home
Neříkej ani slovo

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Filmů s podobným dějem už je dost, takže mi to přijde dost ohrané, ale pořád by mohl něčím zaujmout. Bohužel mě nezaujal a asi v půlce jsem už usínala. Navíc jsem doufala že Sean dostane lépe napsanou roli.

1. dubna 2013
avatar uživatele
100 %

Třída!!!

Thrillery tohoto typu prostě žeru! Co je na tomhle tak speciálního? No kromě toho, že tam hraje úžasný Michael Douglas, který dokáže zahrát všechno bezvadně, tam taky hraje mladičká Brittany Murphy a ta mě úplně dostala! Byla skvěle přesvědčivá a zahrála to na jedničku! Nejvíc mě ale dostal ten děj! Párkrát v průběhu filmu jsem si tipla jak to asi skončí, ale vždycky se to hned změnilo a já byla zase na začátku!! Prostě úžasný film s úžasnou atmosférou a zápletkou!

13. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mne svojím koncem uplne dostal. Fakt jsem zrovna tuhle alternativu vyuzlení filmu nečekala.

18. března 2009
avatar uživatele
70 %

Michael Douglas má tradičně velmi mladou manželku a Sean Bean si v americkém filmu už asi klaďase nezahraje...když tohle pominu jedná se o velmi slušný thriler se zajímavě vymyšlenou zápletkou. A už ani slovo...:-)

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý film

Všem vřele doporučuji....Je to úžasný film ,kdy od začátku jste napnutí až do úplného konce...Patří mezi moje absolutně nejoblíbenější....

30. října 2007
avatar uživatele
90 %

odhliadnuc od toho ze Brittany Murphy mam naozaj rada bol tento film uuuplne super...prijemne ma prekvapil...filmy s psychicky narusenymi ludmi su super....a tento si myslim nebol tym typickym americkym kasovym trhakom ale bol lepsi ako paradoxne vacsina z nich

17. července 2007
avatar uživatele
gt23
...
90 %

Líbila se mi zápletka i vyústění.Michael zahrál taky moc dobře....perfektní krimi-thriller...Ideálka na sobotní noci.

21. května 2006
avatar uživatele
90 %

super!

Tento film som pozerala s tým že som o ňom dovtedy nič nečítala ani nepočula. Musím len konštatovať že je to naozaj napínavý thriller so skvelým hereckým obsadením. Dobrá zápletka, dej a ani koniec nie je prehnane ,,americký."

29. března 2006