home
Návrat Sommersbyho

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Nenapadá mě jedinný důvod, proč tomuto filmu něco vytýkat. Patrně proto, že krom neuvěřitelně smutného konce, jenž jsem probrečela, ani není co vytýkat. A vlastně je to dobře, protože kdyby to skončilo šťastně, řadil by se tenhle romantický příběh k běžným dojákům americké televize. Naštěstí to někdo zavrhl a ponechal tomu tajemství a dojemný cit.

27. ledna 2007

jodie je záruka dobrého filmu

Jodie je zarukou dobrého filmu. Hrála svou roli dobře, ostatně svou roli Jodie hraje všude dobře... Richard Gere není muj best herec, ale nevadí mi a tuto roli zahrál celkem dobře.Tento film se mi moooocinky líbil....

21. července 2006
avatar uživatele
100 %

Holt doják

Co na to říct? Tenhle film jsem celý viděla až teď a fakt se mi líbil. Jodie je skvělá herečka. I příběh sám je úchvatný. Člověk na něj nedokáže koukat, aniž by to silně neprožíval spolu s hlavními hrdiny. No a co si budem povídat, ten konec mě totálně rozsekal. I když na jednu stranu je dobrý, že to neskončilo happy endem, slaďáků je hafo, ale zase na tu druhou, mohlo to dopadnout aspoň trochu jinak....No nicméně je to opravdu skvělý film.

21. července 2006
avatar uživatele
70 %

Jodie Foster je prostě Jodie Foster - skvělá herečka. Richard Gere je na tom s herectvím hůř, zato v době natáčení Sommersbyho byl na vrcholu své slávy a i mně se líbil. Sice neznám francouzský originál s Gérardem Depardieu, takže nemohu soudit, jestli je americká verze lepší či ne, vzato obecně se mi tenhle příběh líbil. Atmosféra staré Ameriky má vždycky něco do sebe a spolu s napětím, které se ve filmu stupňuje až do finále, vytváří zajímavý příběh.

30. května 2006