten nápad a všechno, no docela dobrý. Za co tenhle film oceňuju nejvíce je to děsivé napětí a atmosféra.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Hmmm

Tak tenhle filmík jsem viděla, už je to koootel dávno a co si akorát pamatuju, že se mi líbil :D tož asi taaaak noooo

3. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Tento film byl pro mě dobrá zábava i když jsem ho nebral moc vážně. Ale vlastně stát by se to skutečně mohlo - proč ne? Náhody jsou nevyzpytatelné.

5. října 2006
avatar uživatele
zolo
...
100 %

No mne sa sa tento film veľmi páčil, aj ked je o ničo horší ako FD. Keď som pozeral tento film prvý kráat bolo to ešte ničo nové kde divák nevie o čo sa jedná.

28. září 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film mě jenom utvrdil v tom, že na horory se prostě dívat nemůžu. Ze začátku docela dobrý, něco i vtipnýho, ale po chvilce začínaj hořet lidi a pak ta smrt ve vaně. To jsem radši utekla z pokoje. Ale horor dobrej, jen ne pro takový povahy, jako jsem já :D

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Final

Neokoukané téma, strhujícií začátek a hlavně vychytralá smrt. Jenže bohužel i ne zrovna 100% herecké výkony a slabá hudba...ale horor který vás připoutá ke křeslu. Nenechte si ujít

29. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Je to zajímavé, ale tento film jsem zkouknul až dnes, 6 let po premiéře a z velké části to ovlivnilo můj názor k prvnímu dílu... Nejdříve jsem viděl 2, poté 3 a až nakonec 1... Musím uznat, že zde jsou dobře promyšlená úmrtí, ale oproti druhém dílu (o 3 raději ani nemluvit...) jsou takové sušší... Navíc se film místy táhl a proto dávám 70%. Pokud jste tedy neviděli ani jeden díl, tak vám vřele doporučuju sáhnout po Nezvratném osudu 2. Hezkou podívanou

3. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

První a poslední

Sci-fi triler. Horor tento film není ani náhodou. Líbí se mi děj a rozuzlení, jak příjdou na to, co udělat, ale stejně svému osudu neuniknou. Dobře provedené triky a efekty dávají filmu správný říz.

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Smrt?

Když jsem tento film viděla poprvé, hned na začátku mě pěkně zamrazilo. Skvělý a neohraný příběh...- smrt si hledá svoje "dlužníky", co jí utekli... Zkoukla jsem to celé jedním dechem a ještě po jeho skončení jsem měla o čem přemýšlet! Film, který ani náhodou nezapadá mezi ty obyčejné!

23. července 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrej film, ale jako horor se to považovat nedá. Musím říct, že jsem se u toho opravdu hodně zasmála. Někdy jsou amíci fakt prdlí a vytvoří komedii o které se říká, že je to horor. Kdybych na tohle neměla pohlížet, tak musím uznat, že se to celkem povedlo.

29. června 2006

No jako myslim že to byl další typickej horor o partě lidí,kteří začnou jeden podruhým umírat...jediný co se mi na tom líbilo,bylo ta myšlenka s tím letadlem atd....ale 2 fakt stála za *****

29. června 2006
avatar uživatele
90 %

Hodně dobrý film, ve kterém se pořád něco děje. Lidi pronásledovaní samotnou zubatou, která si na všechny postupně brousí kosu. A ke všemu si na ně připravila opravdu originální a nechutné způsoby umírání...brrr mám husí kůži

8. června 2006
avatar uživatele
80 %

Super film, hrozně se mi líbil. Děj je zábavný a nenechá vás rozhodně usnout. Po dlouhé době zase film, který stojí za to!

2. května 2006
avatar uživatele
90 %

cool

Jeden z mala filmu,kdy se da koukat i na druhy dil.......to už se často neděje.Viděla jsem je oba hned po sobě v jeden večer.....boooooombaaaaa!Skoro jsem se pak bala jit spat...fantazie moje je velika.......

28. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Ak by som mala zhrnúť prvé dve časti tak nápad je dobrý aj keď sa mi viac páči spôsob úmrtia v druhom diely /aby ste si nemysleli že som vadná čisto z filmového hladiska/ takže ja by som to skombinovala. Dvojka je presne to isté ako jednotka takže tu nie o čom hovoriť a tretí diel som nevidela a ani sa velmi nechystám.
Zhrnutie: prvý diel 80%, druhý diel 50%

22. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Docela dobrý

Začátek úžasný a napínavý, ale ten zbytek už mírně zaostával a způsoby smrtí nebyly pak moc originální.Každopádně to bylo docela promyšlené a občas jsem u toho musela i uvažovat, kdo další je na řadě.Herci byli sympatičtí, včetně Seanna Williama Scotta, který si tu střihnul zas tu stejnou roli.Skvělé bylo taky to, že mě to od začátku strhlo.

14. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Uááá

Jeden z nejlepších "strašidelných" filmů, co jsem viděl. Koho by mohlo napadnout, že smrt si vás najde kdekoliv a kdykoliv. Promyšlenost jednotlivých úmrtí až vyráží dech. Kdo by řekl, že jeden hrneček může nadrobit při schodě náhod tolik neštěstí a pro diváka napínavé zábavy. Jediné co mi trochu kazilo náladu a celkový dojem z filmu byl mírně vykonstrovaný konec, kde jakoby tvůrcům došly nápady. Naštěstí to ještě stihly odčinit v naprostém závěru. A jen tak mimochodem... Kdo je na řadě?

7. března 2006
avatar uživatele
100 %

Wow

Prvních deset minut jsem se bál jako malé dítě a po celou zbývající dobu trvání tohole bezvadnýho hororu sem nevycházel z údivu. Musím říct, že ta Smrt byla opravdu rafinovaná. Občas jsem se i přes tragičnost nastalé situace musel zubit od ucha k uchu tomu, jak si to ta potvora pro ty nebožáky přichystala. Dokonalá zápletka, dokonalý děj, dokonalý herci. Prostě bezva.

16. února 2006
avatar uživatele
100 %

Tento film mě naprosto dostal. Strhující děj, kdy držíte palce hrdinům, aby to přece jen šlo udělat ňák jinak, aby nezemřeli. Od tohoto filmu jsem se nemohla odtrhnout a koukala sem na něj se zadrženým dechem. prostě úžasnej film. doporučuji.

28. ledna 2006

Dost

dobrý. Když jsem film viděl poprvé byl jsem úplně nadšen. Zpracování této tématiky jim vyšlo velmi dobře. Třeba je něco na tom pravdy!:-)

25. ledna 2006
avatar uživatele
dris
...
90 %

Film se mi libil dost. Děj se mi zdá docela originální. Film má jemně hororový nádech což mu jenom přidává na kráse. Co se týče herců myslím:, že své role se zhostily důstojně. Film ve finálním důsledku na mě zapůsobil hodně kvalitně.

24. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Genialita

"Smrť číha na každom rohu" táto veta je dosť výstižná pre tento film. Perfektný sled udalostí so striedaním záhadných smrtí dostane asi každého diváka

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

nevěřil jsem vlastním očím

tento film mě od začátku chytil. Asi po půlhodině jsem nevěřil vlastním očím a dobrý sled událostí mi dal za pravdu, že byl natočen opravdu výjimečný film, u kterého neradi sledujete závěrečné titulky. Nemůžu než jen doporučit...

26. listopadu 2005

lietadlo pada

super film jeden z najlepsích ake som kedy videla
herecke obsadenie je super takisto aj dej. horor po ktorom len tak radi nepojdete do lietadla

17. listopadu 2005
avatar uživatele
hani
...
100 %

Teda

tak mě už v životě do letadla nikdo nedostane. Naprosto skvělý horor. Vůbec jsem netušila co přijde v následujících minutách filmu. Já se tak bála. Bububu!

8. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

NO

Úžasnej horor...Sice sem pak měla trochu stach letět letadlem ale mám ten film hrozně ráda.Už se těšim na ten 3.díl

5. listopadu 2005
avatar uživatele
wiky
...
80 %

Dobrý!

Docela dobrej film. Fakt dost dobrej děj, i když chvílem sem se nudila, ale některý chvilky neměly chybu. Tenhle film patří podle mě k těm lepším!

25. října 2005
avatar uživatele
100 %

Nezvratný osud

Moc smutný film, chvílemi napínavý, chvílemi smutný. Osud, co je to osud? To se autor snažil popsat ve filmu, ale na můj vkus se mu to moc nepovedlo, ale smutné filmy mám ráda, někdy to pobrečení i pomůže v osobním životě.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

zase?!

Zase horurek pro pubertacky, zase radoby s fatalni pointou. No budiz....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Madlinečko, Madlinečko...

Myslím, že jsi tenhle film neviděla, protože jinak by´s nemohla tvrdit, že se jedná o laciný horůrek pro puberťačky. Naopak - jedná se o skvěle vymyšlený příběh, kde si hlavní protagonisté střihnou závod o svůj vlastní život s někým, kdo řídí osudy lidí... Neznámé tváře v hereckých rolích, neznámý režisér a nedostatek propagace by nikoho neměly odradit od shlédnutí tohoto snímku, který opravdu stojí za to. Btw - na HBO právě dorazil druhý díl. Už se těším!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

the best teen horror

Tento film by som hodnotil na 100 percent. Skvelý námet efekty tiež újdu. Ako každý prvý diel predčí druhé pokračovanie filmu. Pri tomto filme som sa dokonca skoro bál, pretože vo filme vládne tajomná a desivá atmosféra. Je to jeden z najlepšich teen hororov na svete.

Kdysi dávno
avatar uživatele
raz
...
100 %

dost jsem se bal

byl to dobrej takovej polohoror ,u kteryho jsem se dost bal...... nejhorsi to bylos tim prvnim ,jak se udusil v ty vane, je to narez , dost krve.. podivejte se na to....

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

ASi těžko uspěje u mě

Nevím, nápad se mi nelíbí, že někdo odejde z letadla a s ním další lidi, kteří v tom letadle měli zemřít, a pak to začíná, hon na lidi, zvládnul jsem ho dokoukat, což je dobrý, ale doteď nevím proč.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Horor?

Pěje se tu skoro samá chvála, ale mě to zase tak nenadchlo. Film je to dobrý, námět mě dostal a na konci příspěvku napíšu 90% ale i tak tomu něco chybělo. Nedokázalo si to udržět tu správnou hororovou atmosféru. Začátek byl svižný a dobrý, až do toho kluka (Tod), který skončil v té vaně. To byl vskutku netradiční způsob jak skončit se životem. Potom ale jakoby došly nápady a zbytečně se to zamotávalo. Dobře bylo udělané jak to vše působilo na hlavního hrdinu, až paradoxní, že se od něj takhle odvrátili, i když celkem pochopitelné. Mám hned v plánu druhý díl tak uvidíme co se z toho vyklube.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Bezva

Zajímavej nápad, dobře vygradovaný a nepínaví. Dost dobrý horor, jak natočením, tak i obsahem. Doporučuju všem, co mají rádi dobré horory.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Nezvratné

Jojo osud si s hrdiny tohoto filmečku trošičku pohrál a musím uznat,že se mu to povedlo.To by jeden nevěřil,co všechno se mu může stát.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super:)!

Tenhle film je naprostá bomba a třeba se stávají takovýhle náhody... Každopádně je to úplně super film s bezvadným nápadem! I druhé pokračování nezklamalo a bylo stejně dobré!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

super

toto se mi fakt líbilo bylo to super s velkým S napětí je tu stále a taky kdybyste se náhodou nudili můžete odhadovat kdo bude dalším mrtvým člověkem

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Ten film nemá chybu,nejlepší hororový film, jaký jsem kdy viděl.Skvělá myšlenka i herecké výkony....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

zajímavý

je to film k zamyšlení. Myslím, že na tom aji něco je. Člověk se do toho filmu úplně vžije. Strašně se mi líbily oba díly, i když ten první bych řekla že je o trochu lepší. Ale doporučila bych ho ke shlídnutí všem

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Nejdřív sem viděla dvojku, která mě přišla dost ujetá. Nemohla sem si ale nechat ujít jedničku, nejsem divák hororů, a proto moje hlava trávila dost času pod dekou, z toho co sem ale viděla, musim říct, bylo to dobrý, na horor dost originální.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

netypická a fakt dost vymakaná teen-vyvražďovačka.. .nejvíc se mi na ní líbilo to, že si člověk už myslel že ví, jak dotyčná postava umře, a ona si pak umřela úplně jinak...

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Zaujimavy dej

Tento film ma dost zaujal.Hlane pojatim ako smrt sa vracia pre akterou ked jej usly.Dost dobre boli spravene aj nahodne umrtia hercov

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
100 %

Nema hyby!

Tento film je super,ta smrt je strasna svina,naozaj je to v celku doposial nevidana tema alebo sposob vo filme..mne sa to velmi pacilo

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

no

no na začátku mě to fakt uchvátilo,ale postupem času mi to přišlo docela trapný,ale smrt měla fantazii-to se jí musí nechat :-))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

jo jo :)

Tenhle film je mým nejoblíbenějším hororem.. Je perfektně natočený a sestříhaný.. to nejlepší přijde vždycky v nejlepším.. prostě v pravou chvíli na pravém místě.. Skvělé :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

supr:)

Tohle není klasickej horor, je to něco, co přichází odněkud jinud, něco, co se prakticky ovlivnit nedá-narozdíl od těch "hororů", kde jde dovnitř, aniž by musela...tohle se prostě stát musí=)...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Dost dobrej horor. Smrt je vážně potvora. Nejlepší jsou ty jakoby náhody, kdy hlavní hrdinové umírají :).

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

nezvratný osud

Tohle je určitě jeden z nejlepších hororů a mnozí mi daj jistě za pravdu...taky jeden z mých nej filmů.:o)

Kdysi dávno