home
Moucha 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Daphne Zuniga

Neviděl jsem první díl takže nemůžu srovnávat, ale tento film mi přišel zajímavý až půlhodiny před koncem, když se dětský sci-fi příběh o nemocném chlapci změnil v dramatický horor.

27. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Jako horor to beru, jinak už to nemohlo mít tak překvapující děj jako u prvního filmu. Spíše jsem byl zvědavý, jak maska mouchy dopadne v tomto filmu. Bylo to také pěkně hnusné. Ale už tam nebyly takové prvky překvapení, takže podle toho také musím níže hodnotit, jak na mě film celkově zapůsobil.

10. října 2006
avatar uživatele
100 %

Paradicka

Tak toto pokračovanie my vyrazilo dych.Bolo to napinavejšie ako jednička.
Ktomu aj lepšie efekty a dej filmu a skvelý záver ma usúdil že toto pokračovanie zdaleka predčilo svojho predchodzu

16. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

Režie se ujal autor speciálních efektů z předchozí Mouchy, který předtím neměl žádné režisérské zkušenosti. Vykašlal se na psychologii hlavní postavy a předvedl banální akčně hororovou slátaninu těžící z úspěchu předchozího dílu. V akčním závěru se dočkáme zepár nechutných záběrů. Eric Stolz, jako hlavní hrdina alias syn mouchy měl před tímto odpadem slušně nastoupenou hereckou dráhu, zvlášť jeho herecký výkon ve filmu Maska byl obdivuhodný (nemá nic společného se stejnojmenným filmem s Jimem Carreym), ale tímto se odsoudil do rolí v podprůměrných filmech, resp. k vedlejším „štěkům“ ve všech ostatních.

13. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Já nevím, ale mě se toto pokračování prostě líbilo. Je sice fakt, že oproti jedničce se tento film oprostil od jakéhokoliv vývoje hlavní postavy a sází jen na hororové, krvavé a drastické scény, ale možná to je ta změna, která mě k filmu přitahuje. Jedním slovem: solidní krvavý horor

13. srpna 2006