home
Muži v naději

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Muži mužům

No jasně, pánové se snaží vysvětlit dámám, jak je mužská nevěra v manželství de facto NUTNÁ! Hm, nikdo vám to, hoši, nebere, ale pokud se vám mozek zase nahrne kam nemá a manželka to neprodejchá, kabelka to vždycky zachránit nemusí. Navíc každá z nás má nějakého toho "maséra" v záloze také. To jsem ale odbočila od filmu. Typická česká patlanina pro chlapy, kde opět nehezký neherec Macháček předstírá roli tupého blba. Nezachraňovat to tam ta zrzavá šťabajzna (ale že je to kus krásné ženské!) a Simona Stašová, nevydržela bych to chlapské poplácávání po egu až do konce.

27. března 2013
avatar uživatele
50 %

Obyčejné

Takový obyčejný film, který se dá shlédnout ale když ho neshlédnete, o nic nepřijdete. Přišlo mi to celou dobu jakoby bez děje, žádný příběh a jedna velká hloupost navrch! Že nevěra je v pohodě a všechno s ní je snad lepší či co. Vtipné to občas bylo trochu, na to kolik tam bylo sexu to ale nebylo vůbec sexy. Co říct... nuda, ale aspoň tam hrály pěkný baby ;-)

8. ledna 2013
avatar uživatele
70 %

Muži v naději

Ženy v pokušení mě tenkrát docela zklamaly, proto jsem od Mužů v naději nečekala nic. A vlastně jsem se na ně podívala spíše náhodou. Nakonec to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem čekala. Ano, ten svět je divný, zvrácený, sem tam postavený na hlavu, s reálem to společného snad moc nemá, některé dějové zvraty byly příliš padlé a postavené na hlavu, ale na druhou stranu nemůžu říct, že bych se nebavila. Dokonce bych řekla, že je to o malinko lepší film než Ženy v pokušení. A navíc - písnička Chci ti říct je moje osudová.

27. října 2012
avatar uživatele
60 %

Boleslav Polívka

Film má řadu úsměvných situací, ale příběh se po chvilce okouká a celkově to má povrchní děj bez mimořádných momentů.

22. května 2012
avatar uživatele
70 %

Člověku se automaticky nabízí srovnání s filmem Ženy v pokušení, a opravdu oproti tomuto snímku se tento film drží hodně vzadu. Bohužel i když se odprostím od srovnání, je celkově nudný. Nepopírám, že o překvapení zde není nouze, ale i celkové milostné avantýry nějak se přesouvají do ztracena. A šok z toho, jak najednou skončí role Simony Stašové film také nezachrání. Špatné to není, ale usínat by u toho tvůrci nemuseli.

13. dubna 2012
avatar uživatele
100 %

Super, super, super a ještě jednou super. Film se mi moc líbil, dokonce možná o trošku víc než Ženy v pokušení - ale tenhle film taky nemá vůbec chybu. Nečekala jsem, že mě Muži v naději budou tak moc bavit a že se tolik nasměju. Jirka Macháček - i když ho zrovna moc nemusím - fakt perlil a moc se mi v tomto filmu líbil. To samé i Bolek Polívka. Prostě nemám co vytknout a určitě znovu zkouknu v nejbližší době.

6. dubna 2012
avatar uživatele
20 %

Tak to vidím já...

Nevtipná hromada slizu s dějem na pět minut. Upřímně ve své dobrotě doufám, že ta Slovenka potratila, protože přivést dítě do Vejdělkova světa, kde se dá žít spokojeně jen za pomoci lží a podvádění, by byl smrtelný hřích.

12. února 2012
avatar uživatele
Meky
...
70 %

****

Jirka Vejdělek si pokračováním úspěšné komedie Ženy v pokušení udržel solidní standard a potvrzuje, že jeho filmy budou vždy divácky velmi úspěšné a oblíbené. Muži v naději se mi z počátku nezdáli, bědoval jsem, co to zase bude za trapárnu, ale postupem času se z něj vyklubala celkem zábavná jednohubka, odpovídající stylu tohoto režiséra a naplňující divácká očekávání. Takže o zklamání nemůže být řeč. Závěr? Muži v naději pokračují tam, kde skončily Ženy v pokušení, vzhledem k námětu vsadili více na vizuál, odvážnější scény a vzhledem k námětu je to v pořádku. Průběh filmu místy kolísá a typická česká hloupost zde má své zastoupení, ale v celkovém součtu jsem se bavil a uspokojil.

12. února 2012
avatar uživatele
40 %

Pozor! Pokud je možné „to spoil“ už skrz naskrz „spoiled“ film, pak bacha na možné spoilery!_____
Je fakt, že co se týká komedií, tak jsem hodně náročná, jelikož mi máloco přijde opravdu vtipné. Jenže já ani nečekala, že se budu bavit. Česká produkce už mě dost dlouho nudí. Buď se nezdravě ohýbá pod tíhou svého tématu, nebo se z oné tíhy snaží vytlačit cosi nezdravě veselého. Takže zklamaná z toho, že jsem se zasmála jen jednou, když se Macháček na chvíli vrátil do své původní role „blba“, která mu kdysi sedla nejvíc, a schovával se pod stolem a pak se řítil ze schodů, jsem ani trochu nebyla. Nepohoršuje mě ani téma nevěry. (Ne)věrnost je tak složité téma, že by se mělo dát uchopit alespoň tolika zajímavými způsoby, jako má průměrný člověk za svůj život příležitostí zahnout. Právě proto je dost politováníhodné, že pan Vejdělek vsadil na bolestně všudypřítomné klišé a nekonečně omleté fráze, o kterých každý podobně průměrný člověk ví, že stejně nefungují. Že ve skrytu srdce člověk na tyhle fráze zvysoka kašle. Ale ne… hlavní hrdinové v tomto filmu vůbec nic takového nevědí. Také asi nežijí v naší „u-zapírat-zapírat-zapírat-ované“ zemi a všechna klišé musí naneštěstí teprve prokouknout na vlastní pěst. Za ještě větší neštěstí považuji to, že je všechno tak tupě černobílé. Chudák Macháček je hodný „bílý“ a věrný manžel blbec, a jeho manželka-čarodějnice „černá“ vypočítavá mrcha. Polívka syčák, jeho manželka moudrá přehlížející, neméně vypočítavá žena, těžící z chlapské domýšlivosti. A že je nakonec všechno jinak a zahli si vlastně všichni? Ale to je tedy „šokující“ či vtipný (?) obrat! Celému filmu to dodalo…naprosté NIC. _____ Vtip? Kde byl? Opravdu se ještě divák dokáže smát nad tím, že se při manželském sexu lidé baví třeba o hypotéce nebo obsahu ledničky? Doják? Kde? Že místo diapozitivů pipin kouká Polívka na diapozitivy své tragicky zesnulé manželky? Ta scéna mě zvedla od obrazovky! ____Ne, tohle není komedie, bohužel ani tragédie, tohle je nuda jak prase. A pokud chcete vidět, jak dokáže nevěra s člověkem zatočit, koukněte na Closer. Každá věta má v tom filmu něco do sebe. A pokud někdo o nějaké vtipné „nevěrné“ komedii víte, dejte tip. Vejdělek se netrefil, měl by se jít strefovat jinam.

11. února 2012
avatar uživatele
90 %

Tešil som sa na tento film a aj sa vyplatilo. Veľké množstvo príjemných zvratov. Znova som sa uistil, že naši susedia vedia robiť kvalitné filmy.

3. února 2012
avatar uživatele
70 %

Ženy a Muži

Ženy v pokušení a Muži v naději, působí to na pohled jako volné pokračování, akorát v kůži opačného pohlaví. Nenavazuje to na sebe, ale nejde opomenout srovnání. Jinak herecké obsazení samo o sobě už stojí za to, že to budekvalitní film a taky je. Vydařil se, jak jsem čekala. Kvalitní komedie. ( Dala bych 75%, ale to tu není :) )

5. září 2011
avatar uživatele
70 %

Další z povedených českých komedií. Nevyhnu se srovnání s "Ženami v pokušení" - tento film mi přišel lepší, možná proto, že hlavním hrdinou je muž a řeší se tam problémy z mužského pohledu. Naštěstí je film relativně nestranný a na konci mi přišlo, že zápas pohlaví dopadl nerozhodně... takže by z něho neměly mít strach ani ženy! :) Dokonce se ve filmu podařilo vytvořit několik vážných chvilek, které fungují a Polívka byl úžasný. Nevynechat. <(")

31. srpna 2011