home
Návštěvníci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Návštěvníci jsou další francouzská komedie, která má zajímavý a poutavý nápad s takovým potenciálem, že divák patřičně mnoho očekává. S tématikou cestování v čase sice zas tolik zkušeností nemám, ale vzpomínám si daleko více na cestování do minulosti. Ovšem jak to asi bude vypadat, když musí dva muži z minulosti čelit realitě našeho současného světa? Vzhledem k tomu, že si neumím toto téma představit v seriózním podání, je možná lepší, že se této výzvy ujali Francouzi než Američani. Nicméně pořád mě sžírá pocit, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc. On má tento film spoustu dobrých momentů, ale podle mě také velmi nevyužitý a trochu rozčilující příběh. Nedokážu popírat, že mě kousky Jeana Reno a Christiana Claviera někdy upřímně bavily. S kvalitními kostýmy a super dabingem Soukupa a Meduny vytvářeli vskutku autentický dojem, když figurovali v několika nezapomenutelně vtipných scénách. Například když ničili auto, myli se oblečení, nebo když Reno házel Clavierovi na zem brambory… Ale ten příběh je skutečně takřka úplně o ničem. Většina pozornosti je věnována spíš humorným scénám, které zabíraly většinou jen v případech, kdy se při nich nemluvilo, jelikož většina dialogů měla ten Luis de Funésův charakter, kdy postavy melou bleskurychle pátý přes devátý a to ještě tak hlasitě, až vám třeští hlava. Atmosféra tedy není zrovna dvakrát příjemná… Ústřední dvojice předvádí celkem uspokojivý výkon, to se musí nechat, ale výběr kontextu pro současnost se mi skoro vůbec nelíbil. Místa a vedlejší postavy, s kterými jsme se průběžně setkávali, se podle mě daly nahradit stovkami lepších, které by určitě lépe zvýraznily konfrontaci minulosti se současností. Návštěvníci nejsou vyloženě špatný film, ale mají skutečně málo toho, na co budou diváci vzpomínat v dobrém. Co se týče jejich pokračování, nejsem ochotný tolik riskovat.

5. října 2011

Je to další skvělá francouzská komedie. Nejvíc chválím za obsazení Christiana Claviera-komik jak má být.

21. října 2010
avatar uživatele
80 %

Hezká komedie, trochu šílená. Moc se mi líbí obsazení Christiana Claviera a Jeana Reno. Vážně super.

18. května 2010
avatar uživatele
90 %

Velice povedená komedie, přijemný námět, který se moc často neobjevoval. A obsazení Jeana Rena nemá chybu.

25. června 2009
avatar uživatele
100 %

Absolutně nejlepší francouzská komedie podle mně. Takový dobrý nápad a ještě k tomu skvělí herci...

4. února 2009
avatar uživatele
60 %

Tahle ulítlá francouzská komedie byla na mě asi moc crazy. To znamená, že byla docela fajn, ale čekala jsem to lepší.

15. června 2008
avatar uživatele
100 %

super záležitost!

Pro mě jedna z nejlepších komedií. Skvěle vymyšleno (ono z podobného konceptu, někdo z nějaké doby v nějaké jiné se dá opravdu hodně vytěžit, pokud se toho ujme někdo schopný) a celkové provedení taktéž. Hlavní protagonisté tam zapadli úplně perfektně a nedovedu si tam představit nikoho jiného. Jedna z mála věcí, kdy se člověk baví až do konce. Ano, najde se hluché místo, ale kde ne. Koupil jsme oba díly za 2 kilča (každý) a jsme spokojen :)

10. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Tohleto je asi jendiný film u kterýho sem se rozbrečel smíchy. Opravdu vydařená komedie. Celej film jsem se jenom smál a smál. Celá serie návštěvníků je výborná. pokud se chce někdo oprvadu od srdce zasmát, tak ať to skoukne.

26. října 2006
avatar uživatele
100 %

Přímo skvělá komedie, propojení tolik vzdáleného středověku s dneškem----to se jeden nediví, že ti dva jsou tak udivení. A chování Jacquarta je na tolik "realistický" jeho nepochopením nového světa. Vřele doporučuju tento film.

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto ujetá, šílaná komedie, u které jsem vždycky úplně mrtvá. takový nápar, jako dát dva středověké pobudy do dnešní doby, by určitě napadlo jen Francouze. Je to vážně skvělé. Parádní je taky ten otevřený konec, který přímo na buzuje, že zábava ještě nekončí....

28. září 2006
avatar uživatele
90 %

Střeštěné

Zajímavý nápad a skvělý scénář podpořený dvojicí skvělých herců. To je základ tohoto filmu, u kterého se místy smíchy téměř dávíte. Můžete namítat, že místy je to až trapné, to je možná pravda, ale jinak je to dokonalost. Ale stejně nejlepší jsou ty první okamžiky, kdy se Christian a Jean objeví v současnosti a zkoumají silnici, auto, které považují za ďáblův stroj. Takže nebýt toho, že některé postavy ze současnosti se chovají příliš nerealisticky až trapně, dal bych ještě víc.

30. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Fajn

Celkem fajn komedie s hvězdným obsazením a nepřekonatelně francouzskými gagy. U tohoto filmu se budete smát, až se budete za břicho popadat.

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Záchvat

Po shlédnutí tohoto filmu 24.srpna 2006 jsem nemohl dlouho mluvit. Během filmu jsem musel vstát z křesla a podívat se ven z okna, protože jsem se nemohl nadechnout, jak jsem se smál. Výtečné gagy, výtečný námět a výtečná legrace. Jean Reno si zase zahrál drsňáka s velkým D a Christian Clavier mě dostal ze všech nejvíc. Svým "nevychovaným" chováním u mě má 5% navíc, suma sumárum: rovná stovka

25. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Bžunda

Tak tohle jsem nečekala! Už dlouho mě totiž žádná komedie nezaujala a nebavila tak, jako tato! Návštěvníci byli prostě super. Ten námět uchopili z dobré strany a povedlo se jim vytvořit opravdu skvělou komedii. No možná to je také tím, že to dělali Francouzi a ne Američani, kteří dokážou hodně věcí zprznit... Chtě nechtě jsem se pořád musela smát, opravdu se mi to líbilo, a to moc!

25. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Yes

Mazaný film! Tentokrát se ovšem lidé z minulosti dostanou k nám, do naší přítomnosti a s překvapením objevují náš svět. Další cestování časem, opět mé oblíbené téma, doplněné vtipnými scénami, no co dodat..... Jean Reno byl naprosto úžasný :) Tohohle zkrátka nikdy nemám dost!

21. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Dabing

Velmi vtipný film, velkou zásluhou ale vynikajícím českým dabingem hlavně pana "Uje". Nicméně když si ten dabing odmyslím, stále zůstává vynikající komedie, která dokáže za každého (hlavně deštivého) odpoledne pobavit.

21. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Godfrey u nás

Ve francouzské produkci a poprvé byli Návštěvnící nejlepší. Jejich nemotorné a zděšené chování v naší době, herecké charizma J. Rena a Ch. Clavieura v nás nepochybně museli vyvolat záplavy smíchu.

26. července 2006
avatar uživatele
80 %

...

Ve filmu mi trochu vládne zmatek,ale v konečném důsledku to je zmatek vtipný a úsměvný.Proto e mi líbí a mám ho ráda...Je to totiž něco nevídaného a veselého...

20. června 2006
avatar uživatele
70 %

Návštěva

Mezi spoustu amerických komedií jsou neamerické nutným zpestřením, obzvlášť ty francouzské. Návštěvníci se řadí k příjemným změnám. A herecká dvojka Reno - Clavier je taky po francouzsku povedená. Návštěvíníci mají spád a srší vtipem.

12. března 2006
avatar uživatele
70 %

Francouzi ty komedie prostě umí, to je bez debat. Renovi sice více sluší akční role, ale i tady to nebyla nuda a bylo pořád na co koukat.

11. března 2006

Podle mě je teda tenhle film nuda. Když si ho rozhodnete pustit tak skoro pořád musíte přemýšlet kdy už konečně bude konec, ale ten nepřichází.

7. března 2006
avatar uživatele
100 %

Jean Reno

Jean Reno v tejto fantastickej komedii so stredoveku a sucastnosti ktory sa podaril na 100% aspon podla mna tato ulha mu sadla ako usita jedna z mojich oblubenych

7. března 2006