home
Nesprávné kalhoty

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Gromit

Je to zábavný příběh Wallace a Gromita o shánění podnájemníka, krádeži diamantu a vše je zakončené vynikající vlakovou honičkou. Výborně propracované plastelínové postavičky v krátkometrážním filmu, který zaujme.

12. února 2012
avatar uživatele
100 %

Mam to rada :D

Delali sme s timhle filmečkem postupně cvičení v AJ takže :) se mi to libilo a rada se na to kouknu i ted :) dobr ypribeh a skvely postavicky i grafika :)

26. září 2008
avatar uživatele
100 %

Postavičky z plastelíny vypadají vždycky srandovně. I tady. Gromitovy gesta a pohyby mě vždycky rozesmějí. V tomto díle je i navíc ten tučňák. Ten taky nemá chybu. Veselý a milý animák, který budu mít vždy v oblibě.

29. července 2008
avatar uživatele
100 %

Nesprávné kalhoty

Tenhle animovaný film jsem viděl na střední škole běhěm hodiny angličtiny. Jména Wallace a Gromit jsme předtím nikdy neslyšel, takže jsem nevěděl, co mě čeká. Neskutečná zábava!! Chvílemi jsem doslova řval smíchy. Troufám si dokonce, ze jsem byl ve třídě nejhlučnější, i když jsem měl zdatné konkurenty:) Prostě absolutně fantastická jízda!!!

30. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tak na tenhle film jsem koukala ze zoufalství, protože nic jiného nedávali. Film mě moc příjemně překvapil. Byl fakt moc vtipný. Fakt jsem se u něj válela smíchy. :-)))

15. prosince 2007