home
Motorkáři

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
Meky
...
70 %

****

Konečně nějaký film o motorkách... Ale nepřináší nic nového, závodí se na stejný způsob jako třeba v Rychle a zběsile nebo ve velmi podobném filmu Torque: ohnivá kola, který je jedním z mála filmů, také o motorkách. Ja jsem se na to koukl jen kvůli skvělým strojům a slušným trikům, které film nabízel, ale víc nic mě nezaujalo, holt film s takovou tématikou - závody, staví jen a jen na tom. Hodně drsným týpkem byl Laurence Fishburne, který hrál neohroženého kalifornského krále motorkářů a také Derek Luke (Kid), který se ho snažil sesadit z jeho neotřesitelné pozice. Toť děj, celkem jednoduchý, s pár zajímavými zápletkami... Hudba jak jinak v klasickém americkém stylu, která tomu asi seděla nejvíce. Co dodat, pro milovníky motorek asi skvost, pro ostatní průměrná podívana s krásnými "žihadly" a bezva kousky s nimi :-)

25. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

toten film mam doma na dvd a videla jsem ho uz hodnekrat a porad se na nej da divat!!Jsou tam krasny motorky a krasni herci :)!!!a ty triky jsou skvely!proste toten film me hodne zaujal a je to jeden z mych nejoblibenejsich!!urcite bych doporucovala!!!

8. října 2007
avatar uživatele
60 %

Dobrý

Konečně nějaký film o motorkách. S většinou souhlasím, že připomíná Rychle a zběsile. Ale mě se Motorkáři líbili víc...asi proto, že motorky mám radši než auta. Pěkní hezci a riskantní triky...Fajn podívaná.

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Tak tohle mi přislo jako Rychle a Zběsile s tou změnou, že se jedná o motorky...ale film se mi líbil...dobří herci a hlavně výborná hudba zaujmou...ale dokud nedávali film v tv tak jsem o něm neslyšela...což je divný a určitě to je chyba.

17. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Lisa Bonet

Je to celkem zábavná černošská motorkářská podívaná, ale rap překládaný do češtiny na mě stále působí komicky. Ale jinak je to o dost lepší film než spousta filmů o automobilových závodech.

15. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Docela neznámý film, já jsem se k němu taky dostala jen náhodou. Má hodně společného s Rychle a zběsile, jen je to o motorkách. A ty jsou tam opravdu krásný :)) Jinak děj docela o ničem, prostě jen o motorkářských závodech.

25. června 2006
avatar uživatele
100 %

Dost dobry

Konečne sa tu našiel aj film s čisto motorkárskou tématikov.Aj ked o tom nitre v tych motorkach troška pochybujem.ALe inak ma ten film veľmi milo prekvapil skvele jazdecke sceny a dobre obsadenie robi tento film neopakovateľným

21. června 2006