home
Holka na hlídání

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Tento film ma viac ako bavil. Podľa traileru by som to nepovedala, ale celkom milá a vyrovnaná komédia.

14. července 2013
avatar uživatele
70 %

Zajímavý pohled na bohatou společnost. Myslím, že je to celkem vystihující. Říkám si, jestli by nestálo za to, dělat chůvu, třeba by tak člověk narazil na sympatického, chytrého a bohatého kluka. Ach, jak naivní představa. No, jako vždy jim všechno vyšlo. Bohatá došla k poznání, ona si našla perfektního přítele, práci snů atd atd.

24. ledna 2013
avatar uživatele
60 %

Myslím, že když už holka na hlídání, tak mohla být trochu zajímavější, protože jediné co se dá považovat na práci chůvy za vtipné je, když na ni mimino něco vyprskne... Ale takto mi to připadalo celkem dost trapný a chyběla tomu aspoň malá jiskřička.

26. dubna 2009
avatar uživatele
50 %

Tragické až zcela zoufalé. Scarlett do čeho si se to pustila. Čekala jsem komedii, u které se alespon dobře pobavím, ale toto opravdu vtipné nebylo. Natočit to od začátku jako drama, bylo by to možná lepší,ale toto byl celkový žánrový výsměch. Navíc ten strašný způsob neříkat jména, ale pouze nějáké přezdívky nebo písmena, byl opravdu hodně přihlouplý. Na to, aby to alespon zachránil Chris, tam byl skandálně krátkou dobu a navíc se bojím, že by v tomto případě nepomohl ani zázrak. 45%

11. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

The Nanny Diaries

Pohodová komedie. To jsou slova, který tento film vyjadřuje. I když celkem bylo překvápko, že to vlastně dopadlo tak jak to dopadlo. Co mě překvapí to mě baví.

21. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tak nemůžu říct, že by ten film byl kdovíjakej zázrak, ale zase na druhou stranu to nebylo zas tak špatný. Je sice pravda, že jsem se mockrát nezasmála a ten konec byl totálně přeslazenej, ale zase příběh nebyl vůbec špatnej. Docela si i myslím, že to mnohdy v těchto lepších rodinách takhle nějak chodí. I když je docela škoda, že se film poněkud liší od popisu děje, který se uvádí. Nakonec už tak ani nešlo o antropologické zkoumání rituálů, ale pokud na tom někdo netrval... Podtrženo a sečteno-peněz za lístek nelituju, i když původně jsem šla na něco trochu jinýho, vážně to bylo celkem dobrý.

19. prosince 2007
avatar uživatele
20 %

Promiň Scarlett,ale natočila jsi nudnou blbost.Děj je předvídatelný,pokusy o humor trapné,herecké výkony spíš mdlé.Potěšil mě akorát Chris Evans,který na minimu prostoru vystřihl opravdu sympatickou postavu.

17. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý film a dobré herecké obsazení. Hlavně Scarlett mi tam seděla vážně dobře.A ten malý klučík je moc roztomilý. Takže tenhle film určitě stojí za to vidět.

15. prosince 2007
avatar uživatele
Elik
...
90 %

Čekala jsem to mnohem horší, opravdu se mi to líbilo, byl to sice trochu slaďák, ale hlavní zápletka byla opravdu dobrá, herecké obsazení také není špatné a film nepostrádal vtip.

12. prosince 2007