home
Muži v offsidu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Poláčkovi muži

Udělala jsem to obráceně a nejdříve jsem viděla jakési pokračování tohoto filmu, a to Načeradce, krále kibiců. Ač je lépe hodnocený právě film Muži v offsidu a pokus Machatého o komedii nebyl soudobou kritikou nijak nadšeně přijat, mně se více líbil jeho Načeradec. Postava je to svérázná a Haasem skvěle zahraná. Tady zdatně sekunduje např. Plachta. Co se týče takové Štěpničkové, nemůžu si pomoci, ale musím ji srovnávat s ženskými hvězdami první velikosti té doby, a ona z toho srovnání u mě nevychází moc nejlépe a není mi dvakrát sympatická. Hlášky tady také byly, předloha je literární klasika, bylo to vtipné, ale Načeradec měl lepší hlášky a byl pro mě celkově vtipnější.

21. prosince 2009
avatar uživatele
70 %

Slavia Praha

Fotbal slouží filmu jen jako kulisa, ale ty dokumentární záběry jsou zajímavé. Ostatní děj filmu už mě moc nezaujal, ale některé vtipy byly opravdu vydařené.

3. února 2007
avatar uživatele
100 %

Vtipná komedie

Vtipná konverzační komedie, na kterou se dá dívat i po tři čtvrtě století a stále obstojí. Film jsem viděl opět po letech a příjemně mě překvapil svou úrovní a vlastně i jakousi nadčasovostí - plno hlášek a situací z filmu by se klidně mohlo odehrávat i dnes. Kouzelné herecké obsazení, zejména potěší Hugo Haas a Jindřich Plachta. Prostě klasika.

3. února 2007