home
Mission: Impossible

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Asi som to už pozeral veľmi dávno ale nespomínam si, že by to bola taká blbosť. Asi je to už pre mňa moc staré a tak to budem aj hodnotiť. Nezaujímavé. V tej dobe bol "Mission Impossible" možno pojem ale dnes už medzi toľkým množstvom filmov už len spomienka.

23. března 2012
avatar uživatele
70 %

Trošku akčnější kovbojka, než by mohla být. Začátek mi připadá slušný, napínavý, ale ke konci už to trošku přeháněli, a nic na tom nezachránil ani fakt s odhalováním pravd. Ale na jedno použití dobrý.

6. května 2010
avatar uživatele
100 %

Mission Impossible

Mise nemožná ,,, jo jo kultovní trhák své doby i s úvodní zvučkou, která se samozřejmě pak časem ocitla snad ve všech telefonech jako zvonění (((; kde ty časy jsou (; super film

15. března 2010
avatar uživatele
30 %

Kdyby to nebylo tak hrozně zamotaný a místy nepřehledný, bylo by to lepší. Každou chvíli byl zrádcem někdo jinej. Triky a akční scény byly fajn, ale jinak příliš zbytečně zamotaný.

26. února 2010
avatar uživatele
Meky
...
60 %

***

Osvěžil jsem si úspěšnou "akčňárnu" a s ledovým klidem můžu říct, že to s ní není zase tak horké, jak se může zdát. Od De Palmy jsem přece jen čekal víc, než takové průměrné akční "béčko". Nikoliv akční pecku! Obsazení je sice dobré, ale film ztroskotává na dalších věcech. Hudba Dannyho Elfmana je průměrná a hudební motiv, který se už stal kultovním, potěší, ale to je tak všechno. Závěr? Jména, která přislíbila účast zaručovala kvalitu, ale v mých očích je to jen akční "béčko", které může jen tiše závidět opravdovým konkurentům v tomto žánru. Nechápu, jak se tento film mohl stát tak úspěšným!

25. února 2010
avatar uživatele
60 %

Nečekejte nic duchaplného a nebudete zklamáni...
Pokud si chcete jen zpříjemnit večer akčním filmem, není lepší volby nad tuto klasiku.
Velikým plusem je prostředí Prahy, které filmu hodně dodává na ponuré atmosféře. Samotný výkon Toma Cruise patří mezi to lepší, co předvádí, co se týče jeho hereckých kolegů, tak Jean Reno zahrál jako vždy perfektně a hlavně za něj přidávám další body v hodnocení. No a Jon Voight s Emmanuelle Beartovou mě zaujali asi nejvíc, jejich výkony byly přesvědčivé, kvalitní, zkrátka tito dva mě mile překvapili.
Na závěr třeba říct, že tento film je podle mě mírně přeceňovaný - ale ve sbírce fandy špionážních filmů nebo fanynky Toma Cruise si rozhodně zaslouží čestné místo.

8. března 2009

fakt dobrý

Mission impossible je fakt skvělá, i když ty scény v tunelu s tím vrtulníkem (a tak celkově, jak se tam plazí po tom TGVčku) jsou dost nereálné, a když jsem ten film teď nedávno viděla, musela jsem se smát. Jinak je to fakt skvělý film, který stojí za zhlédnutí.

8. března 2009
avatar uživatele
60 %

Průměrné

Nevím co k tomu napsat, ale ten film má velmi kolísavou kvalitu. Připadá mi, že je to až příliš překombinovaná detektivka. Část odehrávající se v Praze je celkem dobrá, taková klasická špionská podívaná. Další část s Jeanem Reno je jako příjemné rozptílení, ale ten konec je až příliš překombinovanej, čert se v tom vyznej, a navíc ta směšná scéna v TGV, nevím jestli si filmaři mysleli, že bude tou akcí divák tak oslněnej, že si nevšimne, že je to velmi nepovedená animace vlaku, bez pantografů a trolejí. Naštěstí se zde Tom Cruise předvedl v tom lepším světle a jako bonus skvělí výkon Jeana Renoa, kterého mám jako herce velmi rád.

6. března 2009
avatar uživatele
80 %

Tohle je skvělej film. Prostě filmová klasika o kazetě s úkolem, která se po ukončení sama zničí. Skvělý akční film s tím nejlepším. Velmi nepředvídatelným dějem. Tady si člověk nikdy neni jestej, s tim co se právě odehrává. Nikdo hned od začátku neví, kdo je na který straně a tak různě. Film je vlastně předchůdce Dannyho parťáků. Teda sice jenom v jedné věci, ale i to se počítá. Mluvím o tom trezoru, kterej se ve filmu oběvil. Třeba různý senzory, čídla a tak vůbec. Prostě trezor jak má být :-). Nevím, jaký tady kolují zprávy o Tomově Cruisově rozpadající se kariéře, ale tenhle film i když je prakticky starej, mu velice svědčil. Byl to víceméně první takovej druh filmu, kterej jsem viděl, ještě před třeba Agentem bez minulosti. Film jsem sice viděl už dřív, ale teď jsem se na něj díval znova, a k mému velkému překvapení se tu oběvili i další super herci jako Jon Voight nebo Jean Reno. Ti celou situaci zachránili. Děj byl pořád zábavnej a matoucí, což se mi na něm moc líbilo. Taky nesmim v žádném případě zapomenout na skvělej nápad s maskama jiných lidí. Jestli si někdo láme hlavu, jak je to vlastně s hlasem, podívejte se určitě na Mission Impossible 2. I přes věk filmu dám 80%.

20. října 2008
avatar uživatele
90 %

Nečekané zvraty a Tom Cruise se svou partičkou, to jsou hlavní znaky zatím všech MI snímků, u tohohle to bylo doplněno o nám známou lokaci - Prahu, film tímto, podobně jako Česká spojka, dostal úplně jinou hodnotu pro českého diváka, jinak celý tento film byl opravdu úžasný, asi nejlepší z všech dosavadních MI.

17. října 2008
avatar uživatele
90 %

Skvělý film. Opravdu parádní akce, která byla velmi dobře zpracovaná. Nejvíce se mi líbil parádní děj, byl velmi zamotaný a nepředvídatelný a to se mi líbilo. Také hudba byla na skvělé úrovni, to se jednou zase D. Elfman vytáhl. Herecký výkon Toma Cruise byl dobrý, byl to první film, který jsem s ním viděl a musím říct, že se mi velmi zalíbil. Proto dávám 88%.

9. září 2008
avatar uživatele
60 %

Celkem průměrný akční film až na nějaké celkem dobré scény, ale celkově nic moc snad s vyjímkou pohledů na Prahu. Takže hodnocení je taky poměrně slabé.

2. listopadu 2007
avatar uživatele
50 %

Jak už jsem zmínila v komentáři o druhém dílu, Toma Cruise nemám v lásce. Taky jsem zmínila, že Mission Impossible 2 mě nenadchlo. Jednička se mi zdála lepší, možná (spíš určitě) kvůli mému oblíbenému Jeanu Renovi. Oblíbila jsem si ho v Purpurových řekách a Godzille a od té chvíle na něj nedám dopustit. Takže díky němu jsem klidně překouslaToma Cruise a film shlédla. Žádné veledílo, nominovatelné na Oscara to teda není, ale dívat se dá. Průměr

5. září 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Film se mi líbí i přes všechny ty mouchy. Asi hlavně díky nekonečné akci a Praze, která je tu nádherně poznat. Sice mi trochu vadí, že Národní muzeum je vydáváno za, tuším, americkou ambasádu (představte si, kdyby se v českém filmu odehrávajícím se v USA zaměnil Bílý dům za českou ambasádu), ale jinak běhání po Karlově mostě se asi musí líbit každému našinci. I proto dávám filmu na tak nesmyslný akčňák nadstandardních 80%

21. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Mission Impossible

Jo mám pocit, že tyhle typy filmů jako že je to nemožné nebude nikdy dost. Podle mne se jen snaží napodobit Jamese Bonda . Ale je to i originální a hlavně to frčí. No jo mise jsou mise a na prvním místě. Spíše machrovina.

5. května 2007
avatar uživatele
100 %

30. března 2007
avatar uživatele
100 %

najlepší Mission Impossible, dá sa na to pozerať stále a vôbec vám nevadí, že ste to videli 100 krát...znovu to T. Cruise zahral perfektne...

8. března 2007
avatar uživatele
0 %

Tohle mi přišlo jako největší blbost na světě. Nemožný vynálezy, zbytečně překombinovaná až nudná zápletka, chvílema až moc akce, chvílema zase moc okecávání.... Celkově mi to připadalo nudný, zdlouhavý a nemožný. I když o něco lepsí než bondovky (krom té s Craigem). Dle mého názoru zbytečně vyhozené peníze...

28. ledna 2007

Mission Impossible

Nato, že tenhle film režíroval Brian DePalma, je to docela nic moc. Zápletka nijak originální, herci do toho taky mohli dát trochu víc, ale na druhou stranu scéna, jak se Tom spouští po laně k tomu počítači, bude navždycky legendární :-). Za zhlédnutí stojí.

21. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Akce a nuda

Vidět tento film, to opravdu patří k základu každého filmového fanouška. Já jsem se na to nikdy nijak nehrnula a zájem podívat se na to ve mně vyvolal spíše až humbuk u trojky. Taky mě to vůbec nelákalo, protože ve filmu hraje u mě neoblíbený Tom Cruise a bohužel pro něj má opět roli napomádovaného "blbečka" a hrdiny. Tyhle role mu prostě vůbec nesedí. Film mě ani nijak moc nebavil. Jediné, co to vyvažuje, je akce. No a na tomhle to asi staví, protože příběh teda opravdu nic moc.

14. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Průměrná podívaná

Celkem průměrná podívaná, začátek je celkem dobrý, uprostřed filmu se nic neděje, kromě té akce pro získání diskety (to bylo dobře udělané) a ta závěrečná honička v tunelu byla trochu fyzikálně nemožná, ale triky na tu dobu byly dobré, takže to i celkem beru. Nevím jestli bych se na tento film někdy podíval ještě jednou.

14. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film mam moc rada! Cruise to podle me zahral skvele a i vykony ostatnich hercu nejsou nijak spatne. Taky se mi moc libi hudba:-)

13. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Když tento film beru s rezervou a velkou tolerancí (například závěrečná scéna s vrtulníkem v tunelu je podle mne naprosto technicky ve skutečnosti nemožná a to není jen tato, ve filmu je jich nepřeberně), tak to je docela zajímavá a napínavá podívaná. Na napínavosti trochu ubírá fakt, že hrdina musí být nesmrtelný a nezranitelný, protože o čem by potom ten film byl, že?

13. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

Hmm na film jsem se dívalasi 2x hned za sebou a celkem jsem nevedel co si mam o nem myslet. dost hodně přehnané scény, ale jinak v poho.

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Supiš...

Výborný filmík, teda z tých akčnejších...Moc som od neho neočakávala, ale film ma veľmi zaujal, skoro som ani nedýchala... :-) Akcia-super, efekty-výborné, aj Tom bol ok... Ale nech si každý hovorí, čo chce, -dvojka podľa mňa bola (naj)lepšia-. :-) Hodnotím 90%.

24. září 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film se mi fakt dost líbil. Tom v něm byl skvělý a celkový děj byl taky super. Hlavně mi nikdy nesmí uniknout scéna kdy Ethan chytí kapičku potu.

14. září 2006
avatar uživatele
50 %

Jediný plus...točilo se to zčásti v Čechách, ale jinak T.Cruise moc nemusím. Všechno bylo až moc přehnaný, normální člověk by většinu těch situací nepřežil nebo nedokázal..nj - Hollywood.

8. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Kvalitní akční film. Líbí se mi hudba(to hlavně), taky tom Cruise a to, že se to točilo u nás v Čechách-to mi dost lichotí. Ten film je dobrej, určitě doporučuju!

23. května 2006
avatar uživatele
Dawn
...
30 %

No musím sa priznať, že to bolo ktoviečo. Pár akčných napínavých scén, ale iné boli len napínavé na vracanie. Slabé, veľmi slabé. A nezachránil to ani Jean Reno, ktorý je veľmi dobrý herec.

5. května 2006
avatar uživatele
70 %

pokud se chcete prospat :-)

Abych řekl pravdu, ke konci filmu jsem usl. Sice jsem byl trochu ospalý, ale film mě nezaujal. Váhám, jestli se mám vůbec podívat na dvojku.

5. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tom Cruise patří mezi mé oblíbence a ani jako akční hrdina nezklamal:-). Sice jsem místy nestíhala, jak to opravdu je, ale jinak to nemělo chybu:)

29. dubna 2006

Mission Impossible je super akčňák! Tom Cruise byla dobrá volba! Ve filmu je mnoho zvratů a do poslední chvíle nevíte kdo v tom má prsty! Je to hrozně napínavá a to je super! Mám totiž napínavé fimy ráda! Film je,jak už jsem říkala, je super!! Ale dvojka je lepší

11. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Akce, akce a zase akce. Výborně vymyšlené zvraty a parádně natočené akční sekvence, to vás dostane do varu. Profesionál Tom Cruise je dost dobrý, ale ... ale prostě jde "jen" o akčňák, nic mimořádného zde nenajdete.

10. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Uplně sqelej film..fakt jsem se u něj dobře bavila..nedá se sice říct že by mi většina scén přišla nějak extra pravděpodobná, ale rozhodně to nemá chybičku!

29. ledna 2006

Zajímavý

nápad, ale děj je trochu chudší. Tom Cruise byl, ale přescědčivý a snažil se.:-) Sice je to remake, ale má to něco do sebe.

23. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Poprvé dost zajímavý napínavý akční film, při druhém zhlédnutí (se znalostí, jak se věci mají a jak to dopadne) už ne tak dobré. Ovšem dnes již legendární "zavěšovací" scéna v ústředí CIA, ústřední hudební motiv i ono dějové odhalení představuje určitě veliký nadprůměr, který se zapsal (v prvních dvou případech) do dějin kinematografie. Aneb nekoukejte na Shreka 2, když jste neviděli Mission: Impossible!

23. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Nuda, nuda, nuda

Nemůžu si pomoct, ale MI je strašná nuda. Nejenže tenhle film působil tak nějak archaicky už když byl v kinech. Ale teď už je to vůbec tragédie. Příběh je nudnej, herci kromě Jeana Rena taky, navíc je film dost krátkej a i tak má dost hluchých momentů. Takhle vysoké hodnocení dávám jenom k vůli tomu, že film nemůže za to, že technologie za těch deset let tak pokročila a za hudbu, která je dnes již kultovní. Samozřejmě není tenhle film zase úplnej propadák, ale musím říct, že dvojka se mi líbí mnohem, ale mnohem víc. Sice si tam tvůrci nehrajou na žádný propracovaný příběh, ale nechybí mu tempo a akce. Trochu se divím, že to nazvali vůbec MI 2, protože je určený pro jiné lidi než jednička. Zřejmě komu se líbila jednička, z dvojky bude zklamán a kdo viděl jedničku a byl znuděn po dvojce vůbec nešáhne, protože v ní nebude mít důvěru.

22. ledna 2006
avatar uživatele

...
0 %

Hrůza, děs

Strašný film. Ani jsem nevydržel do konce ( a to jsem přežil i takové hrůzy jako Titanic, Bazén, XXX atp.) jeden moment to silně připomínalo Dannyho Parťáky. Dvojku ani trojku radši nebudu riskovat.

22. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

velmi povedeně natočený. Je skvělé pozorovat takový trhák zasazený do kulis ČR. A nejlepší byla ta zavěšovací scéna na ústředně CIA. To bylo vážně dobré.

22. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Mouchy

I když má Mission určitě své mouchy, bylo by nefér příliš ho kritizovat, a to hlavně proto, že se stal v podstatě kultovním a patří asi k nejparodovanějším filmům. A dodnes se najde spousta fimů, které ho "vykrádají". A navíc, Tom Cruise, je pro roli Ethana Hunta jak vyšitý.

22. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Podle mě je tohle nejlepší špionážní film. Mám rád Jamese Bonda, ale Ethana Hunta raději. Ve dvojce je hodně znát styl Johna Woo, takže doufám, že se třetí díl vrátí k stylu prvního.

22. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Tom Cruise

Film neni lepší než jiné špionážní filmy. Ze začátku mě dost nudil a rozjelo se to, až když se objevil Jean Reno. Zajímavostí filmu je to, že jsem mohl pozorovat známá pražská místa.

22. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

.....

Jednička nemá absolutně chybu. Ještě když se natáčela v Praze ;). Tom Crise je vážně borec s velkým B.

30. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Hrube...

Skvělý akční film... Je tam skvělá zápletka a skvělé konečné rozuzlení, které každého překvapí... Taky ty scény z Prahy jsou good! I když tento film nepatří k mým nejoblíbenějším, je dobrý...

26. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Skvely

Skvely film,skvela hudba,skvely dej plus obsadenie tomu hovorim skvela kombinacia na dost velky uspech filmu.Tento film je vynikajuci

20. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

M:i-2 rulez

Tak tenhle filmeček s nadhledem překonalo pokračování. Neni to tim, že 2 je novější s lepšíma efektama, ale 1 prostě nemá spád a ani nápad nejni nejlepší.

26. října 2005
avatar uživatele
70 %

MMH

Celkem vydařená, jenže pekelně zašmodrchaná komedie. V ději se moc nedá vyznat... Tom Cruise se mi s tímhle typem herectví moc nelíbil, takže můj dojem z filmu byl nakonec dost rozporuplný...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Pěkná akce

To je to hlavní co si z toho pomatuji, že to bylo hodně akční a že se to odehrávalo v Praze. Je to totiž už pár let co jsem to viděl a vzpomínky jsou dost mlhavé. Jediné co vidím v jasných konturách je ta slavná scéna kdy Tom sjíždí z toho stropu, a kterou tak dobře zparodovali ve Shrekovi dvojce. Tom Cruise je mi celkem sympatický a myslím, že role se zhostil dobře, co si pomatuji tak i hudba byla dobrá. Je to takový mírně nadprůměrný a středně komplikovaný film, takže myslím, že 70 je odpovídající hodnocení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Ok

Fajn filmecek ale odhaleni cele lecky nebylo nic moc.JInak vsichni herci tam sedli jako pest na oko - a musim uznat ze Tom se mi od te doby moc libi!! Je vazne super.Mission 2 uz nebyla takova - trosku trapnejsi a bezvyznamova, ale tohle stalo za to.Pochybuji ze by se neco takoveho stalo, a ze by Jean Reno vletel vrtulnikem do tunelu, ale americky film, je americky film :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý

No byl to dobrý film, jeden z prvních, které jsem viděl s Tomem Cruisem. Od té doby jsem filmů s ním viděl hodně. A tady mi přijde takový, že moc nerozvinul to všechno co v něm je. Hodně lidí říká, že je to One Man Show čili show Toma Cruise, ale to ještě není v jedničce tak strašné to přijde až ve dvojce. Moc se mi tady taky líbil Jean Reno.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

dobrý

Dobrý film,který je mnohem lepší jak dvojika.Tom Cruise je jako vždy skvělý a zbylý ansábl herců je taky dobře ybraný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Prostě Tom Cruise

Skvělí film plný špionáží,akce,honiček,přestřelek atd..Myslím, že Tom Cruise to sehrál skvěle!!!Jean Reno jako záporňák taky..

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Paráda...

Skvělý špionážní film, z prostředí našho hlavního města - Prahy. Plno techniky, intriky, to všechno je v této "Nemožné misi". Dokonce i český dabing mi nepřijde nějak moc strašný.Tento film se jim opravdu povedl i spolu s velmi populární "theme" znělkou..

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

...

jo ..celkem dobrý..ale na ten seriál to nemá ani náhodou...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Skvělá podívaná

i když trošku přehnané představy o jakýchkoliv agentech ve mně vzbuzují pocit ukázat všem divákům jakési nadlidi,je tenhle film docela ke koukání.Oddechovka jak má být a výkony herců taky docela ujdou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dobrý

dobrý fakt dobrý tom cruise v jednom ze svých výborných filmů prostě dobrá kombinace líbil se mi příběh i jeho zpracování

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

De to

Jo to docela de.Akce, napětí, někdy i kousek to lehkýho humoru.Ale myslim si, že dvojka se vyvedla víc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

dobrý

jo dobrej film docela jsem se i bavil. ale byl to docela i dost nervák!!! ale co naplat muj nej film to není

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Sladký Tom

Mission impossible je dobře natočený film z naší krásné Prahy. Celou dobu scény vypadají reálně a děj je parádní akorát mi na konci filmu vadí ta scéna z metra, kdy Tom vysí na vlaku, který se řítí neuvěřitelnou rychlostí a nespadne....to mi to trošičku pokazilo. Ale jinak good film.

Kdysi dávno