home
Návštěvníci 2

NÁZORY K FILMU

Celkem zdařilé pokračování, i když má rezervy. Christian Clavier to ale vyrovnává. Prostě skvělý film.

21. října 2010
avatar uživatele
80 %

Tenhle díl je stejně dobrý jako první, což se tak často nestává. Christian Clavier a Jean Reno je skvělá dvojice.

18. května 2010
avatar uživatele
70 %

Tento film se mi moc nelíbil. Celkem domotaný děj a tak. Ale na druhou stranu tam byly supr hlášky a bylo to výborně nadabované...

28. června 2007
avatar uživatele
80 %

Podle mě velmi zdařilé pokračování prvního dílu, který nasadil velmi vysokou laťku. Stále zde jsou originální nápady, ale trochu už mi to ztrácí smysl. Každou věc se zeptají co to je, rozmlátí to a nebo tím zaviní nějakou nehodu. Avšak dvojice J. Reno a C. Clavier vynahrazují všechny nedostatky.

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Pro mě je toto druhé pokračování rozhodně lepší. Scénky s povozy, bedničkou z trubadúry, a mnohé další jsou nezapomenutelnými zážitky. Dvojice Christian Clavier a Jean Reno je pro mě jednou z nejlepších filmových dvojicí vůbec. P.S.: Všem doporučuji jíst hodně čokolády a všechno bude OKÉÉJ!

3. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Je to hodně podobný jako jednička. Říká se všeho moc škodí, ale u Návštěvníků to nění tak docela pravda - mohl bych se na ty filmy dívat furt dokola a nikdy by měneomrzely. Fakt perla. I když těch deset procent sundat musim, protože to přeci jen mohli trošku pozměnit.

26. října 2006
avatar uživatele
90 %

Na tenhle druhý díl se už moc nepamatuju, původně mě tolik nezaujal jako první díl, ale když jsem ho viděl po druhé, změnil sem názor. Výborný scénky, skeče. Přesto mi na něm něco chybí.

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

Dvojak je ještě lepší než jednička. Je tam mnohem větší vtip a malérů. To jak ten sluha háže písek za okno, zapálí obývák, krade na co příjde, to prostě nemá chybu, Taky ta jejich mluva a marné pokusy Beatrice poslat je zpátky domů. Hrozně zábavný je konec, když se ocitnout zase v úplně jiné době, než chtěli.

28. září 2006