home
Moje první láska

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Úžasné

Na začátku filmu jsem nevěděla, co vlastně od amerického filmu čekat. Jak se děj postupně rozvíjel, začala jsem být velice mile překvapena. Takový dětský a zároveň dojemný film se nevidí často.:') Herecké obsazení bylo skvělé, mladá Curtisová byla super. Dětské role rovněž skvělé. Konec velmi smutný, nešlo se vyhnout slzám. U tohoto filmu jsem si ráda pobrečela.

27. října 2011
avatar uživatele
90 %

První láska je nádherný film, který jsem už viděla několikrát a stále se na něj můžu dívat dokola. Jeho konec je smutný ale i krásný. Musím přiznat, že mě vždy dostane.

22. března 2009
avatar uživatele
80 %

Fakt dobrý film. Vide som ho už viackrát a vždy si ho znovu rád pozriem. Má takú dobrú atmosféru života v malom mestečku dvoch malých detí. Je to také fajnové zaspomýnanie na vlastné detstvo a zážitky spojené s ním.

22. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Najskor som si myslela že je to len dalšia americká blbost no mýlila som sa...Maculay Tu bol úplne úžasný...na zjedenie. Velmi som plakala ked zomrel :( ...Inak velmi pekný film o detskej láske. Obsadenie hercov sa podarilo...

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Moje první láska

Nádherný film. Můžu se na něj dívat do nekonečna. Pokaždé se u něj rozbrečím. Je citlivý a také tak zvláštně romantický. Je to takový odpočinkový film, který mám moc ráda. A herecké obsazení je výborné. A druhý díl tohoto filmu je táké moc podařený.

26. května 2008
avatar uživatele
100 %

Moje první láska

Krásnej film. Moc se mi líbil! Je úžasnej a má svoje kouzlo. Ale když jsem ho viděla poprvé (asi v 10 letech), tak jsem na konci hrozně brečela. Bylo mi to děsně líto a slzičky prostě nešly zastavit. Jinak pokračování tohoto filmu "Moje druhá láska" se mi už tolik nelíbilo, ale také bylo pěkné. Na tenhle film se vždycky ráda podívám.:))

25. května 2008
avatar uživatele
100 %

O bože....Maculay je tady tak skvělý.....prostě roztomlilý až to bolí. Takový ťuňťa. Celý film má absolutně své kouzlo. Vidět svět z perspektivy malých dětí někdy opravdu ukáže i věci, které mi dospělí neuvidíme tak snadno. Konec absolutně smutný, vždycky u toho řvu jako bych byla sama malé dítě. Krásný film!

10. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Moc hezký

Na tyhle malý filmy se ráda dívám, takže říká, že se mi film moc líbil...dětské role byly moc pěkně zahrané.

10. června 2007
avatar uživatele
90 %

Anna Chlumsky

Je to jeden z těch lepších "dětských" filmů. Je tam zábava, poučení, smutek... film na mě zapůsobil o dost víc než bych čekal.

16. srpna 2006