NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Ako prvú som videl pred rokom trojku. Tentokrát som ale zohnal všetky tri časti a idem postupne. Jednotka slabá, Wesley Snipes mi tam vôbec nepasuje. Bitky ale perfektné, autentické, žiadne klišé, proste paráda. Film ale vo všeobecnosti je dosť nudný svojim príbehom.

27. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

Na procentech mi tento film srazil hlavně těma pitomýma záběrama z ringu, kdy třetinu záběru zabírala něčí hlava nebo mříže. To mě absolutně rozsakrovalo. Je to ale i známka toho, že jsem byl napjatý :) Dále strhávám % za ten poslední finální úder, kde bylo jasně vidět, jak Ranař čeká na pěst, než může spadnout. Holt to špatně zahrál. Ustaluji se tedy na 70% a to také menší zásluhou té atmosféry. Mohli mě víc napínat před tím zápasem a také trochu nevystihli Monroeovu povahu skrze ty párátka :)

Každopádně zklamaný nejsem. Viděl jsem to co jsem čekal. Abych vám to ale doporučil, musel bych z toho mít o ždibec lepší dojem :)

5. července 2011
avatar uživatele
100 %

Zajimave

Tento film jsem si kdysi koupil u nakeho casopisu. I kdyz boxu zrovna nefandim tak tendle film mne zaujal. Uz jenom to ze sem nikdy nevidel ve vezeni boxovaci arenu. Velice pekne natoceny. Hlavne zacatek jak vam kazdyho predstavy. U mne 100%

19. ledna 2009
avatar uživatele
Atex
...
80 %

jo jo dobry film, me se libil, Snipes a jeho paradicky, je to borec a v tomto filmu se opet skvele ukazal :)

19. března 2007
avatar uživatele
90 %

Katko máš recht

Fakt úplně souhlasim s Katkou Boškovou, Wesley am zahrál chaldnokrevnýho kliďase! Jen to, že je namakanej sedí, ale tolik se tu o tom rozplívat nebudu ;) Cool filmek určitě to shlídněte.

16. prosince 2006

Wesley se opět ukázal. Hrát takovýho kliďase, který má zálibu ve stavění všeho možnýho z párátek a přitom být neporažený mistr těžký váhy ve vězení...to je zajímavá kombinace. Ale je tu vidět, že je Wesley fakt namakanej chlap. A Ving Rhames? O jeho muskulatuře ani nemluvim:-) Je to zkrátka síla. A film jakbysmet.

3. října 2006
avatar uživatele
konz
...
80 %

hmm

nebylo to špatne. Děj bexerského zpasu přímo ve vězení. Snipes Zahral velice vyborně, hudba byla taky dobrá. film nepatří mezi mé nejblíbenějši

24. září 2006

Jde to..

Filmi které jsou od začátku do konce ve vězení jsou všechny o tom samém, v tomto bych vyzdvyhl pouze výkon Snipese, zahrál drsně a to se mi líbilo, jinak film jako každý jiný. Za podívání to stojí. Dávám lepší nadprůměr

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

Dovolím si tu drzost, napsat názor ke dvojce, jelikož předpokládám, že se jí zde nedočkáme. Na první film jsem četl spoustu kritiky - nevykreslené charaktery hrdinů, naivně zahrané boxerské zápasy, boxerské zápasy ve věznici bez vědomí ředitele věznice... Dvojka měla jiného režiséra, který si asi vzal z kritiky ponaučení a natočil dobře sledovatelný akční film, který sice opět má své mouchy, ale ty se dají přehlédnout

17. srpna 2006

Box ve vězení

V celku zajímavý film z vězeňského prostředí, ve kterém je největší zábavou box, spíše boxerské zápasy. Je to tak trochu jako film Rocky, ale ve vězení. Tentokrát ale hlavního šampiona hraje Wesley Snipes. Absolutně neznámý boxér si to rozdává proti světovému šampionovi. Zápasy vypadají dobře a zásahy reálně. Je to takový souboj mezi Davidem a Goliášem. Překvapil mě hodně i Peter Falk, který je tam už hodně starý. V celku slušný, netradiční film o boxu s velmi lákavou sázkou. Ale jinak Rocky je Rocky!

8. srpna 2006