home
Moje sestra vlkodlak / Dravá Ginger

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Dalo se na to koukat,. Trochu jiný pohled na kletbu vlkodlaka ve spojení se sesterským poutem. Efekty jsou fajn ale byly i lepší filmy na tohle tema. kletba vlkodlaka je tu brana více do hloubky se vším všudy což beru jako klad. konec mě zrovna nenadchnul, ale mohli to ukončit i huře

24. července 2012
avatar uživatele
70 %

sestry

Film mne nezklamal. Děj filmu postupuje vzestupně až k finálnímu závěru, který chválím. Maska vlkodlaka je výborně udělaná. Chvilkami tam jsou sice přihlouplé řeči teenagerů, ale to se dá "skousnout". Fanouškům werewolf movie doporučuji.

22. června 2012
avatar uživatele
20 %

Film se mi nelíbil... Měla jsem z toho takový divný pocit. Nevím jak to vysvětlit, ale na toten film bych už podruhé ani nesáhla.

28. července 2011
avatar uživatele
50 %

Nedá se mluvit o hororu, u těchto typů filmů v žádném případě. Už jenom proto, že se určitě jednalo o nízkorozpočtový film. Dokazuje je to to, že "vlkodlaka" divíme pořádně jenom na konci filmu a ještě ke všemu je pořádně gumový. Dvě sestry, obě s svým způsobém zvláštní se tímto stávají ještě zvláštnějšími. Přeměna byla sice velmi legrační, ale je to jeden z těch filmu, na který se podíváte jenom jednou, pak už vás přestanou bavit. Je to hlavně pro mladistvé, kteří se v tom můžou vidět a může je to zaujmout.

17. listopadu 2009
avatar uživatele
60 %

Abych se přiznala, tenhle film mě docela zklamal. Děj nebyl zrovna k zahození, herecké výkony také ušly, ale prostě jsem čekala něco víc.

7. září 2008
avatar uživatele
50 %

nic moc

Moc mě to nezaujalo. Ráda jsem film viděla, pro zajímavost jsem se podívala i na další dva díly. Zpracování mi přišlo vcelku nouzové, přerostlé krysy byly vskutku směšné.

17. května 2008

ach jo

Další názorný případ toho, jak film, který měl v celku dobrý potenciál stát se něčím dobrým, byl zabit. Efekty ještě možná jdou, i když vlkodlak vypadá jak zmutovaná krysa, příběh bohužel nic moc. Scénáristu bych nakopl, z takového tématu by kdokoliv jiný vyždímal maximum, tady je jen klišé.

16. srpna 2007

Blbost, začátek byl úplně o ničem. Nedalo se na to dívat až do samého konce, byla to prostě nuda. I když chápu, že se to někomu mohlo líbit, ale já tento film nebudu mít mezi nejlepšími, mezi těmi, na které se můžete podívat stále dokola a přitom vás neunaví.

9. května 2007
avatar uživatele
100 %

Docela dobrej horor, i když je to na můj vkus ze začátku malinko nudný, ale potom je to fakticky dobrý:)

30. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Máš hlad ???

Zajímavý horor, opravdu tam podle mě nechyběly žádné nechutné scény, těch tam podle mě bylo víc než dost.myslím,že se film celkem povedl,taky myslím,že další dva díly mohou být také zajímavé ale uvidíme aby se neztratila originalita.

7. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Bylo to super

Vážně super...Mám moc ráda filmy tohoto žánru....Skvělý příběh a i Ginger se pěkně měnila v krvelačnou bestii...

18. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Horor

Supráckej horor, se skvělým příběhem a skvělými scénami - vtáhne vás s sebou do děje. Mně se opravďácky líbil.

10. listopadu 2006