home
Mistrův syn

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Jeden z ranních filmů Jackieho tvorby. I když v kvalitě to asi bude horší na sehnání, rozhodně doporučuji se na něj podívat. Je to doba, kdy Jackie ještě dělal chyby. Ne v hraní, nebo mlácení, ale v tom, že ještě nebyl tak dokonalý, jako je teď.

23. září 2012
avatar uživatele
Meky
...
70 %

Opilci! :-D

Na bojové umění rád koukám, a když jsem našel tento snímek Drunken Master (doslovný překlad Opilý mistr se mi líbí mnohem víc než Mitrův syn), o kung - fu s Jackie Chanem v hlavní roli, tak mě to zaujalo. Navíc, k mému překvapení, je film velmi dobře hodnocený. Je natočen r. 1978 což je znát na kvalitě obrazu i hudby, ale nevadí. Příběh je strašně předvídatelný a jednoduchý, ale taky nevadí. Jde především o kung - fu, jehož "stylů" je ve filmu hned několik a jsou vynikající. Do toho zvukové "náhražky" úderů a mela může začít:-). Sice bojové umění osmi opilých bohů bylo celkem dost trapné :-D ale budiž. Samozřejmě musím vyzdvihnout Jackieho, který dal filmu strasně moc. On je prostě vyjímečný, jeho perfektní bojové umění často spojuje s humornými prvky a na to se fakt dobře dívá. Není to nic vyjímečného na co by se nezapomínalo, ale oddechovka u které jsem se dost zasmál...

29. října 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film jsem viděla snad 100x. Při každé nemoci a volnu jsem ho strčila do videa a sjížděla. Myslím si, že je to jedno z nejlepších děl Jackieho a že se mu nic tak povedého a perfektního nepodařilo. Nedá se k tomu nic dodat, to prostě musíte vidět.

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Pro me jasna 100-vka

Z tech filmu, ktere jsem od Jackiho videl a bylo jich hodne, tak to je nejlepsi film jaky kdy Jackii natocil. Je v nem mnoho paradnich kung-fu souboju i s vtipnymi scenkami, je v nem Jackiho humor. Tvrdy narocny trenink, prisny ucitel.....jen tak se z darebaka stane mistr kung-fu.

7. června 2007