home
Nezvratný osud 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Jednička byla hororová a snažila se o atmosféru, dvojka zase dobře bavila, trojka nesplňuje ani jedno, jenom hrozně nudí a celá je odfláknutá.

20. července 2012
avatar uživatele
40 %

Ach jo! Proč má 99% sérií sestupnou tendenci… Po výborné jedničce a ucházející dvojce, tu máme podprůměrnou trojku! Její veliký problém tkví v naprosté nepřipravenosti, je jak spíchlá horkou jehlou. U první naprosto předvídatelné předtuchy nataženou na několik minut jsem se neskonale nudil, navíc, fakt, že nám opět vnucují vizi, jak studenti pochcípají na desítky různých způsobů, je trapný, jako kdyby nevěděli jak jinak začít. Každý přesně ví, že se další hlavní hrdina, tentokrát ne moc sympatický, z toho probudí, začne šílet a kolotoč podivností může začít nanovo. Už jenom tím u mě nehorázně klesli. No a nebudete to pokračovat jinak, než všem co viděli předešlé díly, známým způsobem. Fakt laciné a klidně se nebojím říci, ubohé. Na jednu stranu se opakují promakané „nehody“, jenže nyní nejen bez atmosféry, ale také i bez pocitu fandění… Nemáte moc šancí si ty oběti oblíbit, takže mi bylo ukradené, jak kdo skončí. Jinak k Nezvratnému osudu už neodmyslitelně patří určitá cesta výhry. To skýtalo byť malinký prostor pro zázrak, a tak jsem do oné teorie vkládal veškeré mé zbylé naděje…. Rozumí se samo sebou, že vám nic neprozradím, nechci vás připravit o překvapení (mj. tagy jsou výmluvné samy za sebe). Takže to budu hodnotit komplexně, nikoli vzebrubně. Samo o sobě vskutku zajímavé, výsledku to však výrazně nepomůže, síla argumentů nemá patřičnou hloubku. Jen se odvrací nevyhnutelné… Ano, debaklu nasvědčovalo snad úplně všechno. Naštěstí konec mě mile zaskočil, dokonce způsobí výrazný posun v procentuálním obodování. Prostě a jednoduše. Nechci se opakovat a už vůbec nechci zmiňovat, jak který herec zazářil či zklamal, když ho ani neznám. NO3 je bezesporu strašné pokračování, ovšem jako samostatný článek má šanci zabavit a koukat se na 80minut dlouhý veskrze akční masakr dokáže každý. Jen se modlím, aby upgrade z trilogie na tetralogii neodsoudil prvotní kvalitu k něčemu, co si nezaslouží. Jeden omyl v podobě trojky se dá, dva však ne.

17. října 2009
avatar uživatele
50 %

Myslím, že jednička byla naprosto nejlepší, dvojku si už moc nepamatuju. Trojka už jen těží. Ale ono moc není co. Zápletka je pořád stejná, jen se mění tváře a způsoby konce...

8. června 2009
avatar uživatele
40 %

Teda očakaval som od tohoto filmu nieco viac. Ani herci nic moc, mohli byt aj lepsi. Myslim ze dalsie pokracovanie tohto filmu snad nebude. Uz je to dost otrepane a nudne

29. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

No tak ted nevím.

Něco se mi na tom líbilo víc než na předchozích dílech, ale nemohu zase říct že by byl peší. Spíš bych řekla že to byl film jakoby samostatný jen s tou samou myšlenkou. Líbilo se mi že to mělo spád a ten konec byl taky zajímavý, protože je dost nezvyklé že v hororu nikdo nepřežije. Ale jinak to byl také jen odvar ostatních dílu.

30. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Je videt, ze jedničce se nic nevyrovná. Když reknu pravdu, 3 se mi líbila víc než 2. Dvojka mne naprosto unudila.

21. září 2008
avatar uživatele
100 %

Final Destination 3

waw když byly první dva díly dobré, třetí byl jako nultý... nebyl horší ani lepší, ale nějak následnost mi tam nepasuje,,, hodně lidí mi říká, že v trojce už se TO dalo čekat, že první dva jsou prostě lepší a už nic nového... jenže se TO podle mně nemá brát jako seriál ... prostě je TO samostatný film a taky samostatný děj i když podobnost tam jako určitě je ( název nic neznamená, každý i tak ve svém jazyce přejmenuje film jaxe mu zlíbí ), ale je TO o nápadu a ten je určitě originálnější než v prvních dvouch dílech... možná někoho napadne čtyřka s lodí, nebo ve vlaku, ale určitě by jsem očekával trošku míň náhod... aby TO vypadalo reálnější a člověk nad tím víc přemýšlel, že se TO může skutečně stát... prostě jakoby styl našeho pořadu "Věřte Nevěřte" Fakt anebo Fikce

15. září 2008
avatar uživatele
60 %

Díly Nezvratnýho osudu,byly opravdu super,ale bohužel 3.díl byl podle mě velmi slabí určitě se snažily dohnat první dva díly,ale bohužel se jim to nepovedlo.
Řekl bych oproti mému očekání to trochu upadlo.

13. září 2008

Ajajaj

Souhlasim s tim, že trojka nemusela a neměla bejt. A když nad tim tak přemejšlim, tak ani 2 :))
Jediný co se mi v 3 líbilo, byly ty dvě holky v solárku.:)

12. září 2008
avatar uživatele
20 %

Zbytečnej film

Tak trojka mi jen potvrdila, že tahle sérka měla skončit prvním dílem. Už dvojka nepřinesla nic novýho. V trojce to jen pokračovalo. Neustálý konce obětí tím, že je něco rozmlátí, přimáčkne apd. Čtyřku už fakt můžu točit sám s kámošema

6. června 2008
avatar uživatele
10 %

V porovnání s minulými díly je tohle naprostá ubohost a tento díl naprosto zničil kvalitní renomé této série. Trojka byla nesmyslná a velice nedomyšlená.

29. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

O ničem. Jak jinak to hodnotit. Spousta chyb, nesmyslů, jen ten konec dopadl na americký film nečekaně - hlavní hrdina to nepřežil. Ale jinak není co obdivovat.

4. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Musím souhlasit se všemi tady, že v tomto filmu od předchozích dvou dílů nic nového nenajdete. Spíše některé způsoby smrti jsou dosti kruté a myslím, že po jedné scéně budu přemýšlet, zda ještě někdy navštívím solárium.Jsou zde akorát jiné postavy a děj se docelal vyvíjí směrem, který vás dokáže udržet, aby jste to dokoukali. Doporučuji všem co mají morbiditu ve filmu rádi, tady se určitě vyřádíte.

22. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Nezvratný osud 3

Pro ty, kteří viděli 1, i 2, tak 3 ničím nenadchne a nepřekvapí. Obsah děje je velmi průhledný, prakticky jediné překvapení filmu je způsob úmrtí dotyčného.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Trojka...

U tohoto dílu opět nenaleznete nic moc nového (i když pár věciček by se tu našlo), jde tu jen o propracované způsoby smrtí, se kterými si dali tvůrci určitě záležet... Víc než na čemkoliv jiném. Ale horor to není zase tak špatný... i když je to trošku taková pohádka :) líbil se mi nápad s fotkama, i když mám pocit, že něco takového jsem neviděla poprvé... Myslím to bylo v hororu satan přichází, ale nevím, který film vznikl dřív, takže nemůžu kritizovat...je zábavné se na film dívat ještě s pár kámošema a poslouchat jejich dohady a nápady jak kdo zemře a kdy už to konečně příjde... Taky je dobré poslouchat jejich komentáře, že už nikdy nepůjdou do solárka, do metra, na ohňostroj a nevím co ještě :)) no, ale žádný převratný film to není, je to jen pozměněná verze něčeho co už tu bylo... Ale není pozměněná špatně ;-)

27. října 2007
avatar uživatele
50 %

Naprostá kopie 1 a 2

Nadpis je zcela výstižný celému filmu. Není tu nic nového, možná trošku lepší efekty, ale toť vše. 50% za snahu a pěkný holky, jinak nuda.

23. října 2007
avatar uživatele
50 %

Naprostá kopie 1 a 2

Nadpis je zcela výstižný celému filmu. Není tu nic nového, možná trošku lepší efekty, ale toť vše. 50% za snahu a pěkný holky, jinak nuda.

23. října 2007
avatar uživatele
70 %

Dobrý

Tenhle díl mi zatím přijde nejlepší, ale na čtyřku už bych asi neměl sílu. Jednička byla naprosto nudná, dvojka dobrá a tohle bylo fakt nejpromakanější. Ale přesto... no. Dávám 70%.

16. října 2007
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Velké zklamání. Jednička byla skvělá a dvojka dobrá. Trojka už nemá nápady ani pořádný efekty. Celej film sem se nudil. Nejhorší je, že je jasný jak to dopadne. Doufám, že další díl už nebude. (I když je pravděpodobnýže jo.)

23. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Trojka? Není špatná

Ve většině případů to bývá tak, že další pokračování jakéhokoliv trháku je naprosto nudné a nesahá původnímu filmu ani po kolena. Dvojka nezvratného osudu mi ale tak nepřišla a proto jsem se rozhodla, že se mrknu i na trojku a udělala jsem dobře. Smrt lidí, kteří přežili, není ohraná, žádná ,,nuda". Předtuchy jsou také zajímavě propracované, takže celkově je ten film více než slušný, ale nedoporučovala bych už čtvrté pokračování...

21. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nezvratný osud 3

Trojku sem viděl jako první z celé série a přišla mi také asi jako nejlepší - propracovaný děj, postavy, atd...
100%

31. července 2007
avatar uživatele
20 %

Naprostý krach. Strašná nuda, děj je nezajímavý a hlavní postavy nesympatické. Takhle jsem si pokračování Nezvratného osudu nepředstavoval.

17. července 2007
avatar uživatele
80 %

Nejslabší díl ze všech. Zřejmě už tvůrcům docházely nápady na kvalitní smrt. Přesto ale není zas až tak hrozný, jako třetí pokračování od jiných sérií a zachoval si svou důstojnost...

15. července 2007

Do třetice všeho dobrého?

Řekl bych, že ne. Třetí pokračování známé série nemělo nidky vzniknout. Nyní se dají kladně hodnotit jedině některé smrti, na nich ale nelze stavět celý film. Final Destination 3 už nemá to kouzlo, není zde ta atmosféra a chybí tomu pořádný děj. Už to není ani tak dobře promyšlené. Těch 50% jsou některé smrti a libová horská dráha pro tragédii.

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

Dráha

Trojka mi přišla ze všech dílů nejlepší. Hlavně nejvíc se mi líbila scéna, jak havarovala ta horská dráha. Tedy ta předtucha. Bylo to dost děsivé. Film hodnotím velmi dobře.

14. června 2007
avatar uživatele
100 %

Hned jak se film dal do pohybu naprosto mě uchvátila skvělá hudba, užasně deprimující a fíha faaakt děsivá...Taky sem se strašně (spíš nedočkavostí a napětím) třásla na předtuchu, která mě sice moc nepřekvapila, ale stejně to bylo skvělý. Pak mě trochu drtilo veliké napětí před nějakou smrtí, která se pak udála tak rychle to ani nestálo za to :D . Moc se mi taky líbil výkon kameramana - tleskám, moc pěkné scény. A parádní scénář, fakt skvělej, úžasný sólový hlášky "těsně před smrtí". Měla jsem z toho skvělej pocit a moooc se mi to líbilo, protože to mělo úžasnej říz a během dvou dnů sem se na to stihla podívat asi čtyřikrát a třičtvrtěkrát. Jupíííííí

6. června 2007
avatar uživatele
70 %

Na trojce už bylo hodně vidět, že chce těžit z úspěchů prvních dvou dílů, ale už to bylo přehnanýNěkterý scény byly dobrý, ale na dvojku nemá..

27. května 2007
avatar uživatele
mrim
...
100 %

Jazda smrti.

Super film.Uz po prvej casti som sa tesil na dalsiu a mame tu trojku.Jazda tu vsak konci.Smrt si nasla co chcela.Neviem ci sa este odvazim ist na horsku drahu.:0)

19. května 2007
avatar uživatele
50 %

Myslím si, že jednička ještě byla originální, dvojka ušla, ale třetí díl už vážně točit nemuseli. V každé druhé scéně se snažili zabít co nejvíce lidí docela absurdním způsobem. Jak říkám, námět nebyl špatný, jen z toho nemuseli dělat trilogii. Obsazení celkem šlo, stejně tak i hudba.

27. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Myslím, že po dvou vělmi úspěšných dílech tenhle hodně strádá. Hodně jsem se nudila. Nebyl to rozhodně film, který bych musela vidět dvakrát. Docela mě to sklamalo, protože jsem si od třetího pokračování mého oblíbeného hororu opravdu slibovala víc. Je mi to líto, ale tenhle film se mi moc nelíbil.

13. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Dost dobre

Je to jeden z najlepsich filmov co som v poslednej dobe videl. Najlepsia je myslienka, ze mozes robit co chces, smrt si ta najde...Inak je to celkom dobry krvak, nic pre slabe zaludky.

21. března 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Asi takhle: Jednička dost dobrá. Dvojka taky dobrá a trojka? Trojak už byla celkem nudná. Stále to samé. Akorát byly vtipné ty scény když smtr zabíjela. Jinak nevím. Tvůrci se snažily dodat filmu něco nového (fotky kdo jak umře), ale jinak nic nového. Myslím že kdyby trojku vůbec nenatočily tak by se vůbec nic nestalo. Ale za ty smrtelné scény dávám 50%

13. března 2007
avatar uživatele
40 %

Tak ikdyž jsem nečekal žádný zázrak, bylo to ještě horší. Na to, jak byla v upoutávkách tolik propagovaná ona horská dráha, tak ve filmu se jí nedostalo zdaleko tolik prostoru. Děj filmu v podstatě kopíroval předchozí díly a "smrťácké" akce se daly už dopředu tušit. Na kvalitu předchozích dílů to zdaleka nemá.

8. března 2007

Kedze som videla len prvu a tretiu cast, nemam to s cim porovnat, ako to niektori robia. Takze hodonotim samotny film: Napad je celkom fajn, ze smrt ma plan, no aj tak si myslim, ze raz stacilo. Jednotka bola zaujimava, ale v dalsich dieloch to bude stale o tom istom, takze si myslim, ze uz asi nemali byt natocene. Dalsia vec, co mi vadi, su prilis brutalne niektore sceny (OK, je to horor, ale...). Ja osobne mam horory rada, ale skor nieco psychologicke a nie film, kde je len krv, krv a krv.. Zial, FD3 asi zaradim k filmom, ktore si asi viackrat nepozriem. Len ak by som sa priiiilis nudila...

3. března 2007
avatar uživatele
80 %

Dawid

Musim rict ze tento film ma dost huste sceny.Trochu me mrzi ze sem nevidel nic neznameho, dost se tento film i predchozi dily opakujou..a to me mrzi..jinac good moje hodnoceni 80%

14. února 2007
avatar uživatele
80 %

Musím říct, že mi tyto filmy připadaly směšné, ale za podívání to stojí. Je to dobrý vzor pro smrti... Byly hodně originální. A je rozhodně lepší natočit film věnovaný smrti, než film ve stylu Texaský masakr, který je vydáván za horor... Povedlo se to... Je to sranda..

3. února 2007
avatar uživatele
50 %

Prakticky identická kopie předchozích dílů, což nemusí být na závadu, pokud už s tím dopředu počítáte a chcete si vychutnat pouze krvavou směsici absurdních smrtí. Jako takový film funguje velmi dobře. Je pravda, že scéna havárie horské dráhy není tak působivá jako havárie z předešlých filmů, ale zato smrti jednotlivých hrdinů jsou stále dosti vypečené.

27. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Říkala jsem si: třetí díl? tak to bude určitě pěkná blbost. No, netvrdím, že to bylo něco převratného, ale taky jsem se nenudila. Rozhodně je to lepší než druhý díl, protože ten se asi povedl nejméně. Na druhou stranu, na jedničku to taky nemá. V tomhle díle se mi zdá smrt originální (hlavně se mi líbilo usmažení v solárku). Taky je dost dobré, že na konci všichni umřou. Dává to divákovi naději, že už žádný další díl nebude.

22. ledna 2007

Nezvratné pokračování..

Nudné a až začátěčnicky zkažené pokračování, kde člověk jen s hrůzou pozoruje, jak se herci utápějí v moři topornosti. Jednička, byla převratná, dvojka byla o krvavosti a o efektnosti a trojka je o ničem. Nepoustět, tedy pokud nepatříte k těm, kteří tvrdí že Halloween 4 ,,směle'' konkuruje jedničce.

15. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Kladné ohodnocení

No, já si myslím, že je to docela dobrý zajímavý film. V dnešním světě, plném samých nudných a stále se opakujících filmů mi tohle připadá jako krok vpřed.Jsem zatím ještě neviděla film,který by se zaobíral existenci smrti jako nějakého nadpřirozena, které má předem daný plán a nelze ho měnit... Osobně jsem se při prvním i druhém dílu dobře bavila,a i když by se chyby našly, daly se celkem překousnout.

10. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Po celkem ohrané a originální jedničce přichází velmi slušná dvojka, která se rozhodně připsala do vzpomínek a teď ji nahrazuje trojka, která se předešlému dílu nevyrovná ani po kolena. Tvůrci si už ponechali snahu doma schovanou a hledí jak vyždímat tento projekt před koncem. Celá tato série stála za velmi dobrým nápadem , v období prvního a druhého dílu působila i originalitou. Velmi slušný vyvražďovák pod obalem ,,thriller,, byl zakončen opravdu nudně. Horská dráha se tváří jako dobrý nápad ale po dopravní nehodě druhého dílu je to jen pěkně ,,odfláknutý,, žert. Celé to začíná působivým dlouhým úvodem kuličky, která se koulí do díry v doprovodu s hrůzostrašnou hudbou za nápisem smrt, kolotočem v kaluži a nějakým automatem(…). Když začnete sledovat první minuty dostanete se k úplně novým postavám, hlavní hrdince, která se její předchůdkyni rozhodně nevyrovná a troufám si tvrdit, že to bylo chybné obsazení…její kamarádce a dvouma klukům, obklopeni dalšími předem mrtvými postavami, které si odříkají ty zdlouhavé dialogy a půjdou si podat ruku se smrtí… Nehoda na dráze nepůsobí vůbec nijak strašlivě, efekty nic-moc, dost to pokulhává ale úspěšně se prokoušeme k záběrům, na kterých se tvůrci pokouší přilákat pohledy diváka a to zařídí dvě mladé, hezké studentky, které musí vypadat dobře kvůli mrtvým kamarádům a jdou do solária. Docela nás uvedou působivé postupy smrti, která si dělá táborák. Z ničeho nic na nás skočí fotky, které byly focené večer nehody autodráhy a ukazují smrt každé postavy - dávají pocit naděje, ale to je omyl – pokus hlavní hrdinky hrát lítost nad mrtvými bylo rozhodně směšné a pokus zaujmout krizí ve vztahu dvou sester, které se pochopitelně usmíří tomu nijak nepřidává. Ale fotky nejsou až tak spolehlivé, hlavní postavy jsou záměrně nevšímavé a dělají chyby. Během této doby musíme zase překousat docela dlouhé a nudné vyvražďování, které chvilkama ještě pobídne …třeba tak hřebíkama do hlavy nebo jiným rozmasakrováním. Celkem rychle postavy ubívají a člověk s dlouhým zívnutí zjistí, že se nudí, promne si oči a hledí na další vraždu v boji člověka se smrtí. Když zavřeme oči nad celkem nudnou hudbou, která v pozadí nejeví známky akčnosti, nezajímavě okecanými dialogy tak dojdeme k zjištění, že tvůrci se zase o něco snaží, někdo jen ještě přežil . Jaká náhoda, že smrt to už opravdu nebaví a vyřídí všechny tři poslední postavy naráz a proč by ne, pokus hlavní hrdinky zase vidět budoucnost stojí za to – metro je podle mě daleko zajímavějším nápadem než nějaká autodráha – pochopitelně hlavní hrdina je vždy nezranitelný a musí si počkat na další dopravní spoj…asi jediným kvalitním nápadem bylo originální zakončení když se nám setmělo před očima a mohli jsme si vyslechnout orchestr skřípějícího železa. Nikdy nikdo netvrdil, že třetí díly bývají zklamáním, ale tento to potvrzuje - dávám 75 procent

8. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Ujde

Neda sa cakat, ze dalsie pokracovania FD budu lepsie. Mne sa najviac pacila scena, v ktorej pri horskej drahe tancuje cernoch na pesnicku Tribal dance od 2 UNLIMITED. Inac nic moc, davam 50%.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Z posledních hororů, co jsem měla možnost vidět se mi trojka osudu líbila, i když na jedničku a hlavně na mojí oblíbenou dvojku prostě neměla.

1. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Podle mého to zas tak dobrý horor není,je to v podstatě už jenom přehlídka všemožných smrtí s dějem velmi totožným z předchozích dílů,nic moc.

1. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

klasika

POdle mě to je celkem dobrej horor..sice se u toho člověk moc nebojí, ale je to určiě napínavý. Vraždy jsou opravdu super..zas tak velký náhody jako v předchozích dílech..takže fajn..jediný co mi vadí je, že to pořádně neukončili, jelikož to není úplně jasný.

16. listopadu 2006
avatar uživatele
30 %

Jednička a dvojka FD jsou naprosto skvělé. Hlavně dvojka! U třetího dílu jsem se ale strašně nudil. Je pravda, že je to nejkrutější díl ze všech (proto jsem od toho čekal opravdu hodně, protože mám nechuťárny rád) ale byla to neuvěřitelná pitomost, o které se už nechci dál bavit...

25. října 2006

Můžem se jen těšit na další dílyJ j

1. díl- originální, 2. díl. vizuálně oslnivý, ale 3. díl zakládá spíše na úspěchů prvních dvou snímků. Ale přiznejme si to, i když se nám to nelíbí, tak se na další díl stejně rádi podíváme, ale mohla by přijít konečně už nějaká bomba.

22. října 2006

Tak troječka byla zatím nejkrutější co se týče stylu úmrtí, moc se mi to líbilo. Ikdyž všechyn 3 díly jsou dějově prakticky o tom stejném, tak pořád se máme těšit něčemu novému a to mi dává důvod se na takové filmy dívat.

26. září 2006
avatar uživatele
zolo
...
100 %

No ja si myslím že tento film zo série FD bol najlepší, lebo ak ste vydeli recenčné video a čitali ste to,tak ste zistili že tento krát chce smrť svami skončit. Bol to dobrý film aj, keď sa mi herecké obsadenie veľmi nepáčilo, ale to na veci nič nemení.

25. září 2006
avatar uživatele
100 %

Absolutně vykucené

Fajn, 1. díl byl něco absolutně nového, co všechny strhlo. 2. díl měl vlastně stejnou ideu, ale velice dobře se rozvíjel. 3. mi však přijde jako nejlepší z celé trilogie. Možná jsem jediná kdo si to myslí, ale je to tak. Proč tomu tak je? Vysvětlím...líbí se mi nápad katastrofy na horské dráze. Letadlo a bouračka mi přijdou více obyčejné, za to nehoda, která vás rozcupe, když jedete na horské dráze je něčím novým a dost extragavantním. To, že se celý děj opakuje z předešlých 2 dílů mi bylo naprosto ukradené, protože já žiju přítomností a soustředím se na film, který sleduji a né na ty, co sem již viděla. Další plusko si u mě film získal svým obsazením. Jistě, to tady bylo už taky kritizováno, ale i přesto, že role nebyli nijak "Oskarové", byli skvěle podány. Možná na mě působili více sympaticky. Hlavní hrdinka Wendy, nebo lépe její představitelka to hrála opravdu dost dobře, hlavně ve scénách, kdy se celou silou snažila přijít na to, kdo je další? Co se stane? To jsem jí opravdu věřila, věřila jsem jí, že to opravdu prožívá. Další role už nebyli tak emocionálně silné, protože většina zemřela ještě rychleji, než jsme je stačili poznat nebo se o nich dozvědět něco víc. Ale i přesto to bylo pěkně zahrané. Dále se musím zmínit o stylech úmrtí, které byly opět velice zajímavé. Od již zmíněné horské dráhy, přes koně, který vás tahá za lano uvázané kolem krku až po smrt v metru...každá smrt byla opravdu skvěle vysvětlená....fotky...to celé hrálo super atmosféru, já sama se snažila přijít na to, co se s kým stane, když jsem koukala na fotky , ještě dřív, než hlavní hrdinka. Skvěle to ovšem hrálo v detailech. Krvavé efekty byli úsměvné, ale i přesto je oceňuji. A konec, smrt v metru...i tam se náhody skvěle spojili, aby se poslední 3 přátelé potkali na své poslední cestě a aby si to "užili" pohromadě. To se mi prostě moc líbilo. Bylo to děsivé, stalo se to rychle, ale i tak mi při tom běžel mráz po zádech. Pomalu u konce, bych ještě ráda zmínila, že se mi nejvíc líbila scéna, kdy zemřel ten plešatý týpek. Nelíbilo se mi to, co zbylo z jeho hlavy, ale to, co se stalo před pár minutami dříve a to, jak si Wendy všimla blikajícího nápisu: Control of yours, jak se pak nemohli dostat ven, kvůli autu z jedné strany a zdi z druhé a pak mě dostal pohled na rozjeté auto bez řidiče, které samozřejmě mířilo k nim. Bylo to o fous, ale moc se mi ta scéna líbila...lépe řečeno, ta souhra náhod.
Sečteno podtrženo, filmu dávám 100%. Myslela jsem, že to nebude tak dobré jako 1 a 2, ale až tenhle díl mě donutil rozhlížet se kolem sebe a hledat něco, co by mě mohlo zabít :)

16. září 2006
avatar uživatele
90 %

ehm..

Je sice pravda že je to pořád o tom samym ale musim říct že mě ta trojka docela dost nadchla..má v sobě něco..a řekla bych že některý scény sou i víc propracovanější...já bych to možná dala na stejnou úroveň jako 2,možná o něco lepší..

12. září 2006
avatar uživatele
80 %

Celkem slušné

Já bych tento díl ohodnotil celkem kladně. Kdo vidě 1. a 2. díl, tak ví o co půjde i v tomto díle (ale tak je to ostatně v pokračování i jiných filmů). Herecké obsazení super (nové neokoukané tváře), výkon herců uš nebyl tak skvělý (nejsou to přeci superhvězdy). Ten konec se jim moc nepovedl, čekal jsem ho trochu jiný --> hrdinka po vizy zabrání nehodě a vše půjde nanovo <-- a konec celé serie, 4ku uš bych netočil, divák si uš sám domyslí jak by to pokračovalo.

31. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

No tak bylo to dobré ale trošku by ještě mohli vylepšit děj. Už to nebyla taková "detektivka" jako dvojka. Párkrát jsem se lekl, ale jinak žádné větší pocity. Herci neznámí, takže nemohu posoudit výkon. Z pohledu diváka 70%

14. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Pořád dokola

Film byl dobrej, ale když je to pořád o tom samým. SPÁNEK => SEN => KATASTROFA => SMRT TĚM CO SE VYHNULI KATASTROFĚ! Ale musím říct, že pořád vymyšlet ty nehody musí být taky těžký. PS: Ta smrt v solárku byla snad nejzajímavější! Dávám "jen" 60%.

9. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Celkem dobrej film. Hodně se mi líbí ta myšlenka. Ale i tak už se mi zdá, že první a druhý díl stačil a trojku točit nemuseli.

31. července 2006
avatar uživatele
80 %

Mě se to líbilo,i když uznávám, že v nějakých chvílích to bylo úplně totožné s 1 a 2..myslím tím, že kdyby natočili 4, tak většina lidí už bude z minulých dílů vědět o co tam jde a mohlo by to už nudit. Ale stejně se na to ráda mrknu znovu

25. července 2006
avatar uživatele
30 %

Když jsem druhý díl ohodnotil 90%, tak třetímu pokračování musím dát slabou 30! Tak slabý herecký výkony jsem už dlouho v žádném filmu neviděl (naposledy snad ve filmu Prokletí). Co se týče děje, tak už je hodně ohraný a trojiku neměli ani točit. Ztráta času, pro mě velké zklamání.

17. července 2006
avatar uživatele
90 %

až moc krátké

Sérii Nezvratných osudů mám hrozně rád, a proto jsme se těšil na třetí pokračování. Sice se ve filmu omílá pořád to stejné, ale začátek fakt nemá chybu. Jediné co mi na tom všem tak trochu vadilo byla délka filmu. Tak krátký film už jsem dlouho neviděl - snad jen v podání parodií Scarry Movie. Opravdu jsem zvědav jestli nakonec natočí ještě i další díly, ale myslím, že pokud najdou dobrého scénáře, který vymyslí zase nějaké "osudové" nehody, tak to nebude velký problém...

14. června 2006
avatar uživatele
70 %

Pořád dokola

Tak nevím.Včera jsem se dívala na tento film a musím říct,že jsem každou scénu čekala.Prostě ten, kdo viděl předchozí 2 díly už ví, co se stane.Byly tam ale také pěkné scény,ale na první 2 díly to nemá.

21. května 2006
avatar uživatele
60 %

Nic moc

Před pár dny se mi dostal do ruky třetí díl, a před chvílí jsem se na něj dodíval. Že bych byl nějak nadšenej se říct nedá, celkem mě to zklamalo.. prostě na jedničku ani na dvojku to nemá, i když musí se nechat, že to nebylo zase tak nejhorší, ae můj dojem je nic moc.. uvidíme, snad ten čtvrý díl (tedy jestli se natočí) bdue lepší..

13. května 2006
avatar uživatele
70 %

Začíná to být nudné

Ne že by semi poslední díl nelíbil, možná jsem ho shledal lepší jak ten druhý, ale když už víte co všechno se stane, ba dokonce i jak to skončí, tak se u toho můžete trochu nudit. Je to jako vidět film, jenž jste viděli kdysi dávno a který si už přesně nepamatuje. Jen máte v hlavě hrubě uloženou zápletku. Smrto jsi od předchozích dílů, takové podivné a už to není takové napínavé, když koukáte jaká shoda náhod vede k smrti toho či ono neznámého herce, ke kterému jste si nestihli zatím vytvořit žádný vztah. A to neustálé omýlání stále stejného schématu. To už se stalo, dá se s tím bojovat, případně ne já na osudy nevěřím a teď žiji, protože žiji. Ale i přes všechny tyto nedostatky má i toto pokračování něco do sebe a jeho děj docela rázně odsýpá, takže až na občasnjé mírné prodlevy, by nemělo docházet k situácí, kdy se budete nějak výrazně nudit. Trochu mě zklamal konec, kdy narozdíl od předchozích dílů nedošlo k jednoznačnému vyřešení problému se smrtí. Ovšem dle konce se můžeme pravděpodobně v případě kasovního úspěchu těšit na další díl.

9. května 2006
avatar uživatele
40 %

Jsem velmi, velmi zklamaný tímto filmem. Čekal jsem, že bude pokračovat v duchu druhého dílu, že tam bude víc akce, víc děje, ale ono nic. A ke všemu ten nesmyslný konec, to jako chtějí mít zaděláno na čtvrtý díl? To radši neměli točit ten třetí, když jej takto odflákli. V prvním díle havárie letadla, v druhém hromadná bouračka na dálnici...jo, to beru, to jsou ještě v celku uvěřitelné story, ale nehoda na horské dráze? Tak toto nám necpěte!!! Pokud vám můžu doporučit, na film do kina nechoďte, jsou to oknem vyhozené peníze a jestli jste fanoušky série Nezvratný osud, tak si ještě třičtvrtě roku počkejte na DVD, protože v kině byste se unudili k smrti....

13. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Celkem dobre

No bylo to celkem dobre. Ale ty triky mohli byt nektere lepsi. Herci jsou tam nekeri neznami je jich tam hodne neznamich. Rozhodne 1 a mozna 2 zustavaji na 1 miste.

23. března 2006