home
Nestyda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Strašně řídký film, plný nudných postav, nevěrohodných "zvratů" (pokud tak lze změnám v ději vzhledem k jejich pomalosti říkat) a otravné hudby. Dozajista nejslabší Hřebejk.

5. ledna 2011
avatar uživatele
10 %

O ničem.

Byla jsem strašně zklamaná. Vzhledem k tomu, že ve filmu hraje výbornej Jirka Macháček, čekala jsem naprostou bombu jako jsou třeba Samotáři. Ale vlastně od začátku až do konce jsem se nudila a čekala, jestli se to nakonec nějak nerozjede. A nerozjelo......

27. dubna 2010
avatar uživatele
20 %

Ja ani neviem za čo som dal tých 20%. Ale asi aby sa nepovedalo že dostal 0. Akosi tie nové české filmy idú dole vodou. Nič svetoborné to nebolo, herci tiež nič moc, rozchod tiež nebol nijak dramatický. Jediná dobrá scéna bola ako polícia zastavila auto a dala vodicovi fukat. Nuz aj tato scena ma chybu a to tu ze skoncila len zavretim okna na aute a nič viac, strih, druha scena uplne inde.

19. dubna 2010
avatar uživatele
20 %

Dlouhé, trapné, bez nápadu, bez kvalitního příběhu a vyjma ženských hrdinek i bez pořádného hereckého výkonu. Macháček se opět vyznamenal svým toporným neherectvím (pravda, mé antipatie k němu sahají hluboko do jeho tvorby až k fatálnímu drn-dr-drn-dr-drn, takže nějak už nemá šanci překvapit mě příjemně), ale tady by to herecky nezachránil ani Robert Downey jr., hlavní postava je prostě takový debil, že sledovat jeho špatně napsané osudy je utrpení podobné lumbální punkci. Těch 20% je jenom za výbornou Babčákovou a sexy babču Vášáryovou.

15. dubna 2010
avatar uživatele
50 %

Nestydatě snesitelné

Překvapivě mě po skončení tohoto filmu nenapadaly žádné sprosté nadávky, takže celkem úspěch. A hlavně, bavil jsem se hned od začátku, a tak nějak se to drželo až do konce, což skutečně často nevídám. Nestyda obstojí jak ve vážnějším odstínu na zamyšlení, tak i v komediálním duchu, kdy snadno navodí lehké až střední záchvaty smíchu. Navíc ten film působí tak nějak inteligentně, jestli se to slovo dá ve spojení s novodobým českým filmem vůbec použít... ale budiž. Velký nos jako hybatel celého filmu je skutečně věc kravsky ujetá, ale schovám to raději za odpočinkovou odnož žánru komedie.

4. dubna 2010
avatar uživatele
70 %

První film dvojice Hřebejk - Viewegh, tedy bez povinného Jarchovského coby scenáristy a musím bohužel říct, že i první film v poslední době, který se mi od Hřebejka líbil! Myslela jsem si, že onen patetismus a povinná sociální témata neodmyslitelně patřící do všech jeho filmů od Pupenda dále jsou spíš jeho zásluhou, ale evidentně ani tak ne. Ačkoli mě neustále se opakující Jirka Macháček a Emilka Vášáryová v jeho filmech už notně štvou /nic ale proti nim/, a proto mě jejich příběh nijak nezaujal (je dost divný, nereálný a odkaz na Hanku Hegerovou byl trapný); hodně mě zaujal Landovský a Nina Divíšková v rolích rodičů - mají super hlášky; stejně tak příběh Simony Babčákové a Pavla Liška, který je upřímný a hezký. Pár hlášek a gagů je vtipných - třeba scénky s želvou, ale i tak, Hřebejk je prostě Hřebejk a už to dlouho není ono. Přece jen, ať mu scénář píše kdokoli, rve do svých filmů rádobymoudra a je vidět, že točí jako na obrtlíku jen pro prachy. Jediné, co mu zůstalo z dob Pelíšků, je smysl pro muzično - soundtracky zní pořád dobře.

23. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Nestyda

Ve své podstatě zajímavý příběh rebela, jenž jedinou zábavou je dělat hlouposti proti sobě (((;
Vynikající role poukazující na samotu středního věku (; dokonalého no stále se měnícího hlasatele počasí... Nejdůležitější ze všeho pro něj je zůstat střílivý i vzhledem k faktu, který jak vyplývá z udalostí, není absolútně dodržován (;

15. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

No celkem to ušlo. I když se mi dej zdál dej zdál fakt divnej. Bylo to rychlý a konec zvláštní. Jsem se divila, že tam hralo hodne známejch hercu. Hodnotím prumerne

16. června 2009
avatar uživatele
30 %

Co to bylo? Přijde mi že tam nějak chyběla nějaká hlavní zápletka, prostě celý příběh tak nějak o ničem, pořád jsem čekala kdy přijde něco zásadního....a pak to přišlo - konec:-))) takže tenhle film opravdu nuda.

9. května 2009
avatar uživatele
80 %

Rozhodně jsem čekal víc, na druhou stranu jsem se moc nemýlil, když jsem to přirovnával k filmu František je děvkař. Ale film mě zajímal už jenom kvůli Macháčkovi. Krásné reálie, ale jinak extra nevybočuje.

30. dubna 2009
avatar uživatele
10 %

Nestyda ma dost sklamal čakala som niečo viac. Erotické to nebolo vôbec no vlastne na tie dve sceny hned na začiatku.

6. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Překvapení

Tenhle film mě příjemně překvapil. Čekala jsem něco horšího ale byl dobrý, zábavný a poučný. Jen ten konec byl takový zvláštní, ale to je ted u nových českých filmů docela normální takže obecně dobrý film.

30. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já

Na tenhle film jsem šla bez jakéhokoliv očekávání a nic se mi nedostalo. Neříkám, že to je špatný film - v poslední době možná jeden z těch lepších českých, ale něco mi tam chybělo... Nebo možná přebývalo. Nejsem fanda Macháčka, takže jsem se tak nějak ve scénách s ním ne snad až nudila, ale nevnímala jsem film tolik, jako ve scénách kde nebyl... Asi bych v jeho roli brala třeba Ivana Trojana, ale třeba by to taky nemuselo být ono. Nevím... Ale rozhodně stojí na ten film jít - je nenucený a myslím, že nikoho neurazí.

21. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Povrchní Viewegh, který byl ale zpracovaný obdivuhodným způsobem. Zápletka nebyla nic, k čemu bych se musela vrátit a trochu nad tím zapřemýšlet. Pro mě to byl totálně obyčejný příběh, což ale nemění nic na tom, že herci byli skvělí. Hravý Macháček nezklamal. Padesát procent, které filmu dávám,patří výhradně jemu.

10. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Dobra ceska komedie

Na tento film jsem sla celkem bez ocekavani. Prijemne me prekvapil. Takova odpocinkova komedie celkem i ze zivota a skvely Machacek:)

3. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Jiří Macháček

Film mě hodně překvapil svým příjemným humorem, který mi nepřišel tak násilný jako v jiných českých filmech. Je to víc než jen komedie.

26. října 2008
avatar uživatele
90 %

Hodně velké očekávání

Na tento film jsem šel v den jeho čtvrteční premiéry. Ještě než jsem na to šel, tak jsem vůbec netušil o čem to má být a co to je za film, pouze jsem viděl plakáty s Macháčkem. Pak jsem zjistil, že by to mělo být podle knižní předlohy Viewegha a od té chvíle jsem čekal, že to bude hodně dobrý. Film se nese v poklidném duchu a určitě se u něj dost zasmějete. Náročnější divák si podle mě taky přijde na své, protože film určitě není taková ta "jednorázovka". No jinak herecký výkon Macháčka nemá ani cenu komentovat, ta role jako by byla napsaná přímo pro něj. Mě se film moc líbil, takže si 90% určitě zaslouží

21. října 2008