home
Nebojsa

NÁZORY K FILMU

Nico, moco

Děj této pohádky je takový nemastný neslaný. Nepomáhají ani příliš dlouhé sekvence, kdy Nebojsa kráčí dál a prakticky se kromě jeho klopýtajících nohou nic zajímavého neděje. Naštěstí můj názor alespoň trochu vylepšuje Ferko, který je mojí oblíbenou postavou. Bohužel to ale nestačí na to, aby se tento film vyšplhal na nejvyšší příčku.

22. května 2011
avatar uživatele
60 %

Ján Kroner ml.

Hlavně ze začátku je to moc hezká pohádka, má humor i kouzlo venkova, ale není moc hrůzostrašná, na to že má naučit bát.

26. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

I když je tahle pohádka místy dost strašidelná, tak to byla jedna z mých oblíbenějších pohádek když sem byla malá. Pěkně natočené...moc hezký děj.

14. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

cam15..neviem preco by to mala byt ceska rozpravka,ale dobre..jedno je iste, starsim slovenskym alebo aj ceskym rozpravkam sa tie dnesne vobec nevyrovnaju.tato je dost strasidelna,ale podarenou rolou o.vetcheho tam nechyba ani komickost.a samozrejme stastny koniec.skoda,ze uz sa podobne rozpravky netocia.

1. září 2008
avatar uživatele
100 %

jedna z mých nejoblíbenějších pohádek,..a to na pohádky většinou koukám jen z donucení:),ale tahle je vážně dobrá

28. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

zase jedna pěkná

Díky bohu že už jsem dospěla do věku, kdy před škaredým čarodějem nelezu pod deku. Ne ty doby jsou fuč. Můj dobrý pocit ale zůstává. Má to hlavu i patu, má to vtip především od výtečného Vetchého, má to správný konec, nic nechybí.

8. května 2007
avatar uživatele
70 %

Docela zajímavé pohádka, taková s nádechem tajemna, smutku, možná i trochu poučná. Mohla být o něco více veselejší, ale špatná rozhodně není.

22. dubna 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

No nevím. Na pohádku to má dost ponurou atmosféru, ale na druhou stranu to má zsae dobrej koneć, takže to asi pohádka bude. A celkem povedená

18. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Nevim...

Tato pohádka není špatná, ale nevím, nějak se mi nelíbí její celková atmosféra. Ale rozhodně má právo titulovat se pohádkou narozdíl od jiných. A za mlada sem ji měla docela ráda...

10. února 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle je perfektní pohádka, hlavně teda O. Vetchý zde nemá chybu se svým krtibrkem, nebo jak se jmenuje. Je to vypečený a podařený, sice dějově trochu smutný, ale jinak ok.

9. února 2007