home
Není co ztratit

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

SMILING

Vtipná pointa filmu a dobré herecké výkony sú základom filmu, ktorý zabaví a prinesie 90 minút pohody.
Tim Robbins a jeho herecké výkony sú zárukou kvality a jeho protipól, Martin Lawrence v tomto filme ukázali, že komédia môže byť zároveň vtipná, veselá i akčná.
Tento typ komédie je ľahko stráviteľný.

7. února 2010
avatar uživatele
100 %

Tento je film je uplná pecka. Tim Robbins a Martin Lawrence sú super herci a do tohto filmu by som si nevedel predstaviť nikoho iného ako ich dvoch. Človek sa pri tomto filme nudiť teda vážne nebude, kopec zábavy.

1. června 2009
avatar uživatele
90 %

Tim Robbins (který tak nezapomenutelně ztvárnil hlavní postavu ve Vykoupení z věznice Shawshank) zde předvádí další skvělý herecký výkon. Jeho komediální výstupy a přechody z naprostého klidu do stavu naprostého vzteku jsou fascinující. Tradičně přehrávající Martin Lawrence je zde ale neméně dobrý a tak ti dva vytvoří zábavnou dvojku k pohledání. Komedie, u které se s přehledem několikrát velmi dobře zasmějete a která, ač je někdy moc upovídaná, vás nudit nebude.

23. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Náprosto skvělá komedie .. jako .. normálně u komedií mc smíchy nebrečím ale scéna, kdy T. padal smíchy z auta nad Nickovýma hořícíma botama mě dostala ... ten jeho výraz .. já padala smíchy a to se mi normálně nestává ... prostě ... 100% bestovní komedie ;)

24. července 2008
avatar uživatele
50 %

No, tohle nebylo nic moc. Občas jsem se trochu zasmála, protože některý hlášky a situace byli dobrý, ale celkově nic moc.

1. září 2007
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Tak tohle byla naprostá hrůza. To, jak se ti dva dali dohoromady bylo nucené a nevypadalo to ani trochu přirozeně. Happy-end je samozřejmost a děj je docela snadno odhadnutelný. Film je ztráta času pro všechny, co chtějí aby film dával trochu smyslu. Nepřehánim.

24. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

parádní komedie...Martin Lawrence je absolutně skvělej...super námět,parádní hlášky a situace...absolutně nejvíc nás pobavilo,když ze sebe Tim Robbins chtěl sundat pavouka a podpálil si boty....

24. srpna 2007

Film do nepohody

Jedná se o dost dobrou komedii plnou skvělých hlášek a vtipných scén. V této komedii hlavně dominuje dvojka perfektních herců jako Martin Lawrenc a Tim Robbins, což je neobvyklé na tohoto herce, ale i tady nezklame a je výborný. U téhle komedie se pořádně vždy nasměju a nenudím se. Děj není složitý ani hloupý. Nejvíce se mi líbí scéna s pavoukem na hlavě a bitka před restaurací. Jinak je to prostě o setkání a postupné seznamování těchto dvou naprosto odlišných osob ze který, se nakonec stávají dobří kamarádi, kteří spolu jdou do velkého kšeftu a musí čelit špinavým zločincům. Rozhodně doporučuji!

31. března 2007

Není co Ztratit

Tahle komedie obsahuje zaslouženě velké "K". Tim Robbins přechází z shawshangu do blázniviny s Lawrencem to je fakt síla. Nečekal jsem to ale byly oba dost sehraná dvojka. Zápletka byla perfektní,dialogy i výkony herců se mi moc líbili.

13. prosince 2006