NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Dobře natočený remake dobrého hororu od Stephena Kinga. Výborné efekty i přéběh. Celkem mě však překavapil konec. Čekal jsem něco víc. Nic moc. Mohli to ukončit líp a mohli se aspon v tom konci řídit původní předlohou....

7. března 2010
avatar uživatele
80 %

Celkom slušný film. Toto som teda fakt nečakal že tá hmla a všetko popri nej bude tak dobre spracovane. Selmu Blair vobec nemusim ale v tomto filme jej to fakt pristalo

28. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

Na rozdíl od ostatních musím říct, že mi se film velice líbil a naplnil mé očekávání. Možná to bude tím, že jsem se na něj díval sám v noci kdy za okny zuřila sněhová vánice. Děj mě po nezbytném úvodu, kdy jsem se jakž takž seznámil s prostředím a postavami, chytnul a už nepustil... Hereckému obsazení nemám co vytknout, lehké úsměv ale vyvolal hledač kovů a kněz- ožrala. Selma Blair a Maggie Grace mě zaujaly asi nejvíc, od rozmazlené křehulky ze Ztracených jsem tak kvalitní výkon ani nečekal. Děj, který tady ostatní odsuzují mě nadchl nejen svou originalitou, ale i svou plynulostí, takže na nudu skutečně čas nezbyl... A fakt, že se tentokrát vyložený happyend nekonal mě nutí ocenit film dalšími body navíc.... Kdo čeká béčkovou vyvražďovačku, bude tak trochu zklamaný, ale jsem si jistý, že atmosféra strachu a napětí si vás získá.

12. března 2009
avatar uživatele
T!mo
...
10 %

Mlha, kdo by se bál mlhy? No, já po tomhle filmu určitě ne, tvůrci se sice snažili z toho udělat horror s prvky napětí, navodit takový ten pocit bojim,bojim, ale neustále jsem se nemohl zbavit pocitu, proboha tak kdy přijde konec? Ale pokud chcete u něčeho usnout a večerníček už Vám nestačí, tak rozhodně se podívejte na Mlhu.

1. května 2008
avatar uživatele
70 %

Celkem zajímavý horor, ikdyž jako horor mi to nepřišlo.Některé scény jsou opravdu zajímavé a navíc jak si tvůrci vyhráli s mlhou, aby to vypadalo přitžlivě a strašidelně.Zombí se jim také celkem povedly.Herecké obsazení bylo pro mě neokoukané, takže to hodnotím pozitivně.Odvedli celkem dobrý výkon.Řekla bych, že se film celkem vyvedl.

31. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Mlha

Film jako celek mne moc nezaujal, konec trochu překvapivý, ale čekala jsem víc. Nejvíce mě zaujala myšlenka mlhy jako zabijáka, to tu ještě nebylo, pokud já vím. Je to něco nového oproti různým obludám a stvůrám, kterými nás filmaři zahlcují.

18. října 2007
avatar uživatele
10 %

:(

Myslela sem si ze tenhle horor bude aspon trochu fajn ale ne...bylo to nudny a dost hloupy a nesmyslny!!!

26. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Myslela jsem, že to bude pořádný horor u kterého se člověk neskutečně bojí , ale opak byl pravdou , ty efekty byly krásné,mlha... .Něco mezi filmem a hororem, ale určitě se na něj ještě podívám .

12. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Nebylo to zase tak špatný, jak od takovýchto amerických hororů často očekávám. Kamera, triky a střih klasicky na dobré úrovni, docela originální příběh, ale horší scénář- děj se hodně vlekl a to, co mělo být strašidelné, jsem už často čekala dopředu a neustálé vzplanutí lidí mě už začínalo unavovat. Chyběl tomu říz. Tom Welling není herec, ale model, ikdyž na pořvávání typu: ,,Rychle!" ,,Pryč!" a pod. to stačilo. Co víc říct, spíše béčkový film, ikdyž jsou i mnohem horší- 50%.

29. června 2007
avatar uživatele
90 %

Nemám moc ráda horory, kde je krev a furt nějaký lekací scény a u tohoto "hororu" se mi právě líbilo, že tam skoro nic takového není ( on to vlastně moc horor ani nebyl, ale mě děsí snad vše :o)). Ty speciální efekty s mlhou byly fakt suprový! I když skoro všechen děj byl vsunut do posledních 15 minut. I tak se mi film líbíl a určitě ho někdy ještě zkouknu.

26. března 2007
avatar uživatele
90 %

Maggie

Tenhle film sem si půjčila jen kvůli své nej herečce Maggie Grace... no, ale ten film podle mě za moc nestál. Ty efekty z mlhou a tak byli dobré. Jasně ten film sem pochopila celkem dobře a když se to tak vezme, byl celkem dobrý. Ale co jsem nepochopila. Proč se z té Elizabeth (Maggie) na konci stane duch? To ona je ta žena toho 'kapitána' těch důchů nebo nějaká dcera té původní Elizabeth podle, které je pojmenovaná loď?!

11. března 2007
avatar uživatele
60 %

musím priznať, že keď som videl tento film prvýkrát v požičovniach a po prečítaní obsahu som myslel, že to bude totálna pecka, ale kapánek som sa zmýlil. Film je dosť krátky podľa mňa a to "objasnenie" záhady je také otrepané, šak tam mohli dať viacej hľadania, viac akcie atď....nehovorím, že to je zlé, ale mohli sa s touto témou trošku viac pohrať...

8. března 2007
avatar uživatele
30 %

Nuda!!!!!!!!!

Tak tenhle film byl neskutečně nudný.Celý film se tam nic nedělo a posledních pět minut bylo přehnaných!Některé věci mi připadali že by ani normální člověk neudělal.Ale abych jen nekritizoval:Velice se mi líbili efekty s mlhou.Díky těm efektům a tajímavému (ačkoliv nudnému)ději a mé oblíbené herečce dávám 30

28. listopadu 2006

souhlas

Musim se přiznat, že docela souhlasím s názorem pode mnou. Film začal docela zajímavě, ale postupem času se z toho vyklubala šílená nuda. Jediné, co mi způsobilo běhání mrazu po zádech, byly zvuky vycházející z té mlhy, ale jinak to bylo velice ubohý. A konec? Absolutně trapnej. Jak se může naprosto žívá holka z masa a kostí po jednom polibku pomstychtivého kostlivce proměnit v ducha? To by jí nejdřív musel zabít ne? A polibkem to fakt nebylo. No prostě kravina.

19. listopadu 2006

STEJNÝ NÁZOR

Tak já jsem taky tento film neviděla celý, bo sem u něj usnula jak byl nudný...stále jsem čekala nějakou akci ale pak sem to nevydržela a usnula jsem :)) Ze začátku se zdál zajímavý a tajemný ale postupem času to bylo nudnější a nudnější...kdo se rád nudí ať si tenhle film pustí....

19. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Nuda...

Musím se přiznat, že jsem tento film neviděla celý. Nedokázala jsem se na to dívat, ne snad proto, že bych se tak strašně bála, ale proto, že to byla taková nuda. Viděla jsem asi jenom první půl hodinu a nejvíc mě tam asi zaujal Tom Welling, kterého znám ze seriálu Smallvile. Tento film doporučuji všem, kteří mají rádi nudu.

18. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

The Fog

Přišla šedá mlha. Přišla šedá nuda. Ano, horor to opravdu nebyl, jaksi se sekli žánrem. Líbilo se mi to sice více než třeba 3:15 zemřeš, ale i tak to byla vcelku blbost. Pár dobrých scén to nezachrání. Nebála jsem se a musím říct, že na film jsem se dívala jenom proto, že ho mám doma a byla by škoda, aby se tam jen tak válel... Průměr a vícekrát se dívat nebudu.

6. srpna 2006
avatar uživatele
heya
...
50 %

Nesplnilo to žáner filmu - horor, keďže som sa ani na chvíľu nebála a okrem toho, to bola dosť nuda. Proste len ďalší typický americký hororík, ktoré sa vyrábajú ako na bežiacom páse. Chcelo by to konečne niečo poriadne.

2. června 2006

Jelikož

jsem neviděl verzi od Carpentera (1980) tak nemohu porovnávat, ale jako příběh to bylo docela dobrý až na pár nejasností a trochu chyb. Neřekl bych ani, že je to horor, ale spíš oddechovej film. :-)

3. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

The Fog

už sem tenhle horror viděla.Zaujmulo mě zvláště tmavé prostředí a ta mlha.Akorát konec se mi moc nelíbyl,jak se ta holka opustila svýho kluka a přidala se k obyvatelům lodě v mlze.

25. března 2006
avatar uživatele
40 %

Tento film jsem viděl už v jeho původní verzi (je z roku 1980) a nová verze mu nesahá ani po kotníky. Chybí mu ta atmosféra. Možná že původní verze už by nebyla tak dobrá dneska, ale určitě lepší než tato. Nudné, nevýrazné...

23. března 2006
avatar uživatele
40 %

Trapné a otřepané. Nudné a bez nápadu. Divné. Cokoliv z předchozího by se dalo na charakteristiku Mlhy použít. Příběh je dost postavený na hlavu a občas se sám v sobě ztrácí. Postavy jsou bez duše a občas jednají naprosto nelogicky. Mlha sama o sobě je trikově ztvárněná docela dobře, ale vše se topí v beznadějném příběhu.

10. března 2006
avatar uživatele
20 %

Unuděný, natáhlý jak se dá a nakonec přijde zakončení, který sem zčásti nepochopil. Velice špatný pokus o natočení horroru. Jedna pozitivní věc je v tomto filmu a to jsou efekty...

16. ledna 2006