home
Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Dont Tell Mom the Babysitters Dead

Podle názvu by si člověk řekl, co to bude za bejkárnu? Ale musím říct, že to nebyla zas až taková hovadina, chvílemi jsem se i zasmála, neříkám že jsem prosmála celý film, ale sem tam to bylo vtipné. Ve skutečném životě by jim to asi tak snadno neprošlo, Christina Applegate by těžko tak lehce získala místo, ale je to jen film, tak proč ne.

15. března 2008
avatar uživatele
80 %

Jedna z mých oblíbených komedií. Je tam velmi sradovně ukázané co dokážou sourozenci, když jim umře pečovatelka. Samozřejmě nesměl chybět ani milostný románek a ten byl moc hezký. Šlo taky o to, jak se dokážou lidi podržet a hlavní hrdinka udělala hodně pro své sourozence. Taky se mi líbila hudba.

28. května 2006
avatar uživatele
70 %

...

další z řad komedií, která sice neni zrovna úchvatná, ale člověk se u ní neunudí k smrti a odpočine si u ní.. .prostě pohoda na večer:) a taky to byl první film, ve kterym jsem viděl christinu apllegate poprvé od ženatýho se závazky..a tim to bylo pro mě dá se říct ještě vtipnější.. to víte.. slyšet "melounka" dát dohromady celou větu, ke všemu smysluplnou, to je švanda :)

28. května 2006