NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Hned řeknu, že jsem čekal, že si Cage poradí s rolí o něco víc. Samozřejmě, že to nebyla jen jeho vina, ale děj byl zdlouhavý, nudný. Dobrý námět byl zahozen.

9. února 2011
avatar uživatele
80 %

Jessica Biel

Tento film je ozvláštněný schopností hlavního hrdiny vidět 2 minuty do budoucnosti, což přináší humor a také vítané zpestření do akčních scén.

23. ledna 2011
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých oblíbených filmů s Nicolasem Cagem. Originální nápad, s origonální zápletkou a velmi zajímavým koncem. Trikově povedený smnímek, co stojí za vzhlédnutí. Hned na začátku mě okouzlil útěk hlavního hrdiny. Prostě super film na odreagování.

20. ledna 2010
avatar uživatele
70 %

Na tento film se dalo koukat, ale že bych ho měl vidět několikrát po sobě, to nehrozí. Kolikrát se to zamotalo tak, že jsem ani nevěděl zda je to budoucnost nebo současnost a závěr filmu byl už tak dost zmatený. Nicolas Cage a J. Moore sice působí zkušeně, ale něco navíc prostě nepřidali. Odpracovali si svoje a nic víc. Proto 65%.

4. ledna 2010
avatar uživatele
60 %

Hm celkom zaujimavy napad urobit film s Cageom ako vidi par sekund dopredu ale nie az tak dokonaly. Film je miestami nudny a zalostne o nicom. Proste profesionality som cakal viac, da sa na to kukat ale skor odporucam tym ktori maju radi ako herca Cagea inak je to suchota

2. prosince 2009
avatar uživatele
50 %

Film bez napětí. Myslel jsem, že Nicolas Cage napravý svojí chybu, kterou udělal v Ghost Riderovi. Bohužel i tentokrát to není žádná sláva stejně jako triky. Snad Cage zazáří v připravované komiksovce Kick Ass a prolomí tak serii nepovedených filmů.

19. září 2009
avatar uživatele
100 %

Další

Next je výjimečný film, přestože nemá příliš silný příběh a naopak má "divný" závěr. Ale, když jsem ho viděl poprvé, smál jsem se, doufal, bál se a celkově si snímek užil. Možná to bylo také výborným obsazením. Nicolase Cage coby herce miluju a tak jsem si i tento jeho film opravdu vychutnal se vším všudy. Po celou dobu se filmem nese nádech a zamyšlení se nad otázkou, zda - li se pozorováním budoucnosi dá budoucnost změnit. Chtěli bychom znát svoji budoucnit? Já možná raději ne. A Next doporučuji všem, protože si buďte jistí, že vás pohltí. Sice budete v závěru nadávat nad zvláštním koncem, ale odnesete si z něho krásný pocit dobře vybraného filmu na jeden příjemný večer, pokud zrovna toho dne nevyžadujete příliš silný příběh, ale spíše podívanou.

4. září 2009
avatar uživatele
100 %

aaa super film.. xD môj osobný názor.. xD nečakala som, že to dopadne, tak ako to dopadlo.. dúfam, že to nebude tým, že by som bola naivná.. ale strašne sa mi NEXT páči ani nvm prečo.. xD kukaaaajtee.. xD

15. května 2009

Super trhák, který určitě zamotal spousta fanouškům Nicolase hlavu.. a vlastně nejen jim. Děj je strhující, akční a hlavně zatáhne Vás do hry na "předpovídání" budoucnosti, kdy máte pocit, že jste to Vy hlavní aktéři, kteří odhlují nemilé překvapení. Rozhodně doporučuji

7. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Next station "mezi ploty"

Čím to je, že romány Philipa Kindreda Dicka jdou ve filmové branži tolik nadračku.. V čem byl lepší než ti ostatní psavci? Mimochodem, kdyby věděl, že zemře v roce 1982, což je cosi jako přesmyčka data narození 1928, jistě by v tom viděl divné souvislosti. Moje pracovní hypotéza praví, že současný svět si prostě tyká s paranoiou a Dick to narozdíl od jiných takříkajíc trefil přímo na komoru. Film, ve kterém se dnes neprchá před státní mocí, případně před nějakou ještě o dost drsnější strukturou vzešlou z vyšších zájmů, za mohutných detonací a celkového efektivního přetváření krajiny, za pomoci divého pobíhání, kdy je nutné instinktivně uposlechnout reflexu skočit do akce, ale hlavně nesedět, takový film dneska nemá šanci. A dokud nás bude ve městech žít tři tisíce na čtvereční kilometr, tak si věřit nebudeme i kdyby nám za to platili a paranoia bude naše spása, protože nám vcelku rozumně velí někam před tím zdrhnout. Tolik na okraj. Nicolas Cage mě opět utvrdil v tom, že čím je starší, tím se na něj dá líp koukat, takže v devadesáti bude bezpochyby hrát jako bůh. Mladého Nicolase jsem nemusel, současnému přicházím na chuť. Filmová partnerka Jessica Biel je nádherná ženská, každopádně disponuje sexappealem schopným přivodit mi extrasystoly, zvlášť když v důvěrně laděných scénách jí to jde skvěle. Takhle se umět přilípnout k partnerovi, to je perspektivní deviza. Ona a Cage si navíc dohromady sedli, alespoň pořádné zdání nějaké té jiskřičky tam bylo. Ústřední myšlenka filmu o prekognici je zajímavá, ačkoliv podobně jako chybně postavená otázka o dřívější existenci slepice nebo vejce nedává smysl. Přesto je stále atraktivní do ní zatnout drápek, jestliže se tak stane originálním způsobem. Zde se stalo, bohužel časem efekt slábne, protože děj v myšlence dále nepřináší nic nového a příběh se neúprosně stáčí do rovina á la seriál 24 hodin. Dívat se na to určitě dá, kdyby každá sci-fi měla alespoň takovouto úroveň, bylo by to samo o sobě fantastické.

7. dubna 2009
avatar uživatele
50 %

Kdybych neviděl posledních pět minut, hodnotil bych daleko kladněji, než po zhlédnutí konce filmu. Vždyť ten konec víceméně "shodil" vše, co se odehrálo předtím. Námět filmu je rozhodně zajímavý - člověk který vidí dvě minuty do budoucnosti a může si tak promítnout veškeré možné scénáře - a musím uznat, že jsem se velmi dobře bavil až do oněch závěrečných minut. Nevím, asi to není zas tak špatné zakončení, ale mně se rozhodně nelíbí. Jinak Nicolas Cage hraje zase tradičně dobře, ale ten konec... ten proklatej konec.

30. března 2009
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Film mě dost překvapil a docela jsem se na něj těšil. Na Nicolase Cage jsem se těšil a nezklamal mě. Sice jsem měl sice trochu strach jak film dopadne protože většinou filmy kde se blbne s časem jsou často o ničem tak jsem si nebyljsit. ale tady se mi to líbilo a chvilkama to bylo i vtipne. 90%

25. března 2009
avatar uživatele
70 %

Bylo to vcelku zajímavé, ač se mi to zezačátku moc nelíbilo. Mocmě nebaví filmy kde se moc blbne s časem, ale tady mi to vyhovovalo. Místy to na mě bylo dost přeakčněný, ale je to dobrý!

18. března 2009
avatar uživatele
80 %

Nicholas Cage překvapil, Julianne Moore ne, protože od té jsem dobrý výkon čekal a Jessica Biel si může připsat lepší průměr už jen za to, že vypadala dobře. Příběh je podle mě celkem originální, zajímavý a strhující. Nevyhne se sice několika chybám, ale to se dá odpustit vzhledem k pozitivním dojmům, mezi které patří vizuální efekty, hudba a i samotní herci. Snad nejpovedenější scéna byl běh Cage proti střílejícímu teroristovi, někdy ke konci filmu.

17. března 2009
avatar uživatele
80 %

zajímavý námět

Začátek filmu jsem nestihla, ale jak tak čtu komentáře psané níže, tak jsem asi ani o nic nepřišla.:) Film byl opravdu zajímavý, neokoukaný námět, dobří herci (J.Biel a N. Cage mám celkem ráda), romantiky díky bohu také moc nebylo a otevřenější konec, což mě potěšilo úplně maximálně. Občas jsem ale v některých chvílích nechápala o co go, ale jinak v poho. To bude tím, že jsem film neviděla od začátku. Jinak opravdu fajnovej lehčí akčňáček.

16. března 2009
avatar uživatele
40 %

Musím říct, že tak hloupý a nezajímavý film jsem dlouho neviděla. A ani jsem nepotřebovala schopnost hlavního hrdiny předvídat 2 minuty dopředu. Nezajímavé a s ještě stupidnější pointou.

15. března 2009
avatar uživatele
20 %

Nic moc

Tenhle film se mi nelíbil.Příběh o ničem a herecké výkony taky nic moc.Nicolase Cage jako herce opravdu nemusím (navíc ten příšernej dabing Mahdala).Nejhezčí na filmu byla asi Jessica Biel a nejlepší nápad tvůrců bylo nechat titulky běžet pozpátku.Jinak se snad ani nic pochválit nedá

15. března 2009

Tenhle film se podle mě fakt vydařil. Líbilo se mi, jak se Cage dívá dopředu a volí podle toho, jak zapůsobit na Jessicu. Na druhou stranu se ale efekty zrovna dvakrát nevydařily.

15. března 2009
avatar uživatele
50 %

Ale běžte

Na první pohled má film určitě zajímavou zápletku, alespoň pro mě jsou vize do budoucnosti vždy fascinující. Jenže Next nenabízí nic nového, nic strhujícího, nic zábavného. Zezačátku se zdá být děj ještě celkem pochopitelný a logický, ale pak už se tvůrci nějak rozjeli a kašlali snad úplně na vše a dovolili hlavnímu hrdinovi být téměř všemocný. A pak ještě ten děsně neočekávaný zvrat na konci, který opravdu ale vůbec nebyl trapný. Jestli mě tohle mělo odzbrojit a měla jsem z toho být snad na větvi, tak se to tedy nepovedlo. Kdybych měla vybrat z herecké trojky Cage, Moore a Biel, kdo je mi nejméně sympatický, byla bych na vážkách.

15. března 2009
avatar uživatele
90 %

Nevím jak vám, ale mně se film líbil. Je pravda, že ze začátku jsem si myslela, že zo bude stát za prd, ale opak je pravdou. Líbil se mi děj, to je hlavní, taky jak udělali všechny verze budoucnosti a hlavně se mi líbila akce u konce filmu. Je pravda, že mě zklamal konec a taky vzhed Nicholase Cageho, ale jinak suprovej film. Muzika výborná, triky dokonalé a výstupy herců na jedničky. 100 nedám kvůli konci, ale jinak výbornej film ;) stojí za shlédnutí. ;)

15. března 2009
avatar uživatele
80 %

next

Musím přiznat, že ze začátku mě film moc nebavil dokonce sem přemýšlela, že ho utnu ale nakonec sem vydržela a to bylo jedině dobře tak po půl hodině začínal být film hodně zajímavý a ten strhující závěr. no prostě nakonec super film.

15. března 2009
avatar uživatele
60 %

Nijak originální nápad. Chlápek, co předpovídá sovji budoucnost, no bóže. Ale zpracování je velice slušné. Dobré efekty, sympatičtí herci i zpracování je silně nadprůměrné. Navíc do poslední chvilky nevíte, jak to dopadne. Konec je velice působivý...

14. března 2009
avatar uživatele
70 %

Next

Mně se to fakt líbilo. Pro podobné filmy mám asi slabost. Něco co tu ještě nebylo, u mě většinou zaboduje a Next není výjimkou. Je jasné, že bez sci-fi schopností hlavního hrdiny by to byl jenom další akčňák o teroristech, kteří chtějí zničit nějaké město, ale právě ty schopnosti z toho dělají velmi zajímavou záležitost. Vidění do budoucnosti je praktická věc a každý by ty schopnosti asi záviděl. Není tedy problém vidět, jak se Cage dívá do budoucnosti, kde se jeho klon dívá do budoucnosti, jak se jeho klon dívá do budoucnosti. Někdy z toho jde hlava kolem, ale zas až tak zmateně to nepůsobí. Naopak, to vše vyvrcholí v perfektním konci. Nevšednost si cením nad zlato. U podobných věcí, naleznutí nějakého povedeného kousku, bývá někdy hodně těžký úkol, ale právě tenhle film se k nim řadí. Nic ve filmu nechybí a při rozboru různých částí se to prakticky blíží k dokonalosti. Jak už to bývá, měla by vynikat akce, a proto jsem se na ní velmi těšil. Nějaké scény dokonce díky těm schopnostem působili dost komicky, viz. scéna v kasinu. Naopak některé byly až moc přehnané, kde se valila lavina a náš milý hrdina si mezi kusy balvanů vesele hopsal. Bylo až moc patrné, že je to všechno zásluha digitální technologie. Zkrátka dosti umělé a někdy to bilo do očí. K vytvoření pořádného trháku samozřejmě potřebujete i hvězdu a zde nebyl nikdo jiný, než samotný Nicolas Cage. Ve svém výčtu se může především chlubit akčními věcmi a tak jeho obsazení nebylo rozhodně nezvyklé. Jeho role je vždy kladná a má v divákovi probudit pocit, že gentlemani a kavalíři ještě nevymřeli. Bohužel hraje věci pořád na jedno brdo, ale nedá se říct, že by mu nesvědčili. I výskyt Jessici Biel nebyl na škodu. Prostě solidní film a perfektní sci-fi.

14. března 2009
avatar uživatele
70 %

Film mě zaujal pro svůj zajímavý námět. Předvídatelnost do budoucnosti, ale pouze 2 minuty? To není špatný námět pro film. Momentky a záběry, kdy Cage vidí, co se stane a o vteřinku se tomu vyhne bylo velmi působivé. Bylo také šokující, že člověk na konci filmu poznal, že polovinu sledoval budoucnost, která se nestane. Dobré. Na druhou stranu, nelíbil se mi tam milenecký vztah. Byl hodně vyumělkovaný a hercům jsem v těchto pasážích neuvěřila. Chtělo to více přesvědčení, ale jinak je to povedený film.

22. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

od začiatku mal film dobrú zápletku a veľa nečakaných zvratov. nieje vhodný pre nechápavých divákov, ale mne sa veľmi páčil, pretože som sa ani chvíľu nenudil. Nicholas je celý čas nad vecou a je pekné ho pritom sledovať. určite si ho ešte pozriem.

21. listopadu 2008
avatar uživatele
30 %

Velmi slaboučké. Jak je vidět tak filmy s nadpřirozenem a podivnou mystikou nejsou pro Cage to pravé ořechové. V Městě andělů to ještě utáhl na nějakou romantiku, v Rituálu mu role á la Mulder nevyšla vůbec takže za jeho největší průšvih považuju právě tento film. Next má své chvilky ať už akční, matrixové nebo romantické,ale stále je to jen plytká polívčička která nemá čím zaujmout. Cris je taková unylá loutka která je sitacemi poháněna tam či onam a ani milostné vzplanutí nemá tu potřebnou atmosféru. Překvapivý konec se vzhledem k ději dal očekávat.

16. října 2008
avatar uživatele
10 %

První film

za kterej jsem zaplatil a nedodíval se. Mám sice svoje peníze rád a tak se dívám na všechno co zaplatím, ale tohle se fakt nedalo. Děsná blbost, nulový napětí, člověk se ztrácí v ději... 10% za začátek...

19. září 2008
avatar uživatele
100 %

palec hore :))

poviem tak na začiatok, že najprv som si myslel, že to bude dobrá hovadina...ale ako som sa postupne vrhol do deja tak som zabudol aj odpisovať na icq :D
uplne ma to vtiahlo do deja...príbeh obyčajného chlapíka, s výnimočnými schopnosťami, ktorý si hľadá ideálnu ženu...dokonalý príbeh a ešte aj ten koncept dotvára tá atomovka, kvôli ktorej ho hľadajú...proste fakt ako už písali predomnou neukukaný námet je uplne výnimočný a odsúdený na úspech...proste film, ktorý si rád pozriem zas a zas...

12. září 2008

Dobrý, až na ten konec

Neokoukaná nadpřirozená schopnost dělá film zajímavý a u jeho sledování jsem se celkem bavil, i když mi párkrát trvalo poznat, co je budoucnost a co přítomnost, zklamal mě ale otevřený konec, který mi vlastně prozradil, že jsem sledoval skoro celý film úplně zbytečně, tvůrci si zajisté jen chtěli nechat otevřená vrátka pro možné pokračování.

8. září 2008
avatar uživatele
100 %

No myslím, že svou roli zahrál Nicolas opravdu dost dobře. Tento film patří k těm lepším kouskům. Skvělý nápad doprovázený skvělým příběhem. Škoda, že trvá jen hodinku a půl.

7. září 2008
avatar uživatele
60 %

Snad příště

Film jsem zapínal s rozporuplným očekáváním. Že je to blbost jsem slyšel stejně často, jako že to je perfektní. Můj názor? Něco mezi. Každopádně z tak originálního nápadu by se podle mě dalo vytěžit víc. Jenže zápletka byla docela k smíchu (nebylo by potřeba míň, než osm milionů životů, aby Chrise přesvědčili, že stojí za to je zachránit?) a herecké výkony často i pod průměrem. Cage mě sem tam připadal trochu dřevěný, ale horší to bylo s Moore. Charakter jaký vtiskla své roli a to neohrožené policistky, co má potřebu neustále vyvolávat rozkazy a přitom vypadá jako by zvládla všechno sama, mi byl krajně nesympatický. Dále trochu zklamaly i efekty, které jsou dost umělé.
Co ale hodnocení filmu pozvedává je už zmíněný nápad a také poutavé scény, prolínající přítomnost s možnou budoucností. Mezi klady řadím také konec snímku, který mě sice zprvu překvapil, ale nakonec uspokojil. To je zhruba tak vše, a nevychází mi z toho nic jiného než 60%.

3. září 2008
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Další promarněná hřebíček do rakve. Kariéra Cage se vážně propadá každým jeho filmem do větších a větších hlubin. Tenhle film je navíc promarněná šance na něco víc. z originální zápletky se nepodařilo vyždímat víc, než několik slibných momentů spojené nijakým a předpokládatelným dějem. Zvrat u konce byl tak málo šokující, že mě to až šokovalo a u tohohle filmu mě to dost mrzí, protože tenhle film měl na to, být něčím víc...

1. září 2008
avatar uživatele
90 %

Next Generation

Nádherný film, Nicolas Cage nezklamal a celkově dílko vyšlo. Opět mi ale (jako u spousty dnešních filmů) vadil předimenzovaně "kladný" hrdina, který radši zachrání policitsku, i když ví, že ho potom zatkne - osobně bych ji pod těmi kládami nechal umřít. Ale jinak dobré, ještě lepší než dobré.

14. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle miluju

Tenhle film má moc ráda. Je originální,zajímavý a dokáže člověka úplně zmást. To údajně "klonování" se mi moc líbilo.A dobrých scén je tam ještě víc tomhle filmu já říkám nej. A jak už tu ostatní říkali (já musím taky) konec je fakt suprovej.

30. července 2008

65%

Nicky Nick a jeho (ne-zas-tak-super)superschopnost. Je to celkem prosté: náš milý Kejdž tak dlouho vodí muže zákona za nos až mu z toho nabídnou zachránit svět... A tak Nicky blbne div se z toho nenaklonuje, bum prásk a titulky. Prostší než by si člověk přál. Za celý film 2 (slovy: dvě) dobré scény. A vsadím se s váma o kilo, že přesně víte, které dvě myslím.

15. července 2008
avatar uživatele
90 %

Next

Skvělej film. Řadí se mezi moje hodně oblíbený hlavně kvůli originálnímu scénáři. Hereckej výkon Nicolace Cage je vážně skvělej jako ve většině jeho filmů. I soundtrack patří mezi ty lepší:)

7. července 2008

Nějak začínam mít ráda akčňáky. I tento mě velicce zaujal a ráda se na něj někdy znova podívám...Je opravdu super...Schopnosti hlavního hrdiny jsou naprosto úžasné, i když bych je asi mít nechtěla...Teda na jednu stranu...Obsazení samo o sobě už vypovídá, že půjde o dobrý film a také že jde...Je to opravdu bomba...doporučuju zkouknout...;)

7. června 2008
avatar uživatele
80 %

Next jsem už také mockrát viděl, ale díval jsem se opravdu proto, že se mi film velmi líbí. Je to v podstatě akční film jako každý jiný, ale je asi nadmíru jasné, proč vyčnívá nad ostatními. Obal vám asi nic nepoví, protože je na něm jenom N. Cage s vážným obličejem, který se mu opravdu podobá. Jestli na něm mám najít něco špatného, tak je to vždy, že v žádném filmu, co jsem viděl se, netvářil jinak, než jako neviňátko. Když ale to pomineme a vezmeme za dobře, že je to naprosto nereálný nesmysl, je to docela pěkná podívaná. Člověka okamžitě zaujme začátek, protože neobsahuje takové množství akce, ve které jsou potřebné pouze zbraně. A na vší akce se mi nejvíce líbí, že náš hrdina si vlastně nehraje na žádného hrdinu… V celém filmu ho neuvidíme držet nebo střílet ze zbraně a to je velké plus. Že hrdina používá svoje schopnosti pouze v obraně. Pod představou, že je muž se schopností vidět do budoucnosti, okamžitě představil nějakého vojáka, který toho využívá jen v boji. Tento film, ač obsahuje i scény s velmi „oblíbenou“ policií a F.B.I., není hlavně o jejich problémech, ale jelikož se celý film točí kolem našeho nepředvídatelného hrdiny, hlavní zápletka filmu je spíš informativní a v zápětí romantická. V tomto případě se hrdinova schopnost vyznamenala i ve vtipných scénách. Kde by byla romantika bez žen, že? Jessica Biel se mi zde opravdu velmi líbila a s Cagem tvořili skvělou dvojku. Jsem opravdu moc rád, že tvůrci nebyli tak naivní a místo postranní akční zápletky jsme tu měli i spoustu klidných a uvolňujících scén. Tak tomu nebylo zrovna dlouho. Hned v půlce se film rozjel až do extrémů a s kvalitními scénami byl konec. Pak nastala hrůzovláda příběhu týkajícího se policie, která se snaží něčemu zabránit. Nastaly ty scény, které jsou nereálné, ale pro hrdinu zrovna ne. Tyto scény se liší od těch, kde mají „normální“ hrdinové štěstí. Se záporáky to také nedopadlo špatně. Můj oblíbený padouch T. Kretschmann asistuje, co si od nich více přát? Všechny ty události odehrávající se v druhé polovině by to filmu nesmírně zkazily, nebýt naprosto nepředvídatelného konce. Tímto filmu uděluji 84% a ještě dodám, že tento film velmi rozvinul moji představivost skoro ve všech směrech, protože moci si všechno „naloadovat“ by byla skvělá věc…

29. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Skvelý film, celkom zaujímavo pojatý, aj keď s mnohými chybami. Zvláštny film, skôr inklinuje k fantasy ako ku sci - fi. Výkon N. Caga je skvelý, ako vždy.

31. března 2008
avatar uživatele
70 %

Kejdžové a ti druzí

Námět velmi dobrý, ale proč proboha všude cpou ten jejich amerikanismus, mohli to přece vymyslet jinak, je tolik možností; mně se to kecá, ale zase se zachraňovala Amerika a to tam bilo do očí, jak já nevím co. Scény byly ale nápadité a chvílemi docela sranda a Jessice Biel to zase moc slušelo :) Možná jsem čekal víc, asi proto, že jsem kolem sebe slyšel chválu. Neříkám ovšem, že jsem se nudil, bavilo mě to.

26. března 2008
avatar uživatele
40 %

Ačkoliv Cris má "nadpozemské" schopnosti, tak Nicolas Cage bohužel ne. A proto nedokáže z tohoto scénáře vydolovat pořádný filmový zážitek. Námět se mi zdá opravdu dobrý, ale je trestuhodně promhrán v nelogice věci a činů. Až na pár scén (např. úvodní v casinu, nebo setkání s Liz) jsou jeho schopnosti demonstrovány dost triviálně. K tomu samozřejmě nesmí chybět nebezpečná zbraň (ať je to bomba či cokoliv již xkrát provařenýho) v ruských rukou, hodně přitaženým způsobem k ní dostat hlavního hrdinu a dílo je hotovo. Takže hlavním zážitkem jsou psí oči Nicolase Cage (jako již poněkolikáte) a pohled na Jessicu Biel. Škoda. Potenciál byl rozhodně větší.

14. února 2008
avatar uživatele
90 %

Next

Jedním slovem prostě super. Sice je to už dýl co jsem ho viděla, ale stále si ho živě vybavuju. Jessica Biel po boku Nicolase Cage předvedla skvělý výkon a právem patří mezi nejlepší mladé herečky. Dávám 90%

13. února 2008
avatar uživatele
100 %

Jen tak ze zvědavosti jsem si přečetla několik článků a názorů o tomto filmu a nestačila jsem se divit. Jak může někdo napsat, že Next byl průšvih? Mě osobně okamžitě padl do oka a jsem ráda, že jsem měla možnost ho shlédnout. Zatím všechny filmy s Cagem se mi zamlouvaly a ani tento snímek nebyl výjimkou. Pohrát si s vidinou do budoucnosti, která trvá ale jen dvě minuty, je výborný nápad. Film obsahuje všechno co mám ráda a to akční, thriller, sci-fi a trochu té romantiky – prostě film je bomba protože do poslední chvíle člověk neví co se stane a těším se až si ho zase pustím.

12. února 2008
avatar uživatele
90 %

Myslím, že tedle film je fakt zajímavej, hrají tam skvělí herci a je plný neočekávaných změn. Kdo to rozkouká,tak by měl vydržet do konce, protože ten konec je na tom nejlepší.

30. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

Next

Včera jsem viděl tento dost chválený film a bohužel stejné pocity, jaké tady má většina lidí, já s vámi nezdílím, stručně řečeno mě Nicolas Cage zase nepřekvapil, posledně jsem s nim viděl obchodníka se smrtí a ten se mi zdál stejně slabý.
Už mu jen tak v půjčovně DVD nenaletím! Budu si na něj dávat pro příště pozor.Vůbec mě to nepohltilo(proto jsem se občas přistihl v situaci, kdy jsem přimhuřoval oči) hrůza na to pomyslet, někdo tady psal, že ho to vzalo podobně jako DEJAVU, s tím se pro mě dá souhlasit, protože DEJAVU bylo pro mě zcela podobně nudné. Omlouvám se, ale nemohu jinak, tento film prostě není pro mě tím pravým kořením, jehož chuť by mi zůstala ještě dlouho na jazyku.

15. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Další slušnej film, hodně mi to připomínalo Deja Vu. Tohle bylo o málo horší, ten konec byl prostě zvláštní, nechci říct špatnej, ale prostě jinej než jsem čekal. Na víc N. Cage tomu filmu hodně přidá.

8. prosince 2007
avatar uživatele
mrim
...
90 %

Image je na nic....

Skvely filmik.Paradne efekty,super napad a samozrejme super herec.Velmi sa mi to pacilo,az na ten Nicolasov image.Vyzeral v tom filme otrasne.Tie vlasy brrrr!!!

8. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Velmi pěkný film,skvělé herecký výkon Nicolase ,perfektní námět.Sem prostě z Nextu nadšený a je škoda že končí ješte než se pořádně rozjede ale to si tvůrci filmu asi nechali prostor pro případné pokračování (doufám).

5. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

SUPER dobry zly film

Tento film sa mi velmi pacil hlavne to jak videl do buducnosti abo ked bol v bare a byl sa tam s Lisinim frajerom, to bolo fakt dobre, alebo aj ked sa rozdvojil,roztrojil,rozstrvrtil ......... :D
Ale ten koniec, ten bol na porazenie. Skoro ma trafil slak ked vstal a volal policajtke to bolo hnusne jak to zakoncili, ale inac VERY GOOD FILMik :D hodnotim na 95%. 8-)

4. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Bezva

Ze začátku jsem čekel že to bude nějaká blbost, ale pak mě to chytlo a rozhodně jsem se nenudil. Nemám sice moc rád oteřený konce, ale tady mi to ani nevadilo. No a herecký obsazení bylo taky moc dobře zvolený!

28. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Nic moc

Právě sem se na to dodíval. A musím uznat že sem od toho čekal víc. Někdy jsem fakt nevěděl co je budoucnost a co přítomnost. A to, že zemře Liz sem taky nějak nepochopil. Jak to mohl vidět, když vidí co se stane jen v příštích dvou minutách, a říkal, že zemře za dvě hodiny???A taky mě překvapil ten konec...Nějak to špatně zkončí, bomba vybuchne a najednou je tam znovu děj z poloviny filmu s náznakem jiného způsobu hledání té bomby...To bylo vážně divné. Ale abych jen nekritizoval tak co se mi líbilo byl samozřejmě výkon Nikolase a taky to jak zachraňovali Liz a Nikolas koordinoval všechny jednotky a doslova jim říkal, kdy se mají zastavit a kdy rozejít, kam se podívat, kam střelit atd....Kdybych to shrnul, tak skvělí nápad ale s mnoha chybami a nejastnostmi.

22. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Next jede!

Na sci-fi budu muset brzo změnit názor...Matrix, Transformers, Next...Zmiňovat se o Nicolasovi jako super herci nemusím, ne? Tenhle film mě prostě dostal!!! I když nějaké chyby tam byly...ale kde nejsou, že??? Je to prostě jenom FILM!

6. října 2007

NEXT....patří mezy ty horší filmy, které jsem viděl.Podprůměrné dialogy a triky.Dávám 40% protže Nicolas je dobrej herec ale tadle role mu nesedla.Účes ala tom Hanks DaVinciho kód.Next please

23. září 2007
avatar uživatele
70 %

Nic-moc

Děj filmu byl jednoduchý, ale nepochopila jsem jednu věc: jak mohl vidět ten KONEC, když se to nemohlo stát během dvou minut? Samotný film byl velice napínavý a proto mu dávám 70 % hodnocení

17. září 2007
avatar uživatele
100 %

next

Sice TO není jeden z nejlepších Nicolasových filmů jako celek, ale on určitě jako vždy zabodoval. Sci-fi je žánr dost riskantní, protože manipulovat s fantazií se nemusí vyplatit, nemusí TO dílo být přijato, asi taky kvůli přirozené obavy z neznámeho, co se ale o tomhletom sice podle mně krátkém, no určitě ne špatném snímku napsat určitě nedá. Pěkně se tam pohrává s kamerou, pohledy z různých ůhlú, jen mi dost vadila Mrcha Julianne, nejsem zvyklý aby pro mně tahlke něžná osoba hrávala tkové role, o to raději jsem se díval na Jessicu ale TO byl určitě záměr...

15. září 2007
avatar uživatele
90 %

super

Film se mi fakt hodně líbil. U některých scen jde ale hodně poznat že jde o 3D grafiku - málo detailní textury, ne přiliš realistické. Jako by jsem se ocitl v nějake hře. Konec byl povedený, těsně před nim jsem vubec nevěděl co si mam myslet, kdyz ******. Fakt super

2. září 2007
avatar uživatele
70 %

No...

Tento film mě v podstatě zklamal, protože z těch všech vašich názorů jsem čekala něco ohromného, dech tajícího, ale bohužel jsem se nedočkala...Myslím, že toto téma by se dalo mnohem víc využít... Otevřený konec mi nevadil, myslím, že kdyby šel ještě hledat tu bombu tak už by toho bylo fakt moc...Trošku mi vadili někteří herci... Ale celkově dojem nemám zas tak špatný ale myslím, že za pár dní už nebudu vědět o čem tento film byl...

1. září 2007
avatar uživatele
60 %

Hm

Tak o tomhle filmu bych se hádala. Vždyť to žádnou atmosféru nemá, efekty jsou navíc dost podprůměrné a ten konec filmu vypadá, jako kdyby produkci v jedné minutě došli peníze:-) Jinak je celý film plný neoriginálních kliše. Začátek filmu celkem zaujme- pak začne člověk očekávat, co z toho vyleze- a na konci filmu zjistí, že z toho nevyleze fůbec nic.

31. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

wau

O filmu jsem předem nic nevěděl a tak sem se na něj podíval a už hned od začátku se mi moc líbila velmi mě zaujal, nápad s 2 minutamy budoucnosti a Nicolasovým darem od narození velmi povedený,do filmu sem se rychle vžil akce střídala akci, zaslouží si 90%

30. srpna 2007
avatar uživatele
20 %

ehm, ehm...

tenhle film stál opravdu za nic... I když to mělo zajímavý nápad, mohlo se z toho vyždímat mnohem víc. Nicolas Cage převedl výkon, který by mu mohl zajistit Zlatou malinu... Nejhorší však bylo, že polovina filmu se vlastně vůbec nestala... Děj byl tak utahaný (celou dobu se tam řešil nějaký vztah), že jsem měla pocit, že v tom sále snad usnu (možná to bylo tím, že jsem na to šla od 23:00?) Takže: "Jediné plus tohoto filmu je jeho délka - 90 minut"

30. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Film s koncem bez konce...

Musím říct, že tenhle filmík je opravdu povedená záležitost... Julianne Moore podala vynikající výkon, stejně jako Nicolas Cage. Docela mě překvapila i Jessica Biel... Myslím, že tenhle film se povedl a 100% si zaslouží - u mě teda hlavně za bělovlasého Petera Falka... Jen teda - ten konec bez konce mnozí v kině nepochopili....

26. srpna 2007

good

tak tenhle film se mi líbil,ikdyž je pravda,že by tam mohlo být víc akce. ten konec bych zase já hodnotil,že se povedl. nečekanej a přesto jasně danej. Cage zase sehrál svoji roli.

24. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Next

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Next

Tak tomuhle snímku nechybí vážně nic. Dobrá akce, scénář, hudba, herci, triky atd. Nicolas Cage podává opět brilantní výkon a nevadily mi ani jeho delší vlasy. Kvalitní akční thriller, který by si neměl nikdo nechat ujít, to je NEXT.

20. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Peter Falk!

Na film jsem se podíval hlavně kvůli Falkovi, konerčně jsem ho viděl také jinde než v Colombovi. Co se týče herců, podali skvělé výkony a i když filmy s Cagem nevyhledávám, kolikrát jsou povedené. Next byl podle mě velmi moderně podaný thriler, ale nepřecházel do úplných extrémů a člověk se u něj, jako to bývá u mnoha amerických akčních filmů, nenudil. I když byl silně sci-fi, působyl velice věrohodně, reálně. Spousta povedené akce,... Jediné co mi vadilo byla nedořešená zápletka. Bylo sice skoro jasné, že vše dopadlo tak jak má, ale ne 100%. Nic méně to je film, který jsem viděl po Fénixově řádu, což mě možná trochu ovlivňuje, nic méně musím dát 100%.

14. srpna 2007

NEXT

Podle mě, jeden z nejlepších méně komerčních filmů. Nemůže se srovnávat s novinkami jako jsou Simpsonovi ve filmu nebo Harry Potter a Fénixův řád. Pokud jde o Nicolase Cage, pominul bych jeho nastřelené vlasy :D, jeho herecký výkon, byl výborný. Když už se člověk vžije do tý jeho situace a filmu, je konec, možná škoda, možná štěstí. Ani bych se nedivil, kdyby se za rok, nebo za dva ukázal kině film NEXT II.

11. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Ze začátku to bylo překvapivě lepší než jsem čekala a ke konci tak dobré, že jsem nad tím kroutila hlavou. Cage i přes smutnou skutečnost, že jeho účes nebyl nic moc, to zahrál dobře a stejně tak i má oblíbená herečka Jessica Biel. No prostě jsem se příjemně bavila a s chutí to skouknu znova. Kdo by si nepřál natrénovat dobrý rande na tolik pokusů s konečným nejlepším výsledkem???

9. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Next

Čekal se jsem víc.Nějak mě to neupoutalo.Zajimavý nápad,který by mohl být na můj vkus lépe proveden.

8. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Opravdu parádní snímek s pro mě nečekaným koncem. Nikdy nevíte, jestli se to už stalo nebo ne. Nicolas Cage jako vždy nezklamal. Už teď vím, že se na něj ráda podívám znovu.

7. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Dost dobrý

Tak takhle nějak si představuji film, kde se člověk nenudí a je mu líto, že je najednou konec. Zajímavý nápad, žádná hluchá místa, akce střídá akci a docela překvapující závěr - škoda že právě film končí v tom momentě, kde by si člověk přál pokračování děje. Já jsem se tedy pobavila velice dobře a tak nebudu šetřit na procentech.

6. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

2 minuty

Strašně dobrej film. Viděl jsem ukázky a jak jsem zjistil po zkončení filmu nebyli to ty slibující akci a pak se tam většinu filmu mluví, film který vás nenechá usnout dlouhou scénkou a drží vás furt napjaté.
Je to zkrátka jeden z těch dobrých filmů a vřele doporučuji. Něco podobného jako Deja vu s rozdílem kam se pohybuje v čase.

6. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Next

Buď to hraje tak dobře, že jsem si nevšimla a nebo neumí hrát, jelikož mi v každém filmu připomíná ten minulý, ale to je jedno. Jistěže mluvím o NICOLASu CAGEovi. Ať je to tak nebo tak vybírá si dobré filmy. A tenhle je jeden z nich.

5. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak...musím se přiznat, že jsem trpěla předsudky, jelikož nemám ráda Nicolase Cage. Ale film velmi mile překvapil. Fakt se mi strašně líbil. Ty části, ve kterých někam prchá jsou velmi, ale opravdu velmi efektní:) Ani samotný Nicolas nebyl zas tak špatný... :)

2. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

No, ja som čakal od tohoto filmu trošku viacej. Prvé 2/3 filmu sa ešte daju pozriet ale ten koniec, to je niečo hrôzostrašné. Cítil som sa ako keby som pozeral Ramba. Preto moje hodnotenie je cca 60 %.

18. července 2007
avatar uživatele
90 %

michi89

Film mě dost překvapil,čekal jsem spíš nudný děj,ale po pár minutách sem byl nadšen akčností filmu za sebe bych mu dal 89%

13. července 2007

Not another shit movie

Popravdě N. Cage je moje srdcová záležitost, a tak je můj názor na tento film značně ovlivněn :). Režisér měl šťastnou ruku i při obsazování ostatních rolí, i když mladá kost J.Biel je prostě moc ... mladá, a jejich vztah nepůsobí moc věrohodně. Raději bych aby svůj románek rozjel s J. Moore, která ovšem ve své roli zahrála standard.
Měl jsem strach z neumělého používání schopnosti koukat do budoucnosti, ale moje obavy se ukázaly jako naprosto liché a film tím nijak netrpí.

8. července 2007
avatar uživatele
Lee
...
80 %

oprava

Musim uznat, že film má zajímavou myšlenku. Určitě o dost lepší než poslední film Cage, Rituál. Jediný čím film utrpěl byl konec, kde jsme se rázem ocitli v nízkorozpočtovém akčním trháku USA, plném výbuchů, střel a záporných hrdinů. Tam to opravdu trochu ujelo. Takže za nápad dávám tolik kolik dávám.

22. června 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Podle mě je to bezvadný film......herecké obsazení je dokonalé a efekty se mi taky moc líbily,dějová linie neměla chybu,akorát ten konec bych čekal trochu vymakanější...nicméně dávám 98% -super film.....

15. června 2007
avatar uživatele
cr8g
...
90 %

super film

musim rict ze se mi moc libil, triky sice nic moc, ale dej a akce nechybeli, nejvice se mi libilo jak ty zasahovy jednotce vzdy rikal co se stane a jak videl ruzny moznosti jak nezbalit tu holku :D

mno ten konec bych necekal, ale aspon to dopadlo dobre (mozna)

davam 90% triky se jim moc nevyvedly

12. června 2007
avatar uživatele
LOST
...
80 %

Next

Už se začátku musím říct, že jsem se na film Next těšil. Mám rád takové filmy a navíc to vypadalo na takovou tu odlehčující zábavu. A nakonec mě Next ještě hodně překvapil. Od režiséra Lee Tamahoriho (Dnes neumírej, XXX 2) jsem čekal spoustu akčních scén a k tomu přihozenej nesmyslnej děj, který stejně ani nedává smysl, už tady mě ale čekalo překvapení. Tamahori se polepšil a tentokrát je pro něj děj důležitější než akční scény a to je jedno velký plus, ano najdou se tady sice akční scény , ale jsou už umístěny do velmi dobrého příběhu. Když se dostanu k hercům musím zase chválit, Nicolas Cage se po propadáku Ghost Rider (kde hrál opravdu hodně špatně) polepšil a je skoro až neuvěřitelné jak dobře tady zahrál, dále Julliane Moore zde zahrála svůj standart a Jessica Biel je prostě kočka a že zas tak dobře hrát neumí nevadí, hlavně že je na nu dobrej pohled, dokonce si tu malou roli střihl i Peter Falk neboli poručík Columbo. Abych jenom nechválil tak na konci byl jeden dějový zvrat který byl tak trošku divný a některé triky působili zase až překvapivě amatérsky. To ale vůbec nevadí, protože Next je velmi příjemnej film a určitě se na něj ještě někdy kouknu znova. 80 % dávám z toho důvodu, že už jsem se tak dobře u akčního filmu nebavil.

11. června 2007