home
Mustang

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Mustang

Je to písničkový animovaný příběh, který kvůli své jednoduchosti a určité naivitě zaujme jen mladší publikum.

27. února 2011
avatar uživatele
100 %

Nádhera

Hrozně se mi na tomto filmečku líbí, že zvířata jsou zvířata a lidi jsou lidi... Koně zde nemluví, což možná někdy vadí, ale zase se člověk může pokochat krásou pohádky a hudby v pozadí... jediné dialogy mezi sebou vedou lidi (až na Spiritovy myšlenky v pozadí)... Moc krásný příběh, hrozně se mi líbil a písnička Here I am, je úplně nejhezčí...

17. října 2009

doporučuji

Mám slabost pro animáky a tenhle si mě získal na první pohled. Nejvíc mě ale fascinuje hudba v tomto filmu - Hans Zimmer nezklamal...

31. května 2009
avatar uživatele
100 %

Krása

Moc povedený příběh. Líbil se mi jak děj, tak i zpracovanost. I když nejsem kdoví jaký milovník koní, tohle si mě získalo. Musela jsem to doporučit kamarádce, která se o koně zajímá a také se jí to líbilo. Takže stovka za nás obě :).

23. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

naprosto skvělý film. dojemný a skvěle zpracovaný. děj i vše se mi líbilo :) prostě super nemám co vytknout :)

7. prosince 2008

100%

Nejkrásnější animovaný film jaký jsem kdy viděla (už to tu jednou bylo řečeno). Myslím že neurazí ani dospělého člověka, má opravdu poutavý příběh. Z filmu je cítit svoboda a to nejen díky hudbě. Písničky od Bryana Adamse jsou v tomhle tom filmu opradu nádherné. Mohla ybch se na něj dívat znovu a znovu, a nikdy mě nepřestane dojímat. Opravdu velice povedený film. Dávám 100% !!

6. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Nejkrásnější animák jaký jsem kdy viděla!!!! Nádherné obrázky, a krásné písničky. Z celého filmu do mě čišela svoboda. Je to dojemný animovaný film pro malé i velké.

22. října 2007
avatar uživatele
Feet
...
100 %

Hřebec jak se patří

Ůžasný animovaný film videla jsem ho už třikrát(pokaždé na ČT1)a pokaždé mě dostane.Aniamátorům se opravdu podařilo vytvořit hřebce který vypadá divoce a důstojně jak se patří na vedoucího koně stáda!Písničky ve filmu jsou stejně úžasne a výborně doplnují celý děj.

23. června 2007
avatar uživatele
100 %

Koníci

Vzhledem k tomu, že jsem blázen do koní, tak jsem si tenhle film úplně zamilovala. Vlastně náhodou jsem si jednu sobotu ráno, pustila televizi na ČT 1 a zrovna to začínalo. Já i naši jsme zůstali doslova přikovaný u televize (i snídaně musela počkat :-D ) tenhle film dokáže oslovit i když je tam vlastně mluveného slova jen minimum (když nepočítám písně).
Dávám 100% ;-)

12. května 2007
avatar uživatele
100 %

=)))

Krásná slaďárna =) Opravdu moc poutavý film, nádherná hudba, úžasný příběh, perfektní animace... Já dávám 100 bodů =)))

20. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Mustang

Tenhle film mám mocinky ráda.
Nejprve mě upoutal název kvůli tomu že mám ráda koně, a poté názory, mezi nimi i ten, že je to nejlepší animovaný film od dob Lvího krále. V tu chvíli má zvědavost vrzostla ještě více, neodolala jsem a film si pustila... BOMBA!!!!! Aspoň pro mě.... a klidně si může tvrdit kdo chce co chce, ale tenhle film mi nikdy nikdo nemůže nijak znechutit, či něco podobného...
Vřele doporučuji těm, co mají radi koně, animované filmy, chvilku oddechu a poutavý příběh... Vážně super film!!!!!!!

15. října 2006
avatar uživatele
100 %

Na Mustanga jsem se podívala tak nějak náhodou, ale určitě toho nelituju. Byl to moooc pěkný film a to nejen kvůli tomu, že mám ráda koně, ale i kvůli tomu, že byl animovaný. Opravdu moc krásný.

17. září 2006