home
Mrazivá vášeň

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Final Analysis

Perfektní thriller ... propracované detaily, neuvěřitelné výkony a hlavně dokonalý plán... ženské to jednoduše umí vždy nějak líp... samozřejmě psychiatr je na ženské tak podlehne jako kdyby zapomínal na svou přísahu a porušení vztahu s pacientem :-D no pacientka je nekonečně krásná a chytrá a on je jen muž :-D perfektní herečka se samozřejmě nezapře :-D film i když člověk zná konec můžu koukat kdykoliv líbí se mi propracování a přesnost scén... vše do sebe zapadá jako ppdle scénáře :-DDD Richard Kim a Uma s Ericem perfektní volba pro výběr hlavních postav. a nápad na vraždu taky cool idea :-D

15. ledna 2011
avatar uživatele
60 %

Tohle byl docela správný thriller! Mělo to zajímavou zápletku, bylo to originální a nepředvídatelné. Herecké výkony byli uspokojivé. Richard Gere byl "ok" a Kim Besinger byla taky celkem v pohodě. Nemusím ani jednoho, ale nevadili mi v tomhle filmu. Za to Uma Thurman byla docela dobrá, i když ve vedlejší roli!

8. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Tohle je film se značným potenciálem, který ale zabil předlouhý a přehnaný hollywoodský konec, ve kterém ti zlí musejí umřít a to co nejfantastičtěji. Přitom dívčí dvojka Basinger + Thurman tomu dali značnou šťávu a Uma se zde díky svému přirozenému charisma stala skutečně mou oblíbenou herečkou. Dalším faktem, který nesporně pokazil celkový dojem, je opravdu ale opravdu příšerný dabing z minulého století, který kdyby nenamluvili poměrně známý čeští herci, vyzněl by jako dílo nějakých náhodně procházejících lidí. Za to sice film nemůže, ale tady to bylo patrné tak, že by to potopilo i sebe lepší dílo a to toto naštěstí nebylo.

11. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

je to zajímavý film,který má pojmenování,které se k němu docela hodí,je to navíc plné nečekaných a zajímavých zvratů a má to relatovně dobrý konec...

11. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

...

Je pravda že to bylo trošku okoukaný a roztahaný, ale mě se to líbilo. Jen sem se v tom místy ztrácela..Bylo to na mě moc informací a jmen. Jinak zápletka byla hodně promyšlená ten konec takovej překvapující. Prostě se mi to líbilo a to je asi tak všechno, ptže mam takovýhle filmy v oblibě..!

1. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Mrazivá nuda

Nudný roztahaný a naprosto chaotický rádoby thriller. Tisíckrát ohrané téma, navíc mě to ani nebavilo, ten konec byl opravdu příšerný, a bohužel to nezachraňují ani herci, snad vyjma Umy Thurman.

30. prosince 2006