home
Nebezpečná známost

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

..

Mno docela dobrej filmek. Obsazení celkem ok... Shiri je skvela herečka takže i tenhle filmek se jí dost povedl. Škoda že se v něm ale až tolik nepředvedla. Jinak ok :)))

13. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film se mi líbí, už jsem ho párkrát viděla a ráda bych se na něho podívala znova... bylo by dobré, kdyby tam měla Amy více prostoru, ale i přesto se mi tento filmík líbil.

13. ledna 2007
avatar uživatele
wiky
...
70 %

Ja nevim, ale filmu na tenhle způsob je čim dal víc, ale žádnej z nich mě nějak zvlášt nezajmul. Jasny, posledlost nekterejma lidma je i ve skutečnosti, ale ve všech takovejhlech filmech to je fakt dost přehnany a nerealny. Možna kdyby to bylo trošku v mírnějším proveděni.

15. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Shiri Appleby

Od začátku jsem se dobře bavil, ale konec filmu je až moc přehnaný...a škoda, že Amy nedostala více prostoru.

15. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Zajímavé, ale přehnané

Kdyby se tenhle film natočil tak o tři, pět let dřív, mohla to být možná pecka. Jenže není, viděl jsem už několik filmů o bláznivých holkách, které vraždili, dělali cokoliv, aby dostali toho, po kom toužili. Zde je navíc problém v tom, že i když jsou některé momenty vynikající a herci nejsou vůbec špatní, tvůrci prostě nevěděli kdy přestat a místo trochu šílené holky, udělali z hlavní hrdinky naprosto šílenou kreaturu. A přeci jen bych měl právě zde i jednu výhradu k hercům. Hlavního hrdinu (Bena) zpočátku tahle bláznivka (Madison) okouzlí, přitom bych řek, že je míň atraktivní, než jeho současná dívka Amy, kterou hraje Shiri Appleby z Roswellu. Neříkám, že by byla úplně ošklivá, ale je až nepřirozeně namake-upovaná (namalovaná) a navíc podivně opuchlá v obličeji, takže pokud by za ní neběhali stále maskérky, sláva by to moc nebyla. Další problém vidím v tom, že i když je stopáž filmu dost krátká, děj je přehnaný (méně někdy znamená více, navíc by některé činny ani nebyli v jejich silách), k tomu je ještě závěr nepřirozeně natahovaný a hlavní šílená hrdinka se pořád a pořád vrací, i když ji odvezla policie... (něco jako třeba ve Vřískotu) Chtělo to lepšího scénáristu a drobet víc originality a mohlo to být hodně dobré, takhle to je jenom dobré a to hlavně k vůli prostřední části a příjemným hercům i celkovému zpracování.

15. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Námět tohoto filmu byl dobrý. Zpracování už ovšem tolik ne. Film měl na mě až moc nereálných scén. Třeba to, když Madison zaměnila léky, které měl Ben dát pacientům. Že by jen tak obyčejná holka mohla pobíhat po nemocnici a dělat si tam co chce aniž by si ji kdokoliv všimnul? Těžko.

11. června 2006
avatar uživatele
50 %

pokud jste milovníky panenek barbie, tady jednu máte.. klišé sem, klišé tam.. když se díváte na film tohoto typu, musíte s tím počítat.. pak vás nezklame, ale ani nenadchne..

6. března 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film se mi vážně líbil..byl opravdu pěkný..herci podávali velmi dobré výkony. Není co dodat..jen mam radši veselejší filmy

25. února 2006