home
Na plný plyn

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Agathe De La Boulaye

Záběry kolem aut jsou pěkné, ale ta kriminální zápletka není zrovna nejpropracovanější i když nějaké to napětí nakonec přinese.

23. března 2012
avatar uživatele
50 %

Průměr

Film byl hodně průměrný a dalo by se říci, že mě ničím nenadchl. Ale je to taková oddechovka, na kterou se dá dívat, ale většina lidí si ji znovu už nepustí (patřím tam i já).

7. února 2011
avatar uživatele
20 %

Toto bola taká kravina panebože nech nevyrábajú takéto otrasné filmy, veď to je niečo strašné... čakala som niečo dobré s autami, ale toto bolo úplne... jaj

9. ledna 2008
avatar uživatele
10 %

Nuda a zase jen nuda

Ano, přiznám se, film jsem nedokoukal, což se mi příliš často nestává, ale tento film byl pro mě opravdu absolutně nezáživný a nějaká rychlá kola mě v hodnocení rozhodně neobměkčí...

7. července 2007
avatar uživatele
70 %

?

No, nemůžu si pomoci, ale tenhle film mě malinko zklamal. První část filmu byla úžasná a poutavá. Ke konci se ale děj začal trochu tahat a hlavně komplikovat. Abych pochopila jak to vlastně všechno bylo, musela jsem se na posledních pár minut podívat znovu... Naštěstí to zachránila perfektní kamera a pěkní herci ;c)

30. května 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Těžko napsat co si o tomhle filmu vlastně myslím. Že byl akční je dobré, že byl o autech taky dobré, ale ten konec kterej byl do jiste míry jasnej už od konce mě fakt ...! Je tam odně nerealnejch scén ale zase se tam aspoň trochu něco děje a ne jen keca nebo jenom pořád jezdí. Davam 70 až 80%!

30. července 2006
avatar uživatele
20 %

tohle by mohl bejt zajímavej film pro někoho, kdo jinak o závodní auta nezavadí... kdo se alespoň trochu orientuje v závodech čehokoli, nejspíš si bude trhat vlasy při sledování filmu... asi milion naprosto nereálnejch situací, předvídavej děj, nulový "vtipný" hlášky...
těch 20%, kterými film hodnotím patří z velké části herečce Diane Kruger, kterou mám docela rád...

22. června 2006
avatar uživatele
90 %

Na to, že je z Francie je to špičkový film!! Skvělá zápletka i akce, dobré efekty. Vůbec sem se při tomhle filmu nenudil.

28. února 2006
avatar uživatele
100 %

jo ja filmy s rychlima autama mooooooc rad!!! myslim si , že to je hustej film !-!-!

12. února 2006
avatar uživatele
50 %

Plný Plyn

Mám ráda filmy s rychlýma autama, ale tenhleten mě teda nějak extra nezaujal. Možná že děj jakž takž ještě ušel, ale zfilmovat se jim to moc nepodařilo. Nelíbila se mi kamera, a to teda vůbec... Dávám 50% za ty supr auta:))

6. února 2006
avatar uživatele
100 %

Na plný plyn

Krásný film z prostředí závodů Le Mans. Moc pěkné zpracování a úžasné herecké výkony. Film se mi moc líbil a chvílemi jsem chtěla také být uprostřed dění. Všem fanouškům závodů, ať na dvou nebo čtyř kolech, se to bude zajisté líbit.

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Je to super film něco jako Rychle a zběsile, akorát zde nejsou ilegální závody.Auta a herci jsou dobře obsazený a občas je to i vtipný.Všem doporučuji.

21. ledna 2006
avatar uživatele
dris
...
50 %

1. ledna 2006

celkom smutne§

Je to dore ale ako sa tam stala nehoda na relly a zomrel mu brat tak zacal byt film velmi smutny aspon u mna, vyvolava celi dej taky smutok. Je to vinkajuce aj tak!!! Ako im kazia vsetko supery aby mohli byt prvi a vyhrat to!! Ale nepodari sa im to a perhraju! Odporucam je to dore!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Celekm dobry

Celkem dobrej film. Na to, že je francouzskej a není to komedie, ale o autech, tak to je ještě lepší. Mám rád rychlí auta, děj byl dobrej a herci taky.

Kdysi dávno