NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Toto... bola... taká... kravina! Skutočne máloktorá romantická komédia je tak otrasná, a to že som tých otrasných videla dosť!

14. července 2013
avatar uživatele
90 %

Je vidět že jde o film jednoho z režisérů, kteří cokoliv natočí to je hit v kinech a posléze i v telkách a na dvd. Je krásné že takové filmy točí náš bývalý, tedy teď už z bývalé naší republiky a rodák ze Slovenska. Většinu jeho filmů, máme doma v naší filmotéce a smějeme se u nich nejen já, ale i celá další generece, jako naše děti, ale i babičky. Kdo máte rádi tohoto režiséra, tak mohu tento snímek, ve kterém hrají i skvělí herci jen a jen doporučit.

31. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

My Super Ex-Girlfriend

JJ tak tenhle typ filmů na mně vždy udělá dojem... zlomené srdce a ještě k tomu superschopnosti zničené ženské... tak to zavání pěkným průšvihem... neuvěřítelně nápaditá komedie, vše jaxi zapadá do akčního děje, dobré obsazení a taky perfektní triky ,,,, snad nejlepší scéna se ani nedá popsat ale dost brutální byla ta se žralokem :-DDD

15. ledna 2011
avatar uživatele
20 %

Málo kdy se vidí, něco tak supidního, že nestojí za to ani přepínat konál, nemáte k tomu sílu a musíte se na ten nesmysl dokoukat. Někdo si zřejmě řekle, že ženských superhrdinek je málo, takže bychom měli vytvořit nějakou i s poprsím. Nemá cenu zamýšlet se nad dějem, protože nestojí za nic. Triky jsou taky velmi umělé. A vím, že Američani mají hodně do inteligentního národa, ale to, jak jen sedí a koukají, jak se na ně řítí atomová bomba...??? Nemluvě o mexické vlně po záchraně. Narážky na sexuální scény nebo samotný konec. Opravdu netuším, proč filmy tohoto druhu vznikají a proč se vůbec herci upisují k takovým brakům? Že by krize přišla i na Hollowod? To si nemyslím.

3. prosince 2009
avatar uživatele
40 %

?

Co to jako mělo být? Fakt hódně velká blbost. Ani se nedá věřit tomu, že takovou hloupost opravdu někdo vymyslel. Ano, našlo se tam pár vtipných scén, kterým jsem se dokonce i zasmála, ale to je myslím, vše.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

Já chci Clarka v modrém!!

Pár zábavných scén (hození bílého žraloka po bývalém příteli + další naschvály), které možná povznesou zoufalou nudu na snesitelnou nudu, ale to je tak všechno. Vyměnit klasického Supermana za hysterickou Superwoman, sice v podání akční Thurman, nebyl šťastný nápad. Nic moc se neděje, vůbec nic nepřekvapí, máloco rozesměje. Malé plus za výše uvedené zábavné scény a Luka Wilsona (já tu jejich rodinku nějak baštím:-)

18. listopadu 2009
avatar uživatele
50 %

Myslela jsem, že to bude fajn film. Z námětu o v soukromí roztržité superhrdince a jejím novém příteli by se dalo vytřískat opravdu hodně. Tím myslím romantický i akční příběh s mnoha hláškami. No... Tak to se nepovedlo. A to tak, že pořádně. Hrdinka opravdu byla roztržitá, ale na druhou stranu... divná nymfomanka. Její přítel byl fajn, ale ona mu to prostě zkazila. Nebudu se tu dlouze rozepisovat, je to prostě hrůza, kterou svěřili nenadanému krutonovi a je z toho úděsný propadák s dobrým obsazením.

15. listopadu 2009
avatar uživatele
20 %

Původně jsem se na to chtěl vykašlat a film nechat na pokoji, jenže to bych nebyl já, kdybych si nechtěl pořádně vychutnat 2000 znaků jenom o záporné kritice. Ono je úplně jedno jak začnu, stejně to bude mít pořád ten samý nádech opovrhování, vždyť film je tak blbý, jako málo co jiného. Pouštět se do komedie o superhrdince? Ano. Zkoumat její vztahy s lidmi a tím přispět kapkou romantiky smísenou s nedílnou částí humoru? Proč ne. Ale hned první věc, které tomu odporuje je to, že G-girl je naprosto nesympatická a nudná. Její charakter, z kterého si po celou dobu film utahuje, mi byl krajně prosti srsti. A slovy jediné, na co se zmůžou je neustálé škorpení se mezi G-girl a těmi ostatními, čemuž se dozajista máme smát, až nám potečou slzy. Dejme tomu, že se pár narážkami trefili do černého, jenže drtivá většina je k politování hodná. Už začínám být alergický na neustálé sexuální kravinky jako s tou postelí. To jim nedojde, že všude nutně nemusí dávat sex a variace na něj? Sice to teď částečně kompenzuje obecné téma o lásce, jenž k tomu vybízí, i tak se však domnívám, že náznaky někdy řeknou více, než: Můžu být nahoře, bude to tak lepší…! Další výrazný nešvar těchto filmů je nezvládnutá emoční stránka. Stačí jeden příklad. Epizodka s bombou a sledování zásahu v televizi. Kam se poděla uvěřitelnost nebo krapet reálnosti? Každičký komparsista byl tak umělý, až to bylo do očí… Dále mě štve, proč z pravidla musí být obsazován nějaký exot nebo idiot. Ten má asi odvádět pozornost od hlavní dvojice, aby se neokoukali a strhávat na sebe pozornost za cenu ztráty důstojnosti… Já nevím, nemůžu si pomoct, tohle je klišé jak hrom. Film jenom kopčí zaběhnuté postupy a nevyužívá herce. U. Thurman s L. Wilsonem tam byli prakticky zbyteční. Ani jeden se mi v roli nelíbil a do svého výkonu ze sebe nic nedali. Prostě jako jenom takový odpočinek za prachy. A ke všemu!!! Rozpálila mě do běla závěrečná část. Kdyby alespoň snaha udělat něco po svém… ne… tvůrci se ani nenamáhali… klasičtěji a tupěji to prostě nemohlo dopadnout. 20% a šmytec. Kdybych tohle vypustil do světa, propadl bych se hanbou.

15. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Superman

Film se mi celkem líbil. No byla to ženská verze supermana i s kryptonitem. Komedie to byla. Ale ten konec se moc nepovedl.

14. listopadu 2009

Žánr jako je superman, spiderman, batman apod. bylo natočeno už spousty, a ne jinak je to i u tohoto filmu. Nadpřirozené schopnosti létání a uslyšet kde se co šustne a zachránit svět. S rozdílem, že v ostatních filmech se většinou zamilují, aníž by ten druhý to věděl, kdež to tady místo zamilovanosti je spíše přivlastňování a pomsta.

14. července 2009
avatar uživatele
70 %

Není špatné

Ze začátku jsem si myslel, že to bude totální propadák. Následně mě komedie nějakým způsobem chytla a já chtěl vidět víc. Uma Thurman zahrála svoji roli moc dobře a to byl také ten důvod, proč jsem chtěl vidět víc. Nebyla to jen zamilovaná komedie, ale skrývala nějaké kouzlo a parodovala pár filmů. Co ale snížilo mé hodnocení, tak to byl konec. Přišlo několik okoukaných a trapným scén. Jinak dobré

16. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

My Super Ex-girlfriend

Tož když u na to dělaj tak velkolepou reklamu, proč neudělaj i tak velkolepej film? Nechápu. Bylo to dobrý, ale myslela jsem si, že to bude lepší. O hodně lepší. Sliby jsou chyby.

21. března 2008
avatar uživatele
50 %

Tak...nebylo to zas tak hrozné...Docela by se mi to i líbilo, kdyby nepodělali ten konec... Udělali z toho strašný kýč. Zbytek byl fakt celkem dobrý, ale stejně....nic světoborného.

31. července 2007
avatar uživatele
50 %

šlo to

tenhle film nebyl špatnej až na některý scény jako ta s tím žralokem-totální blbost... jinak to celkem šlo... ale slibovala sem si od toho víc... a ten začátek-když sem ho viděla, tak sem si řekla co to je za blbost-ženská jako suprman...

19. července 2007
avatar uživatele
30 %

No, co k tomu říct? Popravdě byla to bída. Bylo to nudné a v celku bych řekla, že i hloupé (Scéna se žralokem). Nevím na co ti lidé mysleli, když ten film točili. Pokud se chcete dobře bavit, tak si tento film radši nepůjčujte.

4. července 2007
avatar uživatele
60 %

Námět tohoto filmu, podle mého, sliboval vtipnou komedii, ale... moc vtipná mi nepřišla, což je škoda. Byla to komedie, romantiku jsem tam žádnou nenašla. Nebylo to úplně "mimo mísu", ale na druhou stranu si na tenhle film za rok nikdo ani nevzpomene:-(

28. června 2007
avatar uživatele
40 %

Tak čím začít dřív. Tak snad co bylo dobrý - asi tak 20% vtipů (kolega a sám Luke W. občas něco solidního přihodil), několik scén působilo komplexně celkem dobře. A co se mě nelíbilo - víceméně ten zbytek. Luke Wilson, jsou filmy kde se mě líbí (Taková normální rodinka, P. blondýnka1), ale tady ne. Bohužel nemá štěstí svého staršího bratra, svojí nevýraznost nemá ani za co skrýt. Možná tvůrci chtěli kluka od vedle, mě se tady prostě nelíbil. 80% rádoby vtipných vtipů. A závěrečná scéna, kdy se obě rvou?! (to se ani nezmiňuju o milostném trojúhelníku, následně čtverci) tady už si člověk řiká " bylo to opravdu nutné?" a přemýšlíte, jestli jste to řekli nad tou scénou nebo nad celým filmem. Nezavrhuju téma, jen ho příště zábavněji zpracovat.

23. června 2007
avatar uživatele
50 %

?

No teda čekala jsem od toho víc. Uma Thurman se mi ani do hlavní role moc nehodila. Některé scény mi připadaly přemrštěné. Ale jak se říká: "Proti gustu žádný dišputát.", když se to někomu líbí, tak proti tomu nic nemám.

2. května 2007
avatar uživatele
SDX
...
100 %

Super film

Tvorcom sa podarilo skombinovat niekolko, dnes uz nudnych a opozeranych veci tak, ze vznikla jedna z najlepsich komedii v poslednej dobe.

5. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Líbilo se mi to. Milá romantická komedie se zajímavým námětem. Luka Wilsona mám rád. Možná není tak výrazný jako jeho někteří kamarádi z Frat packu, ale je to dobrej komediant. Takovej umírněnější. Uma Thurman je zkrátka roztomilá a nezakryjí to ani brýle a příšerný vlasy. Skončilo to jak jinak než dobře a odhadnutelně. Na jedno podívání je to dobré, ničím urážející. Jinak mi moc ani nevadí, že z námětu zhrzené super ex-milenky nevytřískali víc, podle mě toho na jeden film bylo až dost.

9. března 2007
avatar uživatele
50 %

MY SUPER EX-GIRLFRIEND BY 2MIG1

což o to, námět zněl dobře a vypadalo to, že bude švanda :) vždyť radosti a strasti, které sebou nese chození se superhrdinkou, nám snad ještě nikdo neukázal.. teda když nepočítám klasický komiksáky,kde se ale vše omezuje na skrejvání a následný zachraňování své milé / svého milého.. ivan reitman nám ale spíš než hrdinství chtěl ukázat ten běžnější způsob života hlavní postavy.. .a to taky dost slibovalo.. .vždyť g-girl je sice holka, která má neuvěřitelnou sílu a možnosti,ale taky to je holka, kterou v mládí nikdo moc nebral a měla jediného opravdového kamaráda... a to si sebou nese doteď.. na kamaráda sice trošku zapomněla, protože hrdinství jí přece jenom trochu vlezlo do hlavy, ale pořád je taky dost nejistá, hlavně v tom vztahu.. to zapříčiňuje její despotičnost, žárlivost, podezřívání a touhu svého milého ovládat.. a teď si představte sebe v kůži lukea wilsona.. .no spíš než sranda, už z toho jde trochu strach.. protože ne každá holka vám ze žárlivosti ohne nůž, hodí do bytu žraloka nebo vyzvedne auto na oběžnou dráhu... no a i film ve výsledku taková švanda neni.. sice vás nenudí, ale musíte snášet scény, který jsou nadmíru trapný.. a i když se to reitman snaží vykompenzovat místama, kde se naopak odsrdce zasmějete, nestačí to.. no ještě že tu hraje uma a luke.. a anna :)

6. března 2007
avatar uživatele
10 %

hrozný

Ani nevím, proč jsem na tenhle film šel. Asi nic jinýho nedávali... fóry i zápletka byly úplně o ničem a samotná G-girl - škoda mluvit. Těch deset procent dávám jenom kvůli Anně Faris.

27. února 2007
avatar uživatele
40 %

Ano-ne

No nevim jestli tento film pochvalit..jelikoz na dve az tri zabavne scenky tento film nestoji za nic..mistama je to dost nudne az trapne..Kdyby tam nebyla ta scenka se zralokem film stoji uplne za nic.

4. února 2007
avatar uživatele
50 %

Hodnocení

Laciná komedie, které nechybí kýč. Pár vtipných momentů se zde sice najde (postelové scény, žralok...), Anna Faris je úžasná, ale film jako celek ani zdaleka nedosáhl toho, čeho jsem od tohoto druhu filmu očekávala.

1. února 2007
avatar uživatele
40 %

Pro mě docela zklamání, vcelku originální téma zůstává poměrně nevyužito. Příběh je až na pár scén ("Proč po nás G-Girl hodila žraloka?") překvapivě nezajímavý, nevtipný a chvílemi i nudí.

27. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Parodie na supermana

Tento film mi připadá jako parodie na supermana. Bavil jsem se od začátku až dokonce. Prostě takový film na odreagování.

16. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

blbost

Tenhle film je blbost. Ale mě se každá blbost líbí, takže se mi i tenhle film líbil. Docela bych ho i doporučila každému, kdo má rád romantiku i legraci.

29. listopadu 2006