home
Nebezpečné hry

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Fajn

Já osobně jsem byla spokojená. I přes to, že to byl film především pro chlapy (lekce svádění, flirtu, poprsí a pozadí), tak se mi líbil. Především jeho zamotanost a promyšlenost. Dobrá podívaná.

22. ledna 2011
avatar uživatele
80 %

Nejdrív, že blbina, ale pak to začalo být fakt dost hustý! Dobrej konec, pointa úzasná. Fakt jsem byla v šoku!

11. července 2009
avatar uživatele
90 %

Bill Murray

Ze začátku to nevypadalo, ale nakonec se příběh zajímavě rozvinul a osudy jednotlivých postav se proplétaly, až film překvapil.

6. května 2008
avatar uživatele
90 %

No, tak tenhle film byl plny necekanych a sokujich zvratu, ze zacatku to vypadalo jako jeden z mnoha filmu o obeti spiknuti dvou spoluzacek, ale na konci, kdyz se vsechno rozmotalo to bylo uplne jinak... super film o tom, ze nemusi byt vsechno jak se zda...

20. května 2007
avatar uživatele
90 %

Doporučení

Film bez upoutávky, který vás ale upoutá dějem. Detektivka, která se změní v napínavý thriller a v titulkách v komedii. Film, který jsem jako většina shlédl náhodně si rozhodně náhodné sledování nezaslouží. A proto ho všem doporučuji.

19. července 2006
avatar uživatele
70 %

Zajímavé ale překombinované

Pokud se vám líbili Velmi nebezpečné známosti (já je zbožňuju), zalíbí se vám asi i tento snímek s tím rozdílem, že Nebezpečné hry jsou o pár tříd horší. Snímek začíná trochu jako nějaká teenagerská komedie, ovšem studenty nezobrazuje tak přiblble, ale přesto máte pocit, že to reálné není. Pak film pokračuje trochu zostra. Denise Richards se nám představuje v úplně mokrém - průsvitném oblečku. Pak následují dramatické scény, kdy příběh opravdu prožíváte, vše vypadá obyčejně, ale dobře se na to kouká. Po asi 45 minutách to vypadá, že bude konec a já jsem přemýšlel, o čem to ksakru ještě bude a v tom se příběh úplně otočí o 360°C - tady to působí velmi efektně. Lidem se nemá prostě věřit. Následují další erotické scény(trojka, nějaká ta lesbická) a pak světe div se - 2 úmrtí a další otočení - tentokráte docela divné, protože když si promítám zpětně dozadu, jak se chovala postava vyšetřovatele a jak najednou otočila, přijde mi, že před tím šel proti sobě a nějak nechápu, jak to scénárista myslel. A v závěru následuje ještě poslední úplné otočení rolí všech. Abych to zkrátil: 1.hodina dost dobrá, ale posledních asi 30minut je příliš vykalkulované a místy i nelogické. Přesto hodně zajímavý snímek s kvalitními výkony.

4. června 2006
avatar uživatele
100 %

dost dobré

Moc dobrý film, viděl jsem ho asi před pěti lety a když ho teď dávali znovu, moc jsem se na něj těšil. A opět mě potěšil. Perfektní herecké obsazení, promyšlený děj, překvapivý konec. Navíc pro chlapy moc atraktivní scény s Denise a Neve.

25. května 2006
avatar uživatele
60 %

Jů..

Tolik hvězd pohromadě, to jsem vůbec nečekala.. Thriller je dobrý, zápletka obvyklá, ale skvěle vyřešená... Pointa musela překvapit snad každého, a správná pointa zajišťuje to, že film je plný napětí a v žádném případě se u něj nenudíte... Role všem obsazeným vcelku sedla... Nebezpečné hry by měly být erotickým thrillerem... Erotika jim také nechybí a thrillerem rozhodně jsou, dávám ale jen 60%, protože film celkově se mi nezdál nijak převratný, stačilo mi ho vidět jednou a nejspíš děj do pár měsíců zapomenu...

22. května 2006
avatar uživatele
80 %

výborný thriller, který vás na konci perfektně vtáhne do děje a vy nestačíte zírat, jak si s vámi scénáristi dokonale pohrávají..

8. března 2006