home
Moje léto lásky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Myslím,že čekat zázraky od filmu tohoto typu je celkem blbost. Tudíž neměl moc čím překvapit,ale ani zklamat. Jak už bylo několilkrát řečeno,velkým plusem je propracovanost charakterů obou hlavních postav.Závěr filmu je podle mně sporný,sice nečekaný,ale ne moc působivý.

27. května 2007
avatar uživatele
50 %

Léto Lásky

Nemůžu říct že je to špatný film, ale spíš není pro všechny. Mě velmi zaujal, ale nemusela bych ho vidět 2krát. Rozhodně mě ale překvapil konec.

1. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

mona a tamsin

příběh mony a tamsin mi byl hodně blízký.. zanechal mi v hlavě miliony otázek.. tvůrcům se podařilo promyslet ho do posledního detailu.. určitě je to jeden z nejlepších filmů, který jsem v poslední době viděla..

20. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Moje léto lásky

Mě se ten film docela líbil, ale když jsem si přečet Fruikův názor musim uznat , že má docela pravdu. To ale nic nemění na tom, že se mi ten film líbil a to celej i děj i když byl mírně předvidatelnej. Nejlepší na něm byla promyšlenost postav. A proto sem rád že jsem na ten film šel.

5. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Klubovka?

Tenhle film se od začátku tváří, jako film pro klubové publikum. Což mu neberu, ale je zvykem, že klubové filmy mají nápad a chuť oslovit něčím novým, případně provokativním, což u tohodle snímku zcela chybí. Ne, že by to bylo klišovité, ale děj je jednoduše předvidatelný a mě osobně ničím neobohacující. Ale abych nebyl stále jen kritický, tak musím pochválit za stylovou kameru a lehce překvapivý konec, ale spoléhat, že to utáhne celovečerní film, je přeci jen trochu moc. I když určitě si zaslouží kladné body za to, že se to dá vydržet do konce, i když znovu bych se na to asi nepodíval. P.S. Teď jsem se ze zvědavosti kouknul na trailer a po jeho shlédnutí na film už skoro jistě nemusíte chodit. Ten překvapivý konec zas nebyl tak překvapivý, aby jste museli trpět u celého filmu.

8. listopadu 2005