home
Nekonečný příběh 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
0 %

Naprosto otřesné. Jediné pozitivum tohoto filmu je,že se druhý děj ve srovnání s tímto nezdá tak špatný.

12. května 2010
avatar uživatele
60 %

oproti prvnímu a druhému filmu kvalita poklesla, už to není to pravé fantasy plné snění,emocí... navíc Bastienovu sestru nemám ráda:P

28. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Podle mě třetí díl už není moc jako pohádka, ale spíše takový normální filmík, který je docela akční. Nejlepší byla jednička, to se musí nechat, ale trojka už vážně není nic extra. Ale za podívání docela stojí.

11. dubna 2008
avatar uživatele
30 %

Tahle triologie má sestupnou tendenci. Jednička nádhernej film, v dětských letech patřil k mým oblíbeným filmům a klidně se na něj podívám i ted. Dvojka sahala jedničce sotva po kotníky a trojka ta už nedosahuje ani úrovně pat. Opravdu zkazili, co se dalo. Film ztratil pohádkovou atmosféru a děj taky nic moc.

1. listopadu 2007
avatar uživatele
20 %

Třetí díl je rozhodně nejhorší díl z celé trilogie. Oproti prvním dvěma dílům už postrádá takovou tu pohádkovou atmosféru. Děj není nic moc a herci celkově průměrní. No, celkem špatný.

29. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Hrozne

Ja sice moc nefandim moc takym to filmom ale jednotku a dvojku som videl ale toto nebol film to bol odpad ako keby to natočil niekto kto nevidel ani neden predchadzajuci film.

23. srpna 2007
avatar uživatele
konz
...
30 %

...

Jednoznačně nejhorší díl z celé serie. Už se mi to tolik nelíbilo, už to ani nebylo nějak kouzelně pohádkové. Zkrátka už se jim to nepodařilo

7. července 2007
avatar uživatele
40 %

Trojka je určitě ze všech dílů nejhorší. Je sice vidět, že se autoři snaží navázat na předchozí díly, ale moc se jim to nedaří. Je to úplně o něčem jiném. Zkuste jen srovnat první a třetí díl a ten rozdíl je víc než patrný. I dějová linie silně pokulhává, nemluvně o bandě "Zlounů", která je udělaná víc než trapně. Ani fantázie už není to co bývala, jakko by i ten kouzelný svět ztratil ten dětský a fantastický odlesk mysli. Prostě jen labý odvar předchozích dvou dílů.

25. listopadu 2006