home
Mistři

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

MISTŘI BY 2MIG1

najbrtovi mistři mají dost společnýho se slámovejma divokýma včelama - banda looserů v bohem zapomenutý vesnici řeší svoje problémy, zatímco kousek od nich se rojí problémy nový a nikdo neví, jak z toho ven... stejně jako včely, jsou i mistři notnou dávkou depky, tentokrát tedy v lepším technickým provedení.. kvalitní obsazení, herecký výkony a dobře napsaný dialogy..

28. srpna 2011
avatar uživatele
50 %

Divný film, ponurý děj. Zapadlá vesnice v pohraničí, stejně jako zapadlý film. Tohle snad bylo natočeno jako znoucestnost. V podstatě zde není žádný děj, žádná zápletka. Tohle se opravdu nepovedlo.

11. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Mistři

Mistrovský úlet no i za cenu toho, že se hazarduje ze zdravím... poněkud nevhodný způsob zbohatnutí, ale určitě stojí za zamyšlení. Partička vesnických hokejových fandů blbne až nakonec průšvih nenechá na sebe dluoho čekat

15. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Polášek

Ve filmu hrají zajímaví herci, ale není to typ filmu, který by něčim nadchl nebo oslnil. Příhody ztroskotalých podivínů nabízí celou řadu bizardních příhod, ale příště dám přednost zábavnějším filmům...

14. května 2006
avatar uživatele
30 %

pusobi ponure

Tenhle film se mi skoro vubec nelibil.Pusobil na me strasne ponure a smutne.Sama bych na nej nesla,ale mela jsem moznost ho videt se skolou.Ja bych nikdy nedala stovku za takovozu blbost.Asi je tento film urcit spise dospelim.

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
90 %

Proč HAPPY END?

Filmů s Happy endem už byly aspoň tři kotle. Tak je to vítaná změna. Jen mi trochu vadilo, že byl natočen až moc umělecky. Ale jelikož jsem hokejový fanda tak jsem to nějak překousl. Pak jsem ještě čekal víc humorných hlášek, ale co už. Byl tam hokej byl.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Mistři? Mistři!

Tak to ani náhodou. Tenhle film podle mne nemá šťávu, vtip, viditělně dobré herecké výkony, děj, zkrátka nic. Je trapný, jak loňské léto a ubohý jak vtipy Standy Grosse. Možná jsem z jiné planety, ale tenhle film je vážně hrozný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

prej mistři

Ani teď nechápu vo co go? Tenhle film byl divnej od začátku do konce. Už se na to nikdy dívat nebudu. Je to naprostá blbost. Jediná zajímavá věc je ten mentál, co furt vidí ty hokejisty.

Kdysi dávno