home
Motocyklové deníky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Perfektní

Naprosto výbornej film, řadím ho mezi své nejoblíbenější filmy, výbornej příběh o skutečných lidech, pokud nemáte rádi bezduché filmy bez příběhu, tenhle film je skvělá volba.

20. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

To se nedá popsat...

Tenhle filmeček mě fakt chytl u srdce. Na začátku sem myslela, že to nebude nijak zajímavý, ale nakonec to dopadlo skvěle. Prostě krásnej filmeček. Příběh byl nejdřív nezajímavej, ale nakonec, když se to vyvíjelo to bylo výborný. Konec byl dost smutnej, díky tomu zakončení, ale příběh opravdu super !

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

příběh dvou přátel, kteří na cestách tak trochu hledají svoje vlastní já vás dokonale pohltí.. film vám poskytne pohled do duše mladého che guevary.. jste svědky rodících se myšlenek o revoluci, ačkoliv je to svým způsobem ukryváno, protože o to tu ještě vůbec nejde..

6. března 2006
avatar uživatele
60 %

...

vcelku příjemnej film... .při jeho ději mi tak nějak připadalo že se vlastně koukám na to co režisér čte...znáte to.. když si čtete něčí deník či paměti brouzdáte letmo textem a zastavíte se až u něčeho co vás nějakym způsobem zaujme.. .přesně tak ubíhá tenhle film.. .první polovina je takovejch prostříhů plná.. ale konec zaujal režiséra hodně a jde bez větších skoků až do rozdělení cest obou přátel.. .všechno podbarvuje příjemná latinskoamerická muzika:)

18. února 2006