home
Nesvatbovi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Tento film patrí k mojim obľúbeným romantickým komédiám - je svižný, vtipný a desne originálny! Najmä vedľajšie dejové línie, jednoducho zbožňujem tých štyroch zazobaných súrodencov!

22. prosince 2012
avatar uživatele
60 %

Pohodová komédia. Škoda, že v druhej polovici stratila na obrátkach. Pre mňa osobne je to typ komédie, ktorá neurazí a ani neoslní. Typická oddychovka, kde človek nemusí rozmýšľať a čas od času sa zasmeje. No a na prestíži filmu neuberá ani herecké obsadenie...

23. prosince 2011

Jo tak tohle je opravdu povedená komedie...Bavila jsem se, mělo to i nápad a děj, bylo to jiný. A i když konec nebyl nečekaný občas mě některé scény doslova vyrazily dech. :-D Navíc Owen Wilson je sqělý herec, který se do podobného typu filmů stoprocentně hodí.

7. července 2009
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie. Celkem jsem se pobavila. Zajímavá pointa filmu a "prekvapivej" konec. Dobre udelaná komedie.

25. června 2009
avatar uživatele
100 %

Střelenost!!! :)

Co dodat? Tohle je prostě třída film! Kdyby jste někomu chtěli vysvětlit pojem komedie, stačí mu pustit tento film! Owen Wilson by si zasloužil celý odstavec o tom, jak úžasný komik a herec to je! Vince Vaughn je snad ještě lepší. Ten tu pusu v tomhle filmu nezavře a mele a mele! :) Hlášky jsou tu absolutně nekonečné! Moc se mi líbí celý ten nápad s tím, že dva kamarádi "přepadávají" svatby jenom aby se seznámili s holkama!! xD Prostě jedinečné! Sice je v tomhle filmu hodně rolí, ale co je úžasné je, že každý charakter je perfektně propracovaný, takže se s nima můžete fakt sžít! Rachel McAdams to zvládla taky skvěle a o Christopheru Walkenovi ani nemluvím, ten byl prostě bezchybný!! V celém filmu bylo tolik humoru a tolik komedie, že se prostě musíte smát od začátku až do konce! I když konec se ze začátku zdá jasný, stejně se to nakonec přetočí a překvapí! Prostě fakt třída film! Můžu se na něj dívat pořád a pořád a stejně se směju všem vtipům jako kdybych ho viděla poprvé!

8. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

och

Tak u tohodle filmu jsem koukala. Čekala jsem další tuctovou komedii z amerického šuplíků, plnou trapasů a ponížení. Výsledný pohled mě však tolik potěšil až mě to ohromilo. Film je prostě dobrej.

20. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Je to celkem příjemná ztřeštěná komedie, u které se člověk trochu i pobaví, i když na ten konec už mi to trochu nesedí – je tam pár momentů, které působí trochu nesmyslně. Mírně je zde i vybočeno od klasického univerzálního amerického scénáře. Trochu škoda, že se komedie na konci změní v romantiku – to je ohraný.

25. října 2008
avatar uživatele
100 %

supa filmík

tenhle filmík se mi úpa strašně moc líbíl... můžu se na něj koukat pořád... opravdu se mi moc líbí... podle mě se tam fakt Owen a Vince hoděj...

25. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Wedding Crashers

Dobkinova komedie o dvou kamarádech, kteří obrážejí nejrůznější svatby jen aby si pořádně užili a ulovili pár holek se mi skutečně líbila. K tomu všemu mají vytvořena i svá vlastní pravidla, jichž se striktně drží a která jsou mimochodem velice zajímavá. Příběh byl nenáročný a samotný děj měl celkem dobrý spád. Oba dva hlavní protagonisté se vzájemně doplňovali a vnesli do téhle romantické komedie dost vtipných situací a vydařených hlášek („dobře, udělám ti bicykl ale neudělám to rád!“). Musím říct, že jsem se docela dobře bavila a ráda se na Nesvatbovi zase někdy podívám.

23. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Rachel McAdams

Film je hodně živý a zábavný, alespoň napoprvé. Střídají se tam scény s jednoduchým humorem, který není úplně hloupý a pak scény s příjemnou romantikou.

22. dubna 2008
avatar uživatele
ozy
...
70 %

pěkné

film se mi docela líbil, měl docela dobrý námět, chodit na svatby za účelem sbalit holky... celý film jsem se bavil, ale nakonec mi to celkem zkazil ten sladkej romantickej happy end, který je snad u každé americké komedie... asi mám raději něco s prvky černého humoru:-) no, ale bylo to pěkné

22. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

NUDA

Tak u téhle komedie jsem se fakt nudila. Od půlky filmu jsem jen odpočítávala minuty do konce. Podle traileru to vypadalo na slušnou dávku legrace, ale ve výsledku jsem se od srdce zasmála asi jenom jednou. Některé scény byly až trapný. Dívat se na to podruhé by byla ztráta času. Prostě tuctová americká komedie. Nic víc. Dávám 60% pouze za herecké výkony a originální téma.

10. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělá komedie, která ukazuje, že na každého jednou dojde. Ústřední dvojka herců byla vtipná, a kdyby tam ke konci bylo míň kýče, tak dám plnej počet.

13. října 2007
avatar uživatele
90 %

Nejlepší postava byl bezpochyby Todd. Jinak tohle byl dost dobrej film,dost jsem se nasmála...i nějakej děj to mělo. Ale na sto procent to nemá.

11. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

No.. no... na tenhle film jsem šla jenom kvůli kámošce, které se líbí Owen Wilson a s takovým pocitem jsem z kina i odcházela - kámošce jsem udělala radost a já jsem zabila jeden večer doma u televize.

16. července 2007
avatar uživatele
90 %

Mně se film celkem líbil..Owen byl jako vždy skvělej a spolu s Vincem Vaughnem z toho rozhodně nemohla vyjít špatná komedie...Je to fajn oddychovka:)

7. května 2007
avatar uživatele
80 %

komedie?

když jsem se na tenhle film dodívala, řekla sem si : "to bylo skvělý", ale když sem si chtěla v hlavě přehrát pár unikátních fórků, na žádnej jsem si nevzpomněla. Je to pěknej film, ale podle mě jen taková oddychovka... vážně jsem se u toho kloudně nezasmála...

15. dubna 2007

Myslela jsem si ,že to bude fakt dobrý film protože tam hraje Oven a z ukázek jsem si taky něco domyslela ,ale musím říct ,že mně moc zklamal

7. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Já mám herce z Fat Pack hrozně rád, hlavně Owena Wilsona a Bena Stillera a tak jistě chápete, že jsem si tento film musel sehnat, ještě když to měla být komedie roku 2006. Tak jsem si to sehnal, kouknu na to a hele nepřišlo mi to až tak vtipné. Jako přišlo mi to jako přeslazená romantická komedie, ale s vtipnějším scénářem než je u romantických komedii obvyklé. Owen Wilson a Vince Vaugh zaperlili, to se musí nechat a s těma svatbama to bylo originální, ale fuckt mi to nepřišlo jako komedie roku 2006. Byly tam hezké herečky, skvělé obsazení, děj byl taky good, ale bylo tam málo vtipu. V některých pasážích jsem se nudil (např. jak John v podání Owena, trucuje a je zabarikádovaný ve svém bytě). Zase ale na druhou stranu to nebylo nejhorší. Určitě se na to lidi koukněte, kdo to ještě neviděl, ale jedno vám řeknu, v roce 2006 byly i lepší komedie než je tahle, Z pohledu diváka 60 %.

23. března 2007
avatar uživatele
100 %

Komedie roku 2006

Pro mě je tato komedie absolutním skvostem v tomto žánru!!Konečně neprofláknuté téma a opravdu vtipné scény!!Herecké obsazení je výborné a dialogy až neuvěřitelné vtipné....

8. března 2007
avatar uživatele
LOST
...
70 %

Nesvadbovi

Na tuto komedii jsem se moc netěšil ale jednou mě na dvd přišla pod ruku a rozhodl jsem se ju shlídnout.A hned při filmu jsem si říkal,že je to pro mě jedno z největších překvapení roku.Je sice pravda,že se u tohoto filmu nesmějete tak často jak u ostatních komedií,ale film má podle mě originální děj a výborné herecké výkony(skoro si nedovedu představit někoho jinýho než hlavní představitele).První polovina filmu je vynikající,bohužel v druhý polovině už je děj trošku předvídatelný.I přes tyto zápory je film Nesvadbovi podle mě dobrý film na který se rád kouknu i podruhý.

26. února 2007
avatar uživatele
70 %

Nejvtipnější komedie roku???

Byla jsem na tenhle film docela natěšená. Chválila ho kritika, lidé docela taky, říkala jsem si, že to musí být určitě dobré. Ale zklamalo mě to. Já si pod pojmem komedie představuju film, u kterého se řežu od začátku do konce, a ten humor je navíc i inteligentní. Tady jsem se ale nezasmála ani jednou. Nevím, nějak mi to nepřirostlo k srdci. Herci sice byli docela dobří, v pohodě a sympatičtí, ten děj taky nebyl nejhorší a dokonce to nebyl tupý americký romantický film, ale opravdu jsem si představovala něco mnohem vtipnějšího a tohle prostě tak skvělé nebylo. Tímto mě film zklamal, ale rozhodně to není žádný propadák, spíš jen takový normální film na zpestření, pohodu.

11. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

...

nesvatbovi měli být tím nejzábavnějším, co k nám v onom roce přišlo.. po takovym přirovnání bych ale čekal víc vtipu, či spíš vtipnějších vtipů.. .ale tak bavil jsem se celkem dobře a párkrát jsem se zasmál hodně upřímně.. oni nesvatbovi nejsou snad ani tak vtipní, jako šílení až absurdní.. a jeho nejsilnější zbraní je herecký obsazení.. .owen wilson je můj oblíbenec a nezklamal ani tentokrát, vince vaughn je přirozeně uvolněnej a ukázal, že herecká spolupráce s jeho kolegou z frat pack mu svědčí víc než ta jeho minulá s jennifer aniston, potěší i u mě čím dál tím víc oblíbenější christopher walken a nejvíc asi překvapí (příjemně) jane seymour, která je opravdu super.. rachel mcadams, představitelku claire, jsem si nehcal na konec, protože s tou jedinou jsem měl na začátku problémy.. .hlavně při vysmátý scéně na svatbě byla až neskutečně trapná, během filmu se to naštěstí srovnalo.. .téměř dvě hodiny filmu utečou díky svižný režii jako voda a i přes moje výtky neni tenhle biják ztráta času.. :)

27. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Výborná komedie, skvělý neohraný vtipy, dobrý herecký výkony, pěkný ženský a komu se tenhle film nelibi je zas..nej bu.erant!!!!

28. října 2006

..

popravdě já tyhle filmy moc nemusim.. podle mě to bylo dost trapný..i když je fakt že při nějakých scénách sem se smála (a to dost) tak většina mi přišla dost ohraná..ne že by byly přímo okopírované, ale nebylo na nic nic originálního..

22. října 2006
avatar uživatele
100 %

nejlepší komedie

Myslím, že to je nejlepší komedie co jsem za poslední rok viděla, smála jsem se skoro celej film...Spousta vtipných scén a herecké obsazení dělájí své..Zaujaly mě fígle, díky kterým nabalovali holky...Doporučuju všem !!!

9. října 2006
avatar uživatele
100 %

FRAT PACK

Moc pěkně udělaná komedie. Po Zoolendrovi jsem si v takové komediální taškařici, kde jsou dva chlapi, kteří balí holky ani náhodou nemohl představit V. Vaughna. Nicméně netradiční duo vyšlo, líbil se mi také Rachel McAdams, a tradičně, jak už je u partičky zvané Frat pack, kam hlavní hrdinové patří, se objevil v menší roli i jejich další člen, W. Ferrell. je to naprosto ojedinělý námět a mocamoc se mi líbí provedení, toho filmu (např. sestřihy ze všech svateb, střihy jak jim holky skáčou do postele....) skvělý film.

12. září 2006
avatar uživatele
90 %

Supr,super,super komedie.Dvojka Owen a Vincent to je prostě jasné,že bude legrace.Smějete se od začátku až do konce.Prostě opravdu dobrá komedie a doporučuji všem.

2. září 2006
avatar uživatele
40 %

Život je párty, užívaj si!!!

Reklama, reklama a ešte raz reklama... od prívlastku "komédia roku" som čakala fakt vtipnú komédiu na úrovni a tak som s velkými očakávaniami zapla dvd-čko, ale to čo som videla bol dosť prízemný a umelý humor. Vince Vaughn a Owen Wilson sa mi zdali ako sympatická ústredná dvojica a až doteraz som Christophera Walkena považovala za záruku kvality ale komédiu roku si predstavujem trochu inak, velké očakávanie(v tomto prípade)=velké sklamanie :(

1. září 2006
avatar uživatele
90 %

Jedna družička nestačí...

Páááni, koho napadlo složení Vaughn a Wilson? To musel být přinejmenším polobůh!!!!!! Svělá komedie o tom, kterak se dostat na svatbu snadno a rychle, sbalit nákou tu družičku, ale přitom nezapomenout na pravidla a svou roli...Neotřepané téma, neotřepaná ústřední dvojice. Té by se filmaři měli držet!!!!!

21. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Nesvatbovi

Byl skvělý nápad dát dohromady Vince Vauhnea a Owena Wilsona. Skvěle se doplňovali a dodávali filmu tu správnou šťávu. Nesvatbovi je prostě komedie, jak má být.

10. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Podle mě úžasná a nesmírně zábavná komedie plná velmi povedených vtípků a humorných scének. Dvojka Wilson – Vaughn je nesmírně sympatická a díky téhle komedii je začínám mít ráda. Zvláště Vaughn je hrozně komický ( jeho sípavé: „Nenávidím tě!“ bylo skvělé… ). Isla Fischer je v roli Glorie opravdu okouzlující. Nejlepší bylo, když si zacpala uši a vztekle dupala nohama. A Rachel McAdams je opravdu krásná a hlavně talentovaná. Svižné, zábavné…vtipné!

31. července 2006
avatar uživatele
100 %

Nesvatbovi

Určitě nejlepší komedie minulého roku, celý film se člověk směje- upřímně. Owen Wilson zde exceluje a hlavní herečky jsou naprosto nádherné.

2. června 2006
avatar uživatele
mici
...
80 %

pěkný

když jsem to viděla poprvý, tak se mi to moc nelíbilo, tolik mě to nezaujalo..čím víckrát sem to ale viděla, tím víc se mi to líbí!;) ted se na to už můžu koukat skoro pořád dokola:D

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

Jednoduchá, tupá, klišovitá komedie... Ale mile překvapila. Oba herci se skvěle doplňují, jejich vtipy se vždy hodí. Snad jen míň perverzity...

30. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Určitě pěkná a vzhledem ke komické dvojici Vaugh - Wilson i překvapivě romantická komedie z prostředí svateb. Film mě potěšil a rozesmál a jeho humor podle mého nepatřil do kategorie: stupidní, což se mi bohužel u amerických komedií příliš často nevyplní. Pokud sledujete na DVD, rozhodně doporučuji nezapomenout na bonusy...

22. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Tak zázraky jsem od toho nečekala, zázraky jsem neviděla=)..Takže zklamání žádný, což je samo o sobě taky úspěch..mírně nadprůměrná americká komedie..nadprůměrná asi kvůli hereckému obsazení, které je hodně různotvárné, a tím originální...je fajn, že režisér nespoléhal, jako mnoho jiných, že obsadí nějakou STAR, a ta pak film vytáhne..Takhle je to mnohem lepší...

16. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Zklamání

Film mě nijak zvlášť nezaujal. Čekal jsem film, který by mě mohl svým humorným obsahem překvapit, ale dočkal jsem se běžného amerického filmu s podtitulem komedie. Netvrdím, že ve filmu nechybí zábavné scény, ale převažují zde pocity, které tento film ukazují jako romanťák...Stojí za zhlédnutí, ale bez velkých očekávání...

6. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Když jsem na tento film viděla ukázky, tak musím říct, že jsem se těšila jak ho uvidim. Je to hezký film a má i zápletku. V pár scénách se mi chtělo brečet.

4. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

slušný

vcelku slušná komedia, s několika dobrými momenty ovšem není to film u kterého by jste se popadali za břicho.spíše takový romantický příběh na sobotní večer

3. dubna 2006

Popravdě sem od tohoto filmu čekal víc. Sice nezklamal ale mohlo to bejt lepší. Ale jinak good filmík rozhodně stojí za to ho vidět.

1. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

cool

Je to skvěle provedená ujetá americká komedie, která na mě zapůsobila především hláškami.Zkrátka romantika trochu jinak, ale přesto stojí za to.Nejlepší výkon předvedla osvědčená Rachel MacAdams, moc se mi v tomto filmu líbila.

29. března 2006
avatar uživatele
60 %

Škoda jen, že se tvůrci nechali v závěru unést a naservírovali pěkně přeslazenou romantickou scénu. Jinak je film opravdu vtipný, svěží a zábavný. Vaughn a Owen jsou dvojka k pohledání, šlape jim to spolu jak hodinky. Jen doufám, že se jimi nenechá nikdo inspirovat, i když... každý jednou dojede...

1. února 2006
avatar uživatele
90 %

Sice jsem od toho čekala ještě trošku víc, ale i tak se mi to líbilo... Hlavně kvůli hereckýmu obsazení, to se fakt povedlo. Je to taková skoro neoddychová komedie se super hláškama a ten nápad je fakt neobvyklej...

30. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Četl jsem titulek komedie roku a hned jsem utíkal do kina ... to co jsem tam viděl bylo sice skvělé, ale už raději nebudu číst titulky...protože to bylo vtipné,ale bohužel jsem se neřezal což jsem v tu chvíli potřeboval a čekal...měl jsem pocit zklamání, ale když se na to kouknu znova uvědomím si že to nebylo zas tak špatný....z hlediska filmu....néé té super komedie...

29. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Jednička...

Tak tenhle film jsem si maximálně užil. Béječný děj, báječná zápletka a ještě lepší rozuzlení. Nevím co k tomu ještě dodat. Filmy s Owenem jsou prostě bezvadný.

14. ledna 2006