home
Modrá laguna

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Překvapuje mě celkem nízké hodnocení tohoto filmu - no i když.. je pravda, že je to nereálný, ale mě se to líbilo hodně. Romantika, brečela jsem u toho jak želva, přiznám se. Poprvý jsem to viděla jako hooodně malá holka, teď po dlouhý době zase, taková nostalgie mě dlouho nepřepadla. Krásnej film.

19. dubna 2010
avatar uživatele
90 %

Modrá laguna

Modrá laguna je krásná "pohádka" mého mládí. Je jasné, že v reálném světě by stěží přežili. Film se mi moc líbil a i dnes se na něj ráda podívám.

15. října 2009
avatar uživatele
70 %

Modrá laguna je docela pěkný a zajímavý film. Jsou v něm romantické prvky, ale také dost nereálné prvky, ale musím to brát s rezervou je to přece jenom romantický film. a hlavně je tento film mnohem lepší než jeho pokračování, to už bylo opravdu přehnané

22. března 2009
avatar uživatele
100 %

romantika

Toto je jeden z mých oblíbených romantických filmů. Vždy se na něj ráda podívám. Když jsem byla malá, tak jsem si představovala, že takto uvíznu na opuštěném ostrově s mým "idolem" :-D. Líbí se mi jak od mala vše poznávají a hlavně, že přežijí, asi by to nebylo moc možné v reálu, ale přesto se mi to líbí :-).

6. července 2008
avatar uživatele
70 %

Pekný romantický film, priemerný, dá sa pozerať, ale koniec sa mi vôbec nepáčil... To som nepochopila- majú malé decko a ide loď, aby ich zachránila a oni sa otrávia v člne alebo neviem prečo pojedli tie bobule... Mohlo to skončiť aj inak.

7. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

No...

Jakože zajímavý nápad na film... a některé věci se mi tu fakt líbili...ale... myslím že ve své době by měl film pro mě větší úspěch, ale zase nebyl tak špatný... mám rozporuplné pocity :)

8. května 2007

Hmmm

Zajímavý, ale hodně dětinský a nepravděpodobný film... Myslíte si, že by dvě děti zvládli postarat se o sebe na opuštěném ostrově, když to nezvládnou některé děti v civilizaci???

8. května 2007
avatar uživatele
50 %

Tenhle fim jsem mela kdysi hodne rada, ted uz ho moc nemusim, jasne, ma sve kouzlo, ale znam mnohem lepsi filmy... Nemuzu si pomoct, ale pride mi atmosfera tohohle filmu strasne, az moc stisnena, a to by nemusela.

30. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Tento film má určitě své kouzlo. Je povedený a to se nepodaří každému. Je to zase o něčem jiném než ostatní filmy a to se mi na tom líbí.

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Kdo má chuť na opravdovou romantiku, tak ho tenhle film rozhodně nezklame. Je to film točený v úžasných exteriérech, s nádherným příběhem a vztahem dvou lidí. A přitom ten film není hloupý, je na tom krásná právě ta naivita dospívajících dětí. Doporučuju.

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Romantika

Konečně film, kde je romantika v romantice. Jak příběh, vztah hlavních hrdinů, tak nádherné prostředí, díky kterému si tenhle film zamilujete. Je zajímavé sledovat, jak se z dvou malých dětí pomalu vyvíjí dospělí lidé, kteří se se svým dospíváním musí vyrovnat sami, bez pomoci (třeba když to Emmelina poprvé dostane a myslí si, že je zraněná a neví, jak se chovat a co udělat, aby to přestalo). Nakonec z nich vyrostou dva krásní lidé a ti dva pak zplodí překrásné dítě....Taková čistá romantika, která vás zavede do panenské a krásné přírody a přesto nepůsobí kýčovitě...

16. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Nedokážu říct co přesně mám na tomhle filmu ráda.Asi je téo romantika,které mě nikdy neurazí,nápad,který je zajímavý a nejvíc asi to jak dv+ě malí děcka,který neví nic o dospívání začnou dospívat,ale nemají nikoho jen jeden druhého...

17. června 2006
avatar uživatele
80 %

Vždycky se tenhle film rádá podívám, i když ho znám zpaměti. Je tu taková ta klasická romantika, ale v tonhle filmu je podaná moc hezky. Tvůrci rozhodně udělali dobře, že děj zasadily do té krásné exotiky a ne do nějákého velkoměsta.

23. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Vždycky jsem Modrou lagunu neviděla celou, ale když jsem ji konečně celou viděla, tak musím říct, že je to dobrý film a když je v televizi, tak se na ni fakt ráda podívám.

12. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Jako dítě jsem se tenhle film moc ráda dívala. Byl hrozně romantický a úžasném prostředí a byl spíš pro lidi v pubertě.

12. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

musím se pousmát nad komentářema pode mnou.. plně totiž s nima souhlasím, že jsem tenhle film měla ráda, když jsem byla mladší :) .. taková romantická pohádka zasazena do krásného prostředí..

6. března 2006

teď už ne

Nevím proč, ale jako holce se mi tenhle film moc líbil, pokračování jsem ovšem nikdy neviděla. Teď už mi tolik film neříká, ale dlouho po shlédnutí filmu jsem se bála jíst jakékoliv bobule - včetně borůvek :-)

4. března 2006
avatar uživatele
70 %

No, celkem zajímavý film, ale víc se mi líbil, když jsem byla mladší... Rozhodně je tam krásný prostředí a je zajímavý sledovat vztah mezi hrdiny...

2. března 2006
avatar uživatele
100 %

Zaujimave

Veľmi zaujimavý film s výbornym námetom.Modra laguna je velmi dobrý film na tu dobu.Ale neodmyslitelne patri medzi klasiku

28. února 2006