home
Nekecej a pádluj!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Ani nevím proč, ale na jednu stranu mi film připadá jako stupidní komedie, na druhou stranu mě to bavilo, i když děj nemá hlubší smysl. Z dobrodružných filmů rozhodně nepatří mezi ty nejlepší, ale určité "kouzlo" má.

11. ledna 2011
avatar uživatele
90 %

Nekecej a pádluj

Paráda! Klasická americká komedie, která rozesměje úplně nejvíc. Občas v jako každém filmu pár divných scén, ale to se vyrovná hláškami a humorem. Tři kluci v akci... to se pozná. Je to skvělej film, doporučuju všem, dokonce se na něj dá koukat i víckrát. Prostě paráda..

10. ledna 2011
avatar uživatele
60 %

Tahle komedie mi přirostla k srdci hned z několika důvodů a přitom není nijak výjimečná. Mně přímo přitahuje tím, že se konečně všechno netočí kolem sličných děv a místo toho se zaměřujeme na dobrodružství. Taky úvod s blíže nespecifikovanou událostí ukazuje, že nemusí být zrovna pokaždé veselo, pověstné růžové brýle alespoň malinko ubírají na síle. Snad jen mírně typické rozdělení třech hlavních mužských postav zklame. Outsider, hezoun a ten normální. Tím už je v podstatě vývoj trochu předurčen. No nic, nejpodstatnější je přeci ta část s výletem. Taková chlapská jízda v krásné přírodě, s roztomilým méďou, pašeráky, ztraceným pokladem… jo to už je jiné kafe. V tomto jsem se úplně vyžíval. Sedl mi i humor, založený hodně na ironii nebo sarkasmu. Jsem rád, že nebyl zase přehnaně trapný jak ho znám z podobných dílek. Mohlo být sice krapet víc, ovšem můžeme být rádi za to, co nám bylo dopřáno. Vtip šel totiž na úkor akčních scén a po pravdě řečeno, ty se mi líbily snad ještě víc. Jen s originalitou byli na štíru, nepřišlo vám, že se nějak často skákalo nebo padalo z útesu? Jinak po stránce herecké spokojenost. Matthew Lillard snad nedokáže nebýt sympatický, kdekoli jsem ho zatím viděl, dostal mě svým výrazem. Do těchto komedií perfektně pasuje. O dalších se netřeba rozepisovat, taky mírný nadprůměr (na komedii). A co bych už vůbec nečekal, bylo dějství závěrečných 20 minut. Je dobře, že film někam dospěl a jen tak nevyšuměl do ztracena. Tvůrci z toho šrumce na scéně vybruslili hodně obratně a výsledek stál za to. I když se happy end konal, nemusíte smutnět. Nekecej a pádluj je možná ryze průměrná komedii, ale každý má přece nějaké, které se mu trefí do vkusu a zhlédne je hned několikrát (v mém případě už 3x). Tak jako Scooby-Doo, je i tento film menší osudovou záležitostí. Není se přeci za co stydět. Já nehlásám do světa, jaký je to trhák bez chybičky, já jenom říkám, že mě se líbí, už jenom tím, že se liší od ostatních tuctových romantických holčičích záležitostí, které dnešní dobou ovládají televizi. 65% mi přijde na místě.

27. prosince 2009

Tak já teda nevim, ale já jsem z tohohle filmu nemohla. Moc se mi líbil a už se těším, až ho uvidím znova. Hlavní hrdinové byli taky fajn a dle mého mínění je to komedie, která neurazí a určitě zlepší náladu.

21. února 2009
avatar uživatele
50 %

Without a Paddle

O téhle komedii kolovalo spousty pozitibních řečí, tak jsem si řekl: "Proč si to nesehnat a nepodívat se na to?" Tak jsem tedy učinil, ale já nevím. Možná jsem díky těm pověstem co kolovali o filmu, čekal od tohoto filmu něco víc. A navíc jsem ani nepředpokládal, že se budu tak málo smát. Je sice pravda, že když tam nějaký vtípek je tak pořádný, ale muselo bych tam být o hodně víc abych byl spokojen. To, že tam občas tak nějak ironicky odpověděli pro mě nebylo žádné plus. Abych filmu ale nekřivdil, třeba tu scénu s medvěděm jsem celou prořechtal. A tady je právě ten problém. S tímhle typem humoru ve filmu šetřili. Já vím, je to ošemetná situace, protože každý divák má rád jiný typ humoru, ale já jsem se každopádně bavil málo. Ovšem, abych neříkal jenom mínusy, tak je jasně znát, že výběr tří hlavních herců se tvůrcům povedl. Seth Green je podle mě zrozen pro hraní takovýchto rolí, jakou hrál tady. Už v Austinu Powersovi se dostatečně předvedl. Matthew Lillard je další z herců, co má cit pro role. On když si vybírá roli, tak už předem dobře ví, jak jí zahraje a to se mi líbí. On je hlavní herecký motor filmu a bez něho by ostatní dva hlavní herci nebyli nic. Poslední z trojice: Dax Shaperd, se svého hereckého debutu ujal velmi solidně a velmi dobře doplňoval tuto komickou trojici. Celkově se mi herecká stránka filmu líbila, ale jedno velké mínus tohoto filmu je scénář. (Teda aspoň pro mě) Protože mě teda tenhle humor moc nesedl. Klidně se na film podívám za nějakou dobu znovu, ale nechtějte po mě, abych ho někde vychvaloval. Jedním dechem: Průměrná komedie ze silnou a čerstvou hereckou posilou, ale ze scénářem, jehož vtipnost by nezachránil ani Jim Carrey. Filmu dávám přesně polovinu hodnocení ani o 10 % navíc.

30. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Tak u tohoto filmu jsem se smála od začátku do konce.Výkony herců ani nápad nebyly ničím zajímavé,ale to dokonale vyváží spoustu super hlášek.100%.

11. listopadu 2008
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Naprosto zoufalý a zbytečný film. Koukat na to bylo vážně smutné, ale nemohl jsem si pomoct a tu hrůzu jsem dokoukal. Není to vtipné, není to dobře zahrané, nemá to dobrý nápad a radši ani nechtějte vědět, co to vlastně má. Vtipy jsou nudné a už dávno použité v jiných filmech a některé pointy jsou smrtící. Krásný příklad toho, že i naprosté nesmysly můžou mít vysoké hodnocení.

30. srpna 2008

Docela povedená komedie. Tihle tři se hledali až se našli. A výsledek ? Nenudil sem se. A o to tu hlavně jde.

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Tato komedie se mi opravdu hrozně líbila.Nejen děj, ale i herci jsou skvělí a hodí se do své role!

22. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Klasická americká komedie,ale určitě se u ní člověk pobaví a nebude trucovat " na co to zase koukal" . Navíc známí herci z filmů jako Prcičky, Taková normální holka atd.

21. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

no, na jedno podívání to je fajn... občas se člověk zasměje... ale že by to bylo až tak úžasné, to zrovna ne... lepší průměr...

18. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

No, tak dobře no, je to komedie. Ale většina těch vtipností byla spíš taková absurdita, až to bylo legrační. Ta druhá část vtípků byl ten "americký" humor, který je dle mého spíš trapný. Jistě, může to pobavit, ale jen když máte tento styl humoru v oblibě. Dopadlo to sice dobře, ale předvídatelně. Zlouni potrestáni, naši hoši za hrdiny... Mimo to to vlastně dopadlo taky tak nějak po americku, jinými slovy: muži se vrátí ke svým vyvoleným s nimiž prožijí krásný život plný krásných nocí...

18. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Dobrá komedie. Dejovo i herecky vynikajíci. Sem se moc nasmála. Supr....konec nebyl až tak prekvapujíci, ale tohle filmu prospelo.

17. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Mne sa tento film hrozne páčil, hoci som myslela, že bude tuctový... A koniec bol geniálny, že aby prežil dlhšie spálil peniaze.. Ale iba svoj podiel.. moooc peknéé juuj :D

11. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

príjemná komédia na relax..prenasledovanie a hladanie pokladu tomu dava spravne napatie..a nesikovnost hlavnych hrdinov poriadne pobavi v niektorych scenkach

9. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Without a Paddle

tak tohle byl vodáckej úlet, normálně jsem se už dlouho nepobavil na takovém adrenalinu... má něco dosebe komedie z námětem o hledání pokladu...

15. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Nekecej a pádluj

Žádný megafilm, ale rozhodně parádní odreagovačka. Tuhle komedii jsem viděl asi před 3mi lety a doufám, že se mi zase dostane do ruky. Vydařená cesta tří nevydařených lidí.:) zajímavý příběh a čloěk se opravdu nenudí. takže doufám, že brzy naviděnou.

3. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film sem viděla prvně v květnu 2006 a stal se z něj Můj celoživotní film. Od té doby sem ho viděla snad stokrát...Pro někoho je to jistě blbina, kterých američani natočili spousty, ale pro mě ne, pro mě a ještě jednu bytost tady ne. Vy byste to nepochopili...

20. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

K tomuto filmu se nedokážu vyjádřit. Změnil mi život natolik, že to ostatní nemohou pochopit. Jen jeden člověk je tomuto tajemství zasvěcen a sdílí ho se mnou. Vám asi život nezmění, ale podívat se můžete :)

12. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Zvláštní

Zvláštní, co se mi na tom filmu líbilo. Nebyl vtipný, nebyl akční, nebyl prostě vůbec nic. A stejně se mi líbil. Nechápu to. Možná proto, že tam byli takoví "dobří" herci... Nevím. A proto musím dát 80%.

18. října 2007
avatar uživatele
90 %

Dneska jsem se odhodlala skouknout tenhle film, a musím říct, že mě teda nezklamal. Smála jsem se téměř od začátku do konce... Znám sice spoustu lepších filmů, ale tenhle fakt stojí za to.

28. září 2007
avatar uživatele
Budy
...
100 %

Without a paddle!

Když jsem film neviděl myslel jsem si, že nebude nic moc, ale když jsem ho uviděl tak se mi velice líbil.Smál jsem se skoro pořád.Film byl od začátku plný dobrých scén a hlášek.Hlavní role (Dax Shepard, Matthew Lillard, Seth Green) byli neuvěřitelně srandovní.Vážně skvělý film!

8. září 2007
avatar uživatele
100 %

Úplná Bomba

Nevím proč, ale tenhle film patří mezi mé nejoblíbenější a už jej vidím po několikáté...takže jedině 100%

31. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

malej mazec

jo...fakt hustej film...tlemila sem se od začátku do konce...vtipný hlášky.vtipný scény a tak prstě totální brutální nářez...:D

27. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

BOMBA

Ja si proste myslim ze je to supr komedie.vsem mooc doporucuji.hodne jsem se u toho nasmala.

24. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli Sethovi,ten mě teda nezklamal, byl fakt dobrej, celkově film nebyl zrovna nejhorší, takovej průměr, podruhý už bych to ale asi vidět nemusela, vtipný scény tam sice byly, ale mohlo bych jich tam bejt víc.

23. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Rachel Blanchard

Film předkládá jednotlivé zápletky až neuvěřitelně nezajímavým způsobem. Mohl by snad zaujmout, kdyby to byla moje první komedie, ale takhle jsem ji dokoukat nedokázal.

22. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

:)

Dost dobrej, humornej film....dobre obsazene herecke role....a ty zvirata taky fajn!!!Myslim si ze na pobaveni je to dobrej film!!!

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Bezvadná komedoška ,dokonce i moje mamka se u ní smála :-D prostě fajnovej a pohodovej film ,kterýmu prostě musím dat 100%

22. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

Trapné

Z počátku se zdálo, že shlédnu další z řady bláznivých komedií typu Road či EuroTrip. Neříkám, že by to byly nějaké super záležitosti, ale svojí naprostou šíleností se u nich člověk alespoň odreaguje. Jenomže Nekecej a pádluj má tak slaboučký scénář, jemuž neprospívají ani slaboučké herecké výkony a opravdu hodně nevtipných scén. Je sice pravda, že občas se tvůrcům povedla skutečně pekelná hláška, ale co na tom, když je obalena spoustou vaty okolo, takže ve výsledku si světlá místa ani moc nepamatujete. Co tedy nakonec potěší je pouze sympatický "rezoun" Seth Green a hezká děvčata. Jinak bohužel nuda a trapnost na každém centimetru filmové pásky.

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

supr filmek

bavil jsem se u něj, klasický filmek, který půlku pobaví a půlku odradí, já patřím k té první, jo a nevíte někdo, jak se jmenuje ta úvodní píseň, jak je tam to video z dětství??? díky ;)

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý dílko... Dost sem se nasmála až sem se za břicho popadala aby mi nevypadla bránice:)) Takže doporučuju těm co mají rádi hodně smíchu a nepreferují hluboké myšlenky a strhující děj:)

21. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Super šílenost..

Tak tenhle film je úžasná šílenost. Od začátku filmu až k jeho závěrečným titulkům jsem se válela po zemi v křečích smíchu. Nejlepší je asi začátek a to, jak se zhulí v hořícím "poli". Konec je sice trošku slabší, ale dojem rozhodně nekazí! Ještě varování: Vy, co máte rádi inteligentní humor tak se tomuto filmu vyhněte velkým obloukem.

21. srpna 2007

Nějak moc mě to nezaujalo, takže jsem to nesledovala tak pozorně! Nemůžu říct, že by to bylo uplně špatný,a le rozhodně to nebylo nejlepší!! Občas tam sice bylo pár super hlášek a vtipnejch momentů, ale jinak nic moc!

21. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Teen komedie v jiném balení

Co si budem povídat, komedie je určena mladšímu publiku, neznalí teenageři budou našení, ale čím je divák starší, tím méně se mu tento film bude líbit. Pro mě osobně je to další mírně nadprůměrná komedie. Rozhodně to není film, kde bych se smál po celou stopáž, spíše jsou tam jen světlé okamžiky, ale naštestí mezi nimi není uplná tma. Prostě film nenudí, ale nečekejte velké návaly smíchy. Víc než 70% dát nemůžu.

21. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Právě jsem to shlédnul v bedně....přišlo mi to docela zajímavé a srandovní.... určitě nelituju čas který jsem u tohoto filmu ztrávil...časem bych se na to možná aj mrknul znova....thák lidi, koukně te se

21. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

zajmavý,šílený,srandovní,Seth Green navíc patří k mým oblíbeným hercům...povedenej filmeček,líbil se mi ten námět a ten konec byl hezkej:p

21. srpna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

V celku zajímavej film. Dobré scény, (někdy trošku přehnané, ale zato hodně vtipné), Dobrej námět a děj. 100%

21. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

SUPER komedie

tak tahle komedie byla uplne skvela, rezal sem se smi chy celou dobu:D dobry napad a dobre obsazeni dela divy;) opravdu doporucuji vsem

21. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Nekecej a pádluj!

Skvělej film...Pomalu jsem se ani nepřestala smát. Bez typických amerických proslovů a happyendů se to sice neobešlo, ale bylo to hezky zaobalené, řekla bych. Prcek byl úžasnej. Hlavně s jeho maminou medvědicí. Bezva komedie!

21. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

Těžce předvídatelná nuda, která nemá snad jediný dvětlejší okamžik. Humor se vytratil už někdy v prvních deseti sekundách a pokud bych chtěl vidět dobrodružný film, po tomhle taky nesáhnu. Herecké obsazení sice nic moc, ale mám rád Ethana Suplee, tak připisuji takové malé plus.

21. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

DB

Tahle bláznivá komedie mě fakt dostávala :)...občas to bylo dost absurdní, ale to mi rozhodně nevadilo a nasmála jsem se zas po dlouhé době jako nikdy. Nejlepší postavou byl 100% Dan, líbilo se mi jak byl maličkej oproti všem. Rozhodně se na to mrknu ještě minimálně třikrát :).

10. července 2007
avatar uživatele
100 %

Good filmík

Je to celkem dobrej film. A celkem nečekanej konec. Věděla jsem že ten poklad najdou ale takhle:D joo moc se mi to líbilo:D

25. června 2007
avatar uživatele
80 %

U žádného filmu jsem se tolik nenasmála...není to film pro lidi, kteří hledají hluboké zamyšlení, ale jinak skvělý!!děj je chudý, ale samostatné scény jsou výborné. Mojí neoblíbenější částí filmu je scéna, jak jedou v kanoi po řeče, patrně kvůli nádherné hudbě, na druhou stranu i jelen, který cení zuby není k zahození...

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Without a paddle

Tak to je ,ale blbost jenže skvělá blbost...taková střeštěná komedie, no a jak jsou v tom lese a polonazí ...no ta scéna je skvělá k tomu tak hudba nemá chybu

24. dubna 2007

Výborná komedie...prostě si nemůžu pomoct. Film je perfektně zpracován, a ten děj je doslova úžasný... prostě vás vtáhne do děje...a tak to má vypadat. Jinak bych ještě k tomuto filmu řekla jen to, že na tento film se dá stokrát a stále dívat a nikdy se nekouká..je prostě jednička :-)

29. března 2007
avatar uživatele
50 %

Béčko

Béčková komedie. Abych se na tohle někdy podíval znovu, musel bych být asi hodně opilý, protože něco takhle dementního jsem vážně vidět ani nechtěl. Zlákál mě známej, že prý je to super, ale mě to směšný moc nepřipadalo.

7. března 2007
avatar uživatele
50 %

No

Začátek byl skvělý, strašně sem se smála... Asi do té doby, než se ocitli na "farmě" dvou drnejch chlápků. poté už to bylo jenom a jenom trapné. Ale za ten začátek dávám 50%.

3. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Fakt dobrá komedie nejlepší sou ty hlášky.Sice to moc dobrej děj,ale docela prča.Dobry je jak se zhulijou a nebo jak chodi v těch trenkách.:-)Sranda kukněte se na to.

24. listopadu 2006
avatar uživatele
30 %

To snad neni možný!

Nekecej a pádluj! je asi největší kravina, kterou sem kdy stačil spatřit. Kamarád mi říkal že je to super film a že se mi to určitě bude moc líbit. Ale já říkám: Je to taková blbost, že už se na to nikdy v životě nepodívám a všem, kteří to ještě neviděli radím, aby se na to v žádném případě nedívali!!!!!!

24. října 2006
avatar uživatele
Elik
...
80 %

velice povedená komedie s pekelnou dávkou humoru, sice dávám přednost psychologickým dramatům a fantazy, ale tohle mě opravdu dostalo:)

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je dost hustá komedie. Ty jejich hlášky josu fakt super. Medvědice je super, ale asi nemá na to, jak jsou v tom mariuhánovém poli. Ti psi, jak jsou zhulený apod. je super. Heci jsou nový a neokoukaní a jsou v poho.

17. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Je to fakt skvělá komedie, nepatří mezi ty u kterejch se řežete smíchy až dokonce, ale to vůbec nevadí. Každopádně se tam zasmějete hodně věcem.

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Co dodat..:o)

Tento film se stal jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Je tu celkem hvězdné obsazení a Seth Green tu hraje roli co je pro něj úplně stvořená. Pokud můžu doporučuju tuhle trhlou komedii všem co se chtějí smát od začátku do konce... :o)

2. srpna 2006

ne a ne a ne

Tento film jsem zhlédl omylem... no a musím říct, že to na mě působilo jako docela nezajímavý "oddechový" film s minimem děje. Herecké výkony zde nejsou prakticky žádné, vtipy trapné, námět ohraný a kamera nudná... Nekecej a pádluj! se řadí k filmům, na které si člověk již pět minut po jejich zhlédnutí ani nevzpomene.

4. července 2006
avatar uživatele
80 %

80

trošku debilní nápad ale provední zajímavý!forky byli vcelku slušný ale přece jenom by to chtělo trochu inteligentnější humor!!!!!!

25. května 2006
avatar uživatele
80 %

Nekecej a pádluj!

Kritici možná budou protestovat, ale mě se to zdálo jako opravdu dost dobrá komedie, i když ne zrovna moc známá. Skvělé obsazení, hlášky i hudba. Nejvíc jsem se třískala, když do filmu vstoupila matka medvědice. Tak nekecejte a pádlujte do videopůjčovny pro film, protože to musíte vidět:)

12. května 2006
avatar uživatele
100 %

Bezva!!

Viděla jsem to nejen jednou a musim přiznat,že většinu filmu,jse vždycky svijím v křečich smíchem na zemi=) Krom toho k tomu je bezva hudba. Nelze než doporučit!

10. května 2006
avatar uživatele
100 %

Moc fajn komedie..

Nekecej a pádluj je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Chlámala jsem se od začátku do konce. Má skvělej děj i hlášky. Herecké obsazení je taky skvělý, Seth Green je prostě úžasnej herec...Nejde dát nic jinýho než 100%, prostě super:)

3. března 2006