home
Mumie: Hrob Dračího císaře

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Slabé a bez nápadu. Film nezachránil ani Jet Li ako oživený cisár, skôr mu ublížil. A zámer režiséra nahradiť Rachel Weisz inou herečkou a popritom sa tváriť, že ide o tú istú, pričom sa na seba nepodobajú, bol trapas. Radšej ju mali "odpratať" na nejakú archeologickú konferenciu, alebo tak nejak.

28. ledna 2016
avatar uživatele
20 %

Na tenhle film jsem se koukal z nudy a nic moc jsem od něj nečekal. Ale takový rozdíl od prvních dvou mumií, které byli akční, hororové a byl tam Imhotep a ne císař. Takže pro mě propadák první třídy. Vážně mě to znudilo. A aby toho nebylo málo, tak Ardeth Bay, jedna z nejlepších postav celé série zmizela a Evelyn hrála desetkrát horší herečka.

23. června 2013
avatar uživatele
40 %

Když mumii dochází dech!

Jestli jste stejně jako já čekali něco na způsob předchozích Mumií, budete prostě stejně jako já neuvěřitelně zklamaní. Herecké obměny udělaly, kromě špatného příběhu, své. Maria Bello má své kouzlo, ale na Rachel prostě zdaleka nemá. A ani ostřílený Fraser a moje oblíbená Michelle Yeoh nepomohli zvednout "prestiž" tohoto guláše akčních sekvencí s "mnoha" vtipnými momenty.

28. ledna 2012

Celkem to jde, pokud si odmyslím, že to má mít něco společného s původní Mumií. Jednou vidět to bohatě stačí.

21. října 2010

Proč je to horor? Nic tak děsivého tam není a rozhodně se nemůže rovnat jedničce. Je to dost slabé pokračování.

21. října 2010
avatar uživatele
Curs
...
50 %

Taky si myslím, že tenhle film už nemá absolutně nic společného s těmi předchozími. Rozhodně mě hodně sklamal a nechápu, proč je řazen právě pod žánr horor...

28. května 2010
avatar uživatele
60 %

Celkem by to šlo, když si odmyslím, že to má mít něco společného s prvním dílem. Tenhle díl je hodně pod ním, ale samostatně je to normální akční film.

11. května 2010
avatar uživatele
40 %

Kvalitou šel tento díl hodně dolů a nezachránil ji ani B. Fraser. Od té doby co se v Mumii přestala oběvovat R. Weisz to spadlo až do pekla. Jet Li v roli záporáka taky nijak nenadchl. Zkrátka není každý den posvícení.

5. ledna 2010
avatar uživatele
30 %

Nuda. Prvním 2 dílům nesahá ani po kolena. Je tu nuda. Čekal jsem rozhodně víc. Triky jsou dobré, i ten příběh bych ještě bral, ale jinak o ničem. Mohlo to být lepší. Hlášky ještě ušly, nová Evelin byla nic moc, Rick byl dobrý, Alex co by dospělý taky ušel. Strejda Jonatthan byl jako správně ujetý. Jinak ale nic převratného.

27. listopadu 2009
avatar uživatele
10 %

Tak tahle mumie měla zůstat v hrobě. Tenhle film má jen jedno plus a tím jsou triky. Dokonce ani strejda Johnatan tuhle slátaninu nevylepšuje. Nejhůř, ale dopadla nová představitelka Evie, která té první nesahá ani po kotníky a Jet Li stojí taky za prd. Prostě tenhle film stojí celej za velké H***O.

21. září 2009
avatar uživatele
20 %

Jak už zde bylo mnohorkát napsáno i já se musím klonit k tomu, že přesunou děj do Číny byl opravdu první špatný bod. První dva díly mají všichni diváci, včetně mě zafixované v Egyptě a pak najednou BUM! Jsme v Číně. Jistě, i v Číně byly mumie, ale při slově mumie snad každý vidí první Egypt. Navíc změna Evy byl špatný bod číslo dvě. Tahle herečka Vám vůbec nepřiroste k srdci. Malý Alex už taky není malý Alex, ale protivný skoro dospělý, který se s Ricem neustále hádá. Spíše to připomíná nějaký čínský film o kung-fu. Tříhlavý drak, yettiové či dvě počítačové armády bojující proti sobě a vy vůbec nevíte,kdo bojuje za koho. Tenhle film byl pro mě velké zklamaní a zůstanu u toho, že "Mumie" je dualogie a jejích nej dílem je díl druhý.

18. srpna 2009

Ježišikriste!

ÚÚÚplně to zkazili!!!Tim že do toho filmu nacpali Japonce,Číňany a podobně,tim to zkazili,stejně jako Piráti z Karibiku.Neni to už vůbec o mumiích,a pokud vim tak to s těma mumiema okopčili Číňani od Egypta,nikdy žádný mumie ve starověku nedělali.NEEEE!To se s prvnim ani s druhym dílem nedá srovnat.0% film.Blééé

14. července 2009
avatar uživatele
50 %

No, podle mě byly oba dva předchozí díly daleko lepší. Teda ne že by tady chyběla akce, ale prostě už to není ono bez té původní mumie. Navíc syn hlavního hrdiny mi tady připadal spíš jako jeho mladší bratr.

7. července 2009
avatar uživatele
10 %

Mumie 3

Bóže! Jak tohle mohl někdo vypustit do kin? To nemá s původní můmií pranic společnýho. Nejenže mi tam chyběl Imhotep, ale byla to neuvěřitelná nuda. Jan málokterý film vypínám před koncem, ale na tohle jsem se opravdu nemohla koukat až do konce. Prostě pro mě jen 10% za snahu...

22. června 2009
avatar uživatele
60 %

Toto sa vobec nepodobá na múmiu. Už to nie je ono. Imhotep z jednotky a z dvojky, ked tam nie je on tak to nemá s filmom mumia tato trojka nič spoločné. Slabý odvar.

7. června 2009
avatar uživatele
50 %

Už se zase vrací.

Občas, když chci něco okomentovat a stane se mi, že to nejde samo, nakouknu do komentářů přede mnou a od nějakého se odrazím. Moje dojmy absolutně přesně vystihl xxmartinxx: „Mumie a Mumie se vrací byly sice hloupé filmy, ale zároveň byly zábavné. Tento díl už je jen hloupý.“... Ano, na první dva díly jsme se nedívali kvůli očekávání čehosi objevně sdělného nebo nehorázně inteligentního, protože nás prostě měly pobavit - a pobavily. Poslední film mi tak trochu připadá jak výsledek snahy režiséra, který má zrovna po ruce 20 km prázdného filmu, jenž naneštěstí bude za dva měsíce expirovat a tak řekne: „Hej, zjistěte mi, co zrovna dělá Fraser...“ A protože na originální scénář není čas, vezme se muster od minula a zamaskuje se to jinou lokací. On se tedy i starý dobrý Indiana Jones v pozdějších dílech opakoval, jenže má-li se Mumie opičit po Jonesovi a pak ještě sama po sobě, je to už přece jenom krapet příliš. Zejména, pokud musíme přemýšlet, jetli to, co před námi běží, je skutečně zábava, podobně jako přemýšlíme u Davida Černého, jestli to, co předvádí jako umění, je skutečně umění, anebo spíš výtah k popularitě a penězům. Příště to vezmeme třeba do Austrálie k nějakému mocnému a hnusně zavilému dávno zahrabanému Aboriginci a ve stoprvním dílu, až dojdou osobnosti velkých národů, by na nás mohla vybafnout mumie Praotce Čecha, žárlivšího na Pramatku Čechovou, kterou si taky chlípně přivlastnil a ona mu taky zahla.

25. března 2009
avatar uživatele
10 %

Ne!

Moje neoblíbenější filmy, ovšem trojka mě dost zklamala, nápad pěknej, ale chybí tam jedna žena, která pro mě byla základem Mumie a tou je Rachel Weisz. Dávám 10% ze slušnosti, výměnou herečky to zvorali.

15. února 2009
avatar uživatele
30 %

do 3 nic

Tahle mumie je mumie nikdy neměla spatřit světlo světa a když už mermomocí musela na svět tak měla být stejně dobrá jako 2 předchozí. Podle mě podprůměrný film hřešící na slávu 2 předchozích dobrých dílů.

14. února 2009
avatar uživatele
10 %

Pro svatýho Jashina

Tohle ne, jashine jen tohle ne. Já se těšila na pokračování mumie (hlavně kvůli mému oblíbenci Arnoldu Voslovi) a oni natočí TOHLE. Všechno co se na tom filmu vždycky líbilo: postavy, herci, děj a hlavně Egypth... pro mě je to rozhodně zklamáním... radši než tohle, to měli radši nechat všechny mumie a O'Connellovic rodinu napokoji... (deset bodů za Frasera)

13. února 2009
avatar uživatele
50 %

Přehnali to

Tak z tohohle si tvůrci udělali asi pěknou srandu. Všechno, co se snažilo napodobit vtip, byla jen blbost, laciné voloviny, nová herečka - taky strašný, je to jak nějaká parodie. Rozhodně se nedá srovnávat s prvními dvěma díly.

28. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Čakal som, že to bude niečo lepšie. Nie že by to bolo zlé, ale je dnotka bola super, o tom niet pochýb. Škoda, že tam nehrala herečka z prvých dvoch filmov ale čo už. Ale nad 80% dať nemôžem...

11. ledna 2009

dobrý

Lepší než dvojka, ale horší než jednička! ubírám body za tu herečku, co nahradila puvodní Eve, ale jinak se mi to překvapivě líbilo a bavila sem se!

4. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Do kina se mi na to teda nechtělo, ale našla jsem tuhle Mumii pod vánočním stromečkem. Co se dalo dělat. Tak jsem se na to samozřejmě koukla. Ona změna obsazení mně opravdu vadila. Rachel Weisz prvním dvoum dílům dávala opravdu své, ale myslím, že Maria Bello je velmi dobrá herečka. Ale je jasné, že šlo jen o vydělání pěněz. Beze sporu nejslabší ze všech dílů, je to celkem škoda. Ale co se dá dělat, většina třetích dílů je nejhorší. Kdyby působila tato Mumie jako samostatný film a ne jako pokračování, tak je to velmi dobrý film.

25. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Mummy III

Další sci-fi z historickou tématikou... sice přehnané, ale jinak TO dnes už ani nejde ... první dva díly nastavili laťku hodně vysoce, takže další díl musel hodně efektami a taky dějově přitvrdit,,, povedlo se i když někdy přehánět se nevyplácí,,, škoda že změnili hlavní hrdinku,,, místo,,, a taky mumii,,, no ale nevadí, už je film na světě tak co se dá měnit...legenda ožívá,,, nesmrtelný císař znovu začíná řádit (; doufám už poslední mumie

15. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Pokračování ok

Vysoký standard filmů s mumiemi pokračuje a Mumie 3 je výborný film. Řekl bych povedenější než Indiana Jones 4. Na novou Evy se nedalo dívat, stejně jako na trapný ksicht hlavního anti-protagonisty, ale zbytek obsazení byl nádherný, vtip z filmu nevymizel a... a prostě to bylo dobrý a tečka :-)

6. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

ale jo-o docela dobrý... jen mi desne vadila ta herečka...jiná žena než byla v předchozích dílech... strašnej nezvyk vubec se tam proste nehodila :D

6. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

zklamání

Tak tenhle díl mě vážně velice zklamal. Popradvě jsem od toho moc nečekala a ani jsem se překvapení nedočkala. Nejhorší podle mě byla ona změna v obsazení. První díly byli mé oblíbené filmy, ale tenhle teda neberu vůbec jako podařený...

20. listopadu 2008
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Popravdě sem se na trojku celkem těšil, i když mi bylo celkem jasné že překonat jedničku se jí nejspíše nepodaří. A taky že jo. Trojka byla velkolepá a měla úžasné scény, ale už ji chyběl takový ten mumiovský vtip. Pár vtipných scének tam bylo, ale už to byla slabota. A co se týče nové představitelky Evelyn, no prvních asi 15 minut mě celkem štvala, připadala mi jako úpně zbytečná. Ke konci už jsem si na ni asi trochu zvykl.
Film to byl pěkný,a el s mumii už to moc nemělo společného...

14. listopadu 2008
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Mumie a Mumie se vrací byly sice hloupé filmy, ale zároveň byly zábavné. Tento díl už je jen hloupý. Změna prostředí filmu neprospěla a změna představitelky Evelyn ještě méně. Na tuhle herečku jsem si prostě nezvykl. Děj je hloupý a během celého filmu se nestane nic nového nebo originálního. Smutná je například očividná snaha o nacpání co nejvíce postav z minula. Například Jonathan je tam naprosto zbytečný. Tohle je prostě další filmový omyl. Jediné, co se nedá upřít je, že se pořád něco děje, ale někdy by to chtělo i víc než bezduchou akci.

12. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Imothep je prostě Imothep...

Jak nadpis napovídá, už je to tak. Ale nejsem zklamaná z toho filmu. Ale ani nadšená. Spíše jsem se dobře zasmála s kamarádkou v kině a děj nijak neprožívali. Spíš jsme si oblíbily ty efekty. U jedničky a u dvojky to byla ta stará dobrá mumie, na kterou jsme všichni zvyklí. Ale je fakt, že kdyby povstal z mrtvých i po třetí, tak bych nad tím zývala. Dobrej film, ale není to hit roku.

1. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Pravda, vysoký finanční rozpočet a nové herecké akvizice Jet Li a Michelle Yeoh docela dopředu diváky dokázali navnadit, z celé trilogie je to ale ve výsledku stejně nejhorší díl. V hereckém osazenstvu bych ale žádný problém neviděl. Brendan Fraser být frajerem nezapomněl, Maria Bello v roli Evelin nahradila odstoupivší Rachel Weisz celkem zdatně (i když není tak sexy) a konečně i tomu Lukovi Fordovi by jste uvěřili, že zdědil geny dobrodruha po svém tatínkovi. Snímek ovšem za dvěma předešlými díly pokulhává podstatně nižší dávkou napětí a zábavy, tedy v atributech, které jsou nedílnou součástí každého dobrodružného filmu. Hlavně akce není tak zábavná, jak by jsme u Mumie čekali, a je naopak příliš překombinovaná a nezajímavá. To platí především o finální bitvě, která je vlastně jeden velký guláš, i když ty investované peníze tam zase na druhou stranu vidět byly. Co říci závěrem? Těch málo vydařených pasáží ve filmu spolkly ty nepovedené a i když trojka vyložená blamáž nebyla, doufám, že už se dalších pokračování nedočkáme.

28. října 2008
avatar uživatele
90 %

No spíš plus ako mínus. Dobrej film, dobré spracováni, exteriery....No hlavní co tam chybělo byl HUMOR!!! Ten na který jsem si pri 1 a 2 zvykla...Tohle tam chybelo a to hodne!! Jinak 90%....Škoda toho vtipu

23. října 2008
avatar uživatele
70 %

Očekávání splněno

Nekoná se žádné velké překvapení ať už negativní nebo pozitivní. Tento druh filmu má svůj úkol jasný. Pobavit diváka, trošku ho napnout u jednoduchého přímočarého děje a do toho ještě nějaké ty hezké efekty, aby si přišli na své všichni. Tohle všechno tento film splňuje a zařazuje se po bok svých předchůdců, s kterými drží krok. 70%

21. října 2008
avatar uživatele
40 %

Kde je starý dobrý IMOTHEP?

To bol horor. Kde je starý dobrý Imothep? Nemyslím aby sa objavil aj 3krát ale aby to s názvom malo aj niečo spoločné ake toto bola blbosť. Efekty pekné, hercovia dobré zahrané ale Eve tak tá bola strašná takže dávam X. Už to bolo pritiahnuté za vlasy

19. října 2008
avatar uživatele
0 %

Pohroma- zklamání roku?

nebýt podobného názvu a shodných jmen ani bych nepoznala, že jde o mumii. Nejvetším zklamaním pro mne byla eve. Misto původní trochu střelené Eve zde byla ženská, která byla její praví opak. Další kdo mě tak vadil byl i Alex. Tak trochu se nám celý předělal. Nikdy by mě nenapadlo, že se z toho malého komického a dobrího parťáka Jonattana stane něco jako to co bylo ukázáno ve filmu. Ale tato kritika Alexe nejspíš je velice osobní, protože nesnáším, když syn nahrazuje otce (jako tomu bylo v Indyho čtyřce a i zde). Jonattan a i Rick se taky uplně změnili. S Jonattanem už není skoro žádná sranda a Rick? Kam se poděl onen dobrodruh, který byl schopen udělat cokoliv, aby zachránil rodinu, hlavně Eve? Vzdyt ve scéně, kdy na oba míří pistole stáhl ocas a věrně poslouchal! Vzdyť Rick by všechny ty ´zloduchy´ odrovnal levou zadní!
I když ten děj se dá přežít, pořád chybí dokonalí Imothep a i ten nádech Egypta.
No abych to zkrátila- naprosté zklamání! V celým filmu jsem se ani trochu nebála o život svých oblíbenců ani o celou zemi. Všem, co viděli jedničku a dvojku doporučuji na to ani nekoukat jinak si celou tu mumii zhnusí!

28. září 2008
avatar uživatele
70 %

ako inak to nazvat ako len prijemnou oddychovkou s dobrym koncom. efekty boli skvele spravene a niekedy ich bolo az moc. vyprava sa im tiez podarila, no tato seria uz straca na pribehu. tym,ze sa tam objavilo viacej postav, nedostali tolko priestoru,co mozno tiez ublizilo filmu.u mna kusok nadpriemer.

11. září 2008
avatar uživatele
0 %

The Mummy Tomb of The Dragon Empero

Zkráceně: Kdo viděl jedničku a dvojku a myslí si, že je to v podobném stylu a zvažuje, že se na to koukne. Radši běžte na pizzu. Todle se jim vážně nepovedlo. Hrozný od začátku až dokonce. Nikdy víc.

4. září 2008
avatar uživatele
30 %

Sommersem vyšlapaná pěšinka, Jet Li, Michele Yeoh a Brendan fraser, plus rozpočet jak kráva. To už chce přece jen dost talentu, poslat tohle všechno k šípku. Cohen naznačil Stealth, kam e to povede jeho kariéra. Rick O´Conell měl při troše štěstí zválcovat slavného Indiana Jonese a nakonec nestačí ani na průměrného hledače pokladů Bena Gatese. Nebýt toho, že se ve tetí Mumii neustále něco děje, bylo by to ještě horší. On sice kamený Jet, digitální Yetiové a drak nevypadají jak příliš drahé extempore, ale více méně zabaví. S lepším režisérem mohlo být tohle dobrodružství velmi stylové. Takhle stačilo Fraserovi využít jen třetinu svého charisma, aby ukradl film pro sebe. Jet "stíhačka" Li totiž nemá šanci něco předvést, Michelle Yeoh taktéž, Maria Bello je hodně nevýrazná, sidekick John Hannah je na plátně výrazně méně než v letech minulých a Luke Ford byl castingový omyl celé letošní sezony. Akce je hodně sterilní, zapamatování hodných hlášek pomálu a vtipné momenty všehovšudy dva. Takhle jsem si adrenalinovou letní jízdu za dobrodružstvím opravdu nepředstavoval.

31. srpna 2008
avatar uživatele
Meky
...
50 %

No tak sem teda pěkně zklamán....nechci být až moc drsny, ale klidně bych to nazval propadák roku! Film byl strašně moc přeplácaný vizuálními efekty a i když si grafici pohráli, tak konečný výsledek stojí za houby. Diváka zaujme snad jen tohle, na nic jiného už tam ani nezbylo místo. Příběh výrazně pokulhával, hudba taktéž, a herci? Brendan Fraser ok, odehrál si svoje, Jet Li mi jakožto císař do role vůbec nesedl a Maria Bello? Tak to je tragédie...pohledná herečka, to jo, ale do role Evelyn rovněž nepasovala...a přesně tohle sem čekal. Rachel Weisz stanovila v prvním a druhém díle určitý herecký "standart" a Bello jej nesplnila. Divák je už zvyklý na postavy z předešlých dílů, oblíbil si je a nechce je měnit. Další dosti výrazným mínusem je věk Brendana a Evelyn, jestliže mají takhle starého syna, tak nemůžou být tak mladí, Brendan mi dokonce připadal úplně stejný jako ve dvojce. Po slušné "jedničce" a průměrné "dvojce" přichází "trojka": Hrob Dračího císaře, a je z trilogie jednoznačně nejslabší. Myslel sem si, že Cohen na postu režiséra, z daného "materiálu" vytesá něco více než tohle. Možná to chtělo kvalitnější "nástroje"... Ale dalo se to čekat, tohle vytváří současná doba....

31. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Ach ty trojky

Musím se přidat k většině.Jsem zklamán.Slabý příběh a nic nepomohly ani efekty,které se mi zdály až moc nabušené a místo aby ohromily,byly promě pravým opakem.Velmi slabé.

29. srpna 2008
avatar uživatele
pier
...
40 %

Hrob Dračího císaře

Musím se přiznat, že jsem už slyšel ty negativní názory a recenze ale že to bude až takhle podprůměrné to jsem opravdu nečekal…Že třetí díly jsou vždy slabší a horší než předešlé to je nepsané pravidlo, to se prostě všeobecně ví, ale to co předvedla Mumie 3 to se prostě jen tak nevidí…Nevím proč ale rozhodně největší chyba mi přišla délka celého filmu, jen 112 minut je opravdu hrozně málo na to co se má na plátně předvést, je to všechno tak nějak přeplácané a nedotažené do konce…Další chyba mi přišla role Marion Belo, proti jejímu hraní nic nemám ale každý kdo aspoň jednou viděl předešlé díly je prostě zvyklí na Rachel Weisz, to prostě producenti nedomysleli, nehledě na to že sama Marin Belo vypadá mladší než její syn…Naopak co mě nezklamalo byl hláškující Brandon Fraser, to co jsem od něj čekal to jsem taky dostal a musím říct že vedle něj ty všechny efekty kterých tam bylo opravdu hodně vypadají jako z 50. let…Jakoby si tvůrci řekli, naházíme tam co nejvíc monster a nemrtvých bojovníku, akční scény máme, všichni vypadají cool a má to správný rodinný náboj a pár vtípků, nikdo se nebude nudit…Jestli tímto stylem budou přistupovat ke čtvrtému dílu, tak to si rozhodně nechám utéct!!!

28. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Dnes jsem byla na Mumii v kině...děj mi přijde pořád stejný jako u předchozích dílů akorát jiné postavy...Mariah Bello se k Fraserovi moc nehodila ..občas jsem se i nudila....předchozí díly byly lepší a myslím, že 2 části rozhodně stačily..tedy alespoň mě ano..Co se mi na filmu líbilo byly efekty...Díky jim dávám 50% k dobru!

24. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

No neviem

Tak z tohoto filmu mám dosť zmiešané pocity.Tak to,že sa dej presunul do Číny vôbec nevadilo.Jet Li nemal síce toľko priestoru ako Arnold Vosloo,ale ked bol na scéne tak to stálo za to.Michelle Yeoh svoju rolu zahrala velice dobre.Luke Ford sa mi tiež velice pozdával ako Alex.John Hannah zahral to isté čo v predošlých dieloch a Brendan Fraser taktiež,v podstate obidvaja boli skvelý.A Maria Bello bola otrasná ako Eve.Síce sa snažila,ale až tak moc,že to bolo otrasné.A podľa mňa medzi Fraserom a Bello nebola taká dobrá chémia ako medzi Fraserom a Rachel Weisz.No bohužiaľ,ale Bello ju nedokázala nahradiť.Mali radšej postavu Eve vynechať a dosť sa divým Bello,že tú rolu vôbec zobrala.No Yetiovia boli super,aj ten drak.Film dobrý,ale kvôli Bello dám iba 70.

20. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Hrob Dračího císaře

Tak sice už to nějaký ten týden bude co jsem na tomhle filmu byla v kině přesto jsem se dostala k napsání názoru až ted.Začátek byl sice trochu pomalejší ale pak film začal nabýrat celkem slušný spád.Musím po pravě říct že film není kdoví jaký zázrak roku ale taky není určitě propadákem.Je to průměrný film který se v klidu může měřit s prvním dílem.Jen mě dost mrzelo že se Rachel Weisz v tomhle filmu neoběvila.Ale abych byla spravedlivá tak mě tentokrát mile překvapila Maria Bello.Brendan Fraser byl též skvělý.Když k tomu přidám ještě skvělé triky a taky to že tenhle žánr filmu mám ráda tak je s toho sice jak už jsem řekla průměrný ale milý koukatelný zážitek.

19. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Zda

lepší,horší nebo stejná úroveň jako předešlé dva filmy - těžko říct. No každopádně dějově dost totožné - pouze jiné prostředí. Co mě v trojce teda docela pobavilo, a to tak, že jsem chvíli myslela že sleduji komedii, byly yetti - sněžní muži. No teda mazec. V souhrnu si myslím, že by docela už to třetí pokračování stačilo a další už by nemuselo ani být.

19. srpna 2008

???

Co k tomuto filmu říct? Ani sama nevím, mám smíšené pocity, jde vidět, že film řídil někdo jiný než předchozí díly. Trochu mě zklamal, hlavně ten začátek, byl nezáživný, prakticky o ničem, v kině jsem seděla a trochu litovala, že jsem utratila za tuhle "blbost" prachy, no ale asi poslední hodinka byla senzační, skvělý vtip, akce, prostě bombovní. Film začal "žít" asi v tom letadle, bez pásů. Co se týče herců, no tak mě zklamalo, že Rachel Weisz už ve filmu nehrála, její zástupkyně, nebyla zas tak špatná, jen mi do její role nepadla. Takže dávám 80%, i přes ten divný začátek.

18. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Dost dobrý

Byl jsem na tom včera v kině a peněz nelituju protože se mi to líbylo fakt dost.Samozřejmě že je to už 3 díl kterej se snaží vymačkat ty poslední kousky dobrého příběhu a vydělat na nich,ale stejně sem rád že to nebylo zase v egyptě protože by to byla nuda.Mladý Alex,Rik ,Jonatan a Evelin byly zase ve střehu ikdyž mě štvalo že evelin hraje jiná herečka to bylo super!!!

17. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Na Mumii: Hrob Dračího císaře jsem se opravdu hodně těšil, podle trailerů, které jsem viděl na internetu i v kině vypadal opravdu hodně slibně. Mýlil jsem se. Film měl tak strašně neuvěřitelně přímočarý děj, který stál akorát za starou bačkoru.. Jenom ta základní legenda celkem ušla. Za dobře bych uznal určitě čínské prostředí, ale Egypt byl určitě lepší. Pak taky co se stalo s Evelyn? Dali tam nějakou herečku, která se Rachel Weiz ani při nejmenším nevyrovnala. Pak taky dabing. Byl jsem rád, když jsem byl na to dneska v kině, že se nemusim pořád ohlížet na titulky a občas nestíhat, ale dabing byl padesátiprocentní. Jonathana se pokusili udělat vtipnýho jako v předchozích dvou dílech, ale John Hannah se tentokrát nijak nepředvedl. Ty trapnosti co tam žvatlal... děs! Ten dračí císař v podání Jet Lina nebyl zas tak špatnej, to do jakých podob se přeměňoval, třeba do toho super draka a tak - paráda, ale jinak jako on sám se moc nepředvedl, dali mu málo prostoru. I přes ty nepříjemnosti, které našim hrdinům způsoboval, nebyl zdaleka tak efektivně děsivý jako Imhotep v Egyptě. Abych jenom nekritizoval, film měl nádherný video efekty, třeba yetiové, všichni vojáci v závěrečné impozantní bitvě. Ve scéně kde Rick řikal, že o jednom pilotovi ví, jsem čekal Izzyho, škoda, ale jako mínus bych to samozřejmě nedával. Taky super akční scény, které tvořily většinu filmu byly celkem efektivní. Ale na závěr musím říct, že filmu 21. století se Mumie 3 hodně vzdalovala. Konečné hodnocení: něco málo přes 70%.

15. srpna 2008
avatar uživatele
very
...
10 %

Jeste nikdy se mi nestalo abych se v půlce filmu zvedla a odešla ale při tomto filmu sem mela chuť važně to udělat a říct si o vrácení vstupného :-) s předchozími dvěma filmy, které byby fakt super, se to vubec neda srovnavat - příběh nestál za nic, dialogy hruza a jediné na čem to bylo postavené byly efekty a nekolik hereckých hvězd. Takže další takový filmový zážitek jen přes mou mrtvolu.

13. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Film se mi docela líbil. Především se mi líbil děj a prostředí Číny, které působilo velmi neokoukaným dojmem. Nejvíce se mi na filmu líbilo to, že 90% všeho tvořili akční scény doplněné nějakou vtipnou hláškou. Rozhodně jsem se u toho nenudil. Tak to jsou klady a teď zápory. Především mi vadila spousta maličkostí, které nabyly ve filmu vysvětleny, např.: jakto, že když na auto spadne bomba, tak to pasažéři přežií, nebo proč se císařův hliněný kůň stane živým a nikdo z jeho vojska ne (dokonce ani ostatní koně), nebo jakto, že se nejdřív císař promění ve draka a takhe bych mohl ještě pokračovat... Já vím jsou to sice nepodstatné věci, ale ty mi trochu kazí dojem z filmu. A teď nejvěčí problém, ten film byl tak strašně zparodovaný až to nebylo hezké, některé věci byly skvělé, třeba ůvodní scéna s muškařením, ale ostatní stály převážně za prd. Třeba Jonathanovy hlášky už byly dost trapné a jak se ty yetiové začali radovat jak když dali gól, to i na mě bylo moc. Takže dávám 65%.

12. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Když jsem dříve četla, že představitelka Evie už ve filmu nebude, tak jsem si pomyslela, že to nebude ono. Jenomže jsem původní Mumie viděla už před hodně dlouhou dobou, tak mi změna představitelky nepřišla ani tak špatná.
Co mě potěšilo, byla účast strejdy Jonathana.
Ve filmu bylo spoustu vtipných momentů, že se smála i ségra, kterou jsem na ten film jít víceméně donutila.
Na můj vkus v tom filmu bylo až moc vidět kopírování Indiana Jonese (např. stejná profese archeologa Jonese a manželů O'Conellových za války).

9. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Zajímavé, vtipné, překvapující. Tak by se asi daly shrnout moje pocity z filmu. Sice v tom výčtu chybí něco jako strhující, ohromující apod., ale nezapomněl jsem na ně, prostě to takové narozdíl od prvního a druhého dílu nebylo. Co mi opravdu vadilo, bylo přeobsazení R. Weisz. Ne že by to M. Bello neslušelo, ale tahle role už je tak nějak zažitá s Rachel.
Určitě se nedá říct, že by film byl nudný, ale už tomu tak nějak chybělo to kouzlo předchozích dílů. Nicméně určitě to není špatná volba na shlédnutí a nový příběh dokáže zaujmout i pobavit.

7. srpna 2008
avatar uživatele
20 %

Tohle nebyl dobrý tah

Jednička mě nadchla, dvojka mě nezklamala... z trojky mi bylo špatně ještě den na to. Chudinka původní Evey se musela obracet v hrobě, protože to, co z ní udělali je jednoduše nepopsatelnej paskvil. Naprosto chápu, že Rachel z toho vycouvala, protože tohle vážně nemá za potřebí. Psát trapnou červenou knihovnu, pronášet bezduchý řeči o rodině... jistě, Mumie byla postavená na klišé, na Indym Jonesovi, na ohraných fíglech. Ale tak, že t fungovalo, že to mělo svůj smysl a svoje kouzlo a respektive to tohle všechno až parodovalo, svým milým způsobem. Tohle bylo jen trapné patlání se v blátě. ten film měl potenciál a pár fakt dobrých nápadů... ale bylo to tak povoraný, že to skoro nevyniklo. Až na ty digitální triky to prostě nestálo za zlámanou grešli.

5. srpna 2008
avatar uživatele
rFx
...
70 %

The Mummy 3....

Je pravdou, že nejvíce mi ve filmu chyběla Rachel Weisz , ta co ji nahrazovala se tam moc nehodila. Začátek filmu byl fajn, ale čekal jsem od té mumie víc.....Imotep mi přišel více propracovanější, a tenhle čínáněk se choval jak kámen, co se občas oklepal. Největší blbost byla ještě proměna v draka.... Jinak film je fajn, jak dějově tak průběhově. Nejvíce mě potěšil Evelelyn bratr na konci filmu :o)) a dotatek na konci filmu "Zanedlouho se mumie objevili v peru" :) Dávám filmu slušných 70% , určitě za to stojí.

4. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

The Mummy 3

Byla jsem hodně zvědavá, jak se tvůrci vypořádali s dalsím pokračováním Mumie a podle mě se s tím nepoprali úplně nejlépe. Námět je dobrý, o to nejde, čínská mumie tady byla zajímavější než opakovaná mumie ve dvojce, ale některé scény mi přišly zbytečné a někdy až trapné. Efektům nemůžu nic vytknout, ale nemohla jsem si zvyknout, že Evie už nehraje Rachel Weisz a nová herečka v podání Marie Bello mi vůbec neseděla. Nejlepší na tomhle filmu byli zloduch císař, čarodějka a yetti, ti byli naprosto dokonalí:) Ale to, že se císař může proměnit v draka, mi už přišlo naprosto přehnané. Dokonce jsem se v kině přistihla i u toho, jak najednou zjišťuju, že vlastně nevím, o čem to je....

3. srpna 2008
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Jak tak koukám, jsou tu už dva názory od lidí, které tento film moc nenatchnul. Já mám ale z toho docela dobrý pocit, je sice pravda, že této Mumii narozdíl od předchozích dílů něco chybělo, ale to co tady chybělo zase doplňovalo něco jiného... např. yettiové atd. Takže já jsem z kina odcházel docela zpokojený.

1. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Třetí Mumie mě trošku zklamala, čekala jsem od ní víc. První dva díly se mi líbily, byly takové svižné, nesešroubované. Naopak trojka mi přišla taková trhaná, někdy až dějově nesmyslná. Také je škoda, že děj už nebyl v Egyptě, i když Čína je taky pěkné filmové prostředí. Ale co mě naštvalo nejvíc, že Evelyn už nehrála Rachel Weisz, sice jsem to věděla předem, ale stejně to bylo divné. Alespoň Brendan Fraser zůstal :).
Abych jen nekritizovala; nejvíce mě ve filmu potěšil výběr herců - co se týče císaře a Zijuan. Jet Li film oživil svým bojovým uměním a Michelle Yeoh dodala filmu takovou vznešenost.
Bohužel ani hudba mě moc nezaujala; ke předchozím dílům se hodila více.
Musím ale uznat, že to byla dobrá akční podívaná a přecejenom, byla to Mumie.
Kdyby nebylo bojových hračiček, pěkných kostýmů, historických památek a občasných vtípků, film by ode mě dostal 60%, to ale mé oblíbené sérii udělat nemůžu, takže dávám 70% - ale s přivřením všech kuřích očí !

1. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Je mi ctí přidat jako první názor k tomuto filmu. Dneska to byla celkem rychlá a velmi spontánní akce zvaná KINO :o) Prostě nebylo co dělat, venku vedro, tak proč se nejít zchladit do klimatizovaného kina. Mumie, jak první, tak i druhý díl, byly oba dobré filmy, ale trojka trochu ( někdy trochu hodně ) zklamala...Hlavním lákadlem pro mě byl Jet Li a Michelle Yeoh, jaké to ale zklamání, když jejich výkon by se dal přirovnat k pomalé jízdě na rovince, kde se dá jet i 140km rychlostí. Dalo se z toho vytřískat daleko víc a oba si zasloužili větší prostor pro ukázku svého herectví !! Aspoň že Brendan Fraser zůstal takový, jakého si ho pamatuji ( a snad nejen já ) z prvních dvou dílů, díky němu jsem se chvílemi i zasmála. Bojové scény - kapitola sama o sobě - možná dobře myšleno, ale chaoticky natočeno. Myslela jsem si, že je to pro mě chaos jenom díky tomu, že sedím blíž plátnu, ale když tak nad tím uvažuji, tak je to chaos doopravdy ! Opravdu není poznat kdo je kdo, však uvidíte sami. Co u mě zabodovalo, tak nápad se sněžnými muži i když to tak trochu zavánělo fantasy, tak to mělo svůj šmrnc a prostě se tam hodili :o) Jo a to si neodpustím - než aby hrála Eve jiná herečka, tak ji měli nechat umřít, bylo by to lepší, takhle jsem občas přemýšlela, kdo ta paní vlastně je, než mi došlo, že hlavní hrdinka. Ale jinak prima prázdninová podívaná, která sice neutkví v paměti nijak dlouho, ale líbilo se mi to a nenudila jsem se a to je myslím to hlavní...

31. července 2008