home
Mission: Impossible 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Michelle Monaghan

Děj tohoto akčního thrilleru se odehrává v hodně rychlém tempu s vydařenými trikovými záběry i zajímavou zápletkou.

26. dubna 2012
avatar uživatele
70 %

Lepšie a o dosť lepšie ako jednotka a dvojka dokopy. Akčnejšie, reálnejšie, lepší herci a kopec ďalšieho. Som zvedavý na pokračovanie.

24. března 2012
avatar uživatele
20 %

Trapárna. Musím uznat, že oproti dvojce je tu znatelný posun, děj už není tak jednoduchý a slabý, ale tolik srovnání. Film je o ničem celkem, žádný děj a nedořešený konec. Ale na omezené sledování to stačí.

18. května 2010
avatar uživatele
100 %

Mission: Impossible III

Kultovní serie začala končit přesně 04.05.06 zajímavé datum (((; film který je hodně očekáván nemusí vždy dopadnout dobře... mně se líbil ale více dvojka a jednička (((;

15. března 2010
avatar uživatele
80 %

Prošvihla jsem jedničku i dvojku, ale trojku jsem prostě musela vidět!!!! Akční scény byly dost dobrý, Tom taky a navíc v tom hrál můj oblíbenec Jonathan Rhys - Meyers, kterýho miluju z Tudorovců:-) No jinak trochu jsem čekala ten konec, ale jinak jsem byla většinou překvapená. Dost dobrej film...

29. března 2009
avatar uživatele
3d!t
...
100 %

Best

Trojka je bezpochyby nejlepší díl z celé trilogie Mission: Impossible. Všechny díly jsou dobré, ale tento to u mě vyhrál na plné čáře. Popravdě, celou dobu jsem si myslela, že ten největší záporák je Laurence Fishburne a že Billy Crudup je jeho přítel a opravdu chce Huntovi pomoct. Ale mýlila jsem se, a to je dobře. Takhle to bylo plné nečekaných zvratů. I třeba se smrtí Julie. To jsem si opravdu myslela, že ji zabili. Skvělý film. Opravdu nejlepší.

22. března 2009
avatar uživatele
90 %

Trojka byla svým způsobem originální a tím i skvělá, byla i mnohem lepší než předchozí dva díly. Některé scény byli opět dost přehnané ale jíné bezpochyby uchvacující. Jednoduše trojka byla nejlepší

22. března 2009
avatar uživatele
100 %

Skvělý film!

Určitě nejlepší z trilogie Mission: Impossible. Děj byl plný zvratů, Ethan se nám už konečně rozhodl nenapodobovat s prominutím "sukničkářského" Jamese Bonda kterého mi nejvíc připomínala dvojka a očividně se chce "usadit"; finální "rozuzlení" - to bylo určitě nejlepší, vůbec jsem nečekal zrovna tuhle osobu jako zápornou. Nepoužívání změny obličejů atd.(jen jednou ale velmi efektivně) přispělo k celkové realističnosti a uvěřitelnosti celého filmu. I micro-detonátor pomohl k zdramatizování některých scén a akčnost a extrémnost tomuhle filmu rozhodně nechyběla, scény ve Vatikánu i samotný průnik do něj, scény na mostě nad mořem i hledací "bleskovka" v nemocnici a akční scéna ve výtahu v centrále IMF i samotné interiéry agentury tomuhle beztak už skvělému filmu dodaly maximum zábavy i napětí. Takhle má vypadat pravá Mission: Impossible. Bez pochybností - 100%

12. března 2009

Jsem ráda, že byl příběh originální, měla jsem strach, že se nebude příliš lišit od předchozích dvou dílů (pokud se tedy vůbec lišit bude). Líbilo se mi taky, že to tentokrát všechno vypadalo realističtěji. Je to fakt dobrý film, který nezklamal.

8. března 2009
avatar uživatele
80 %

Tohle je zakončení jak má být. Souhlasím se všemi. Je to určitě nejlepší díl z celé trilogie. Docela mě překvapilo, že na rok 2006 si tvůrci dokázali vymyslet něco novýho. Příběh byl opravdu znova originální. Po pauze 6 let, jsem čekal, že to bude jenom zoufalej pokus znovuzískat uznání, samozřejmě jsem se bohudík mýlil. Film byl zase přeplněn akčními scénami a nadprůměrně zábavným dějem. Ten sice nebyl nepředvídatelnější než jednička, ale víc než dvojka, což je podle mě uspokojivé. Tvůrci opravdu sršeli novými nápady. Nejen, že nám ukázali, jak se vyrábí a jak funguje velice slavná maska, ale dali nám sem i novou věcičku, a to výbušninu do mozku, která se tam strčí nosem. Fakt vtipný. Ale přecejenom, jsem se chtěl dozvědět něco o tý zaječí pracce. Tom Cruise už tentokrát vypadal mnohem přesvědčivěji a zkušeněji na svou roli. Naštěstí už sem necpali to jeho bojové umění z dvojky. Ale jeho schopnost vše vyřešit mu naštěstí nevzali. Nevím, film jsem viděl už dřív, a nemohl jsem si vzpomenout, jestli se tady oběví postavy z předchozích dílů. No, naštěstí se nezměnila prakticky žádná, a ještě pár jich sem přidali. Jo, taky nesmim zapomenout na scénu v originálním znění, kde Tom Cruise mluví česky. To bylo fakt k popukání. Když byla taková pauza mezi dvojkou a trojkou, doufám, že se čtyřka oběví co nevidět. Filmu dávám 85%.

21. října 2008
avatar uživatele
80 %

Tak to je bomba, po skvělé jedničce, nadprůměrné dvojce je tu podle mě nejlepší díl celé série. Skvělá akce, úžasný děj a parádní video-efekty. Děj byl vážně dobrý, sice nedosahoval kvalit předchozích dílů, ale i tak se mi velmi líbil. Herecké výkony všech herců byly velmi uspokojivé a hlavně Tom Cruis to zase (nečekaně) zvládl na jedničku. Je to opravdu velmi důstojné ukončení celé série, ale i přesto doufám, že se natočí alespoň jedno další pokračování.

9. září 2008
avatar uživatele
50 %

Trojka je nejhorší z celé trilogie, přibylo nudných a únavných proslovů hlavního hrdiny a celkově je to fakt už skoro bez originality. Hodnotím nejníž sz celé trilogie.

2. listopadu 2007
avatar uživatele
taha
...
90 %

NAZOR

Mne sa tento film akoze dost pacil a myslim si ze bol zo vsetkych troch najlepsi.Vyborne to bolo zahrate a vsetky efekti boli dobre zvladnute. Najviac sa mi pacila cast vo Vatikane to bolo brutalne a na tom moste ties fakt odporucam kuknut tento film.

18. září 2007
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Když jsem film viděl poprvé, nelíbil se mi vůbec. Ale napodruhé už Abramsovi jeho vždy dynamický styl žeru. On dokáže, aby vypadala přesvědčivě i ta největší hovadina. V tomhle filmu jsou stejné nesmysly, jako v jiných dílech, ale podáno je to tak lišácky, že bych se dušoval, že všechno, co se tu děje, je i možné. Film je i ukecanější, ale akce je tu přesto dost. Nicméně nebyl jsem z filmu nadšený zase tak, abych hodnocení zvednul o víc než 30%. Z původních 40% se tak dostávám na slušnou...

12. září 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle film se povedl a moc mě bavil. Dobře že nebyl tak nudný jako dvojka, která vypadá jako hodně laciná střílečka bez pořádné motivace. Spousta akce a hlavně napětí, skvělý herecký výkon Toma Cruise. Jen příběh není nic moc, ale ostatní klady to zachraňují.

12. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Bojim bojim!

Tenhle film mě na začátku vyrazil dech, kterej jsem popadla až po jeho skončení. Tím myslím, že lepší Mission impossilble jsem neviděla. Je možné, že jsem ovlivněná svým oblíbeným Tomem Cruisem, ale je to pro mne prostě nejlepší díl ze série. Musím říct, že málokterá "trojka" se takhle vyvede.

15. července 2007
avatar uživatele
70 %

Stručně se připojuji k názorům, že trojka je opravdu nejlepší díl z celé série. Tom cruise se opět vyřádil a režijní debut Abramse se nadmíru povedl. Nenudil jsem se ani na chvíli a večer si to s chutí pustím ještě jednou:)

8. června 2007
avatar uživatele
60 %

M.I.III

Trojka mě hodně překvapila a dle mého názoru nejslabší díl.Je to jedna velká honička bez nápadu a vůbec mě nevtáhla do děje a nepřinutila nad tím vším přemýšlet.

3. května 2007
avatar uživatele
70 %

No jo

Na tenhle film asi ani nemůžu mít nějaký extra úžasný názor, protože plně jsem vnímala jen začátek a konec...což mě ale mrzí a chtěla bych to v budoucnu napravit... ale z toho co jsem viděla-je to plné zvratů a napětí. Jen ta atmosféra mi příjde nějak nudná. Moc jsem to neprožívala... Ale jak říkám-v budoucnu tento názor určitě změním.

11. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak trojka uz byla peknej propadak, zda se mi, ze jen tezi z uspechu predchozich dilu, ale sama o sobe uz toho moc noveho neprinesla. no, dvojka byla nejlepsi.

30. března 2007

Neviděl jsem Lost ani Alias, ale Abrams si s třetím dílem jen vydařené série poradil fantasticky. Kdo by si po dvojce myslel - kterou dokonce režíroval sám John Woo - že vznikne tak výborná akční zábava, která bude mít tak skvělé herecké výkony, hnusně-sympatického záporáka, realistickou akci, ale hlavně taky plno emocí. S radostí oznamuju, že Mission: Impossible III překonal své předchozí díly a že není jen dalším akčním filmem. MI3 se narozdíl od ostatních akčních filmů může pyšnit mistrovským scénářem. To se v rámci akčního žánru jen tak nevidí.

28. března 2007
avatar uživatele
80 %

Nemůžu napsat, že se Ethan Hunt vrací v plné síle, když teprve tento díl ho v plné síle zastihl. Jasně nejlepší díl celé série. Doposud seriálový režisér Abrahams natočil opravdu adrenalinovou, téměř ďábelskou jízdu. Film nemá slabé místečko a není ani chvíle času na vydechnutí. Už ten začátek ukazuje, jakýmže směrem se to budem ubýrat. Akce a nápady jsou tu opravdu výborné a jdou ruku v ruce. Tom Cruise zde podává svůj standartně dobrý výkon, i když tu toho nemá moc co hrát. Třešničkou na dortu je pak výborný padouch v podání Philipa Seymoura Hoffmana. Výborný výkonostní vzestup Abrahamse.

13. března 2007

Potřetí a nejlépe

Netvrdím, že MI3 je film něčím výjimečný nebo přelomový, ale jedno je jisté: Třetí díl je jasně nejlepší. První dva byly... průměrné. Třetí a doufám že poslední díl byl o něco málo lepší. Drsnější, ale stále těžko uvěřitelný. Letní oddychovka za osmdesát procent.

28. února 2007
avatar uživatele
LOST
...
90 %

Mission:Impossible 3

Pro mě byl tento film asi nejočekávanějším snímkem roku 2006 a vůbec mě nezklamal,spíš naopak, mě v něčem i překvapil.Od tohoto filmu jsem čekal hodně akce a překvapilo mě že tam byla akce od začátku až do konce.Film vůbec nenudil,navíc měl i dobrý scénář.Vynikající byly i herecké výkony a navíc Tom Cruise ukázal,že stále umí výborně hrát.Jinak,kdybych měl říct zápory moc by jích nebylo,ale tak přeci jen je řeknu.Asi posledních 15 minut přeci bylo trošku nudnějších,ale to je tak asi jediný zápor na tomto filmu.

26. února 2007
avatar uživatele
100 %

1

Tenhle film je naprosto nejlepší z Mission Imposible. Příjde mi že je nejreálnější a je úžasně natočený, nemá s předešlými díly vůbec nic společného, takže super.

29. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Suveréně nejlepší díl z celé triologie. Asi je to tím, že Cruise konečně zapletli s nějakou slečnou víc, než jenom povrchní láska. Ano, to, že všechno dělal v presu kvůli lásce ke své ženě dodalo nemožné misi na skutečnosti. Také zrada zevnitř a falešné obvinění Ethana Hunta tam skvěle sedělo. Takže? Debut J.J. Abramse byl víc než vynikající.

26. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

no podľa mňa aj tak naďalej vedie jednotka, ale aj toto má niečo do seba. Ako vždy je zrada vnútri agentúri, čo mi už pripadá ako tradícia, ale na obsadenie, efekty a fantastický výkon Toma Cruisea dávam 90%.

26. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Cruise

Tak musím se přiznat, že do minulého týdne jsem neviděla ani jeden Mission Impossible. Ale rychle jsem to dohnala a koukla se i na trojku. I když se mi do ní vůbec nechtělo... Jednak kvůli mému neoblíbenci Cruiseovi, jednak proto, že mě oba první filmy zase tak moc nezaujaly. Ale s trojkou to bylo jinak! Film je totiž bezesporu nejlepší z celé série a udělal za Missiony pěknou tečku a udělal jim i poctu... Je to celé takové lepší, akčnější, modernější, dokonce ani docela povedený příběh nechybí, což je určitě dobře. Protože pouze bezduché střílečky bez pointy jsou na nic. Tohle bylo ale opravdu dobré. I na Toma se dá dívat.

20. ledna 2007

Už sase skáču přes mrtvoly.

Tom Cruise se vrátil!! A to až nechutně efektním filmu, kde akce střídá akci, déšť kulek kropí nevinné občany a zvládá jednu nezvládnutelnou misi za druhou. Tentokráte se můžeme pokochat pohledem na, až roztomile slizského Phillipa S. Hoffmana, který jako vždy, podává krásný herecký výkon. Efektivnější, akčnější a nádpaditější, tím vším se může pochlubit (a taky se chlubí) noví díl od J.J. Abrahmase. Jen tak dál.

16. ledna 2007

Dobrý

Pro mě nejlepší díl,hodně akce a skvělý efekty,vyzdvihnul bych střih a kameru.Tom Cruise jako vždy nezklamal.Dávám 90.

6. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Řekl bych že jeden z nejlepších dílu Mission: Imposible. Scény už nejsou tak přehnané a film je i celkem realnej.(ne jak třeba v jedničce). Hodně se mi líbil děj a zápletka

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Ne, že by se mi Mission Johna Woo nelíbila, velmi kvalitní, ale tento díl je jednoznačně ze všech nejlepší. Už úvodní záběry naznačují, že už to bude ještě vážnější podívaná. Humoru tochu odzvonilo. Akce na každém kroku. A Phillip Seymour Hoffman je konečně opravdu pořádný chladnokrevný padouch. Osobně si myslím, že si fanoušci přijdou na své.

11. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Je to hodně dobrý, v letošním přívalu nic moc akčních filmů (miami vice) je to opravdu na vysoké úrovni. Zcela určitě lepší než dvojka (ta je opravdu nic moc, nechápu jak mohla vydělat tolik), ale jednička je asi nejlepší. A navíc se točila v Praze, další plus body. A byl tam Jean Reno. Ale ta trojka si 90% určitě zaslouží.

3. prosince 2006

tak abych pravdu řekla, čekala jsem víc. Je sice fakt, že na to, jakej je teď Cruise blbec s tou svou vírou, moc to s ní přehání, film zahrál velice dobře a jestli je pravda, že se nenechal zaskakovat dublérem, tak klobouk dolů. Jinak akce nic moc, nejlepší podle mého byl první díl. A není to kvůli Praze, prostě se mi líbí nejvíc.

15. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Cruise stále září

Asi proto, že se před kamerou pohybuje už slušnou řádku let, je jeho projev na kameru podle mého velmi přirozený. Série, i když měla pouze dva díly byla mnou velmi oblíbena a na trojku jsem čekla jak na smilování. M: I3 je dozajista nejlepší díl série, netrpí klasickými syndromy hollywoodu ( celý film se "nic neděje" a poté je jedna velká akce, po které se všichni smějí) a proto jsem se rozhodl udělit jí 100%. (Rozhodně mohla být lepší, ale stovku jsem už dlouho nedal :)

28. září 2006
avatar uživatele
80 %

MI 3 spolehlivě plní vaší představu ohledně letního blocbusteru.Není to nic,co byste už tisíckrát neviděli,ale je to podáno pěkně svižně a se sympatickou nadsázkou,takže s tím nemám problém.Ačkoli nejsem fanynka Toma Cruise,upřímě,většinou mi pořádně leze na nervi,role agenta Hunta mu sedí,takže ani on mi podívanou nezakazil.Kéž by všechny akční trháky dopadly takhle dobře.

28. září 2006
avatar uživatele
90 %

zpráva se zničí za 5 vteřin

velice povedený film. Dobré akční scény, které nejsou ale tak zapamatovatelné jako ve dvojce.Padouch byl zabit poměrně snadno.Celkem kýčovitá byla scéna,kdy Ethan říká své milé, že ji miluje, předtím než ho má oživit.je to tam velmi nucené

23. září 2006
avatar uživatele
100 %

MI3 se mi líbil, byl akční, měl děj, ale nelíbil se mi tak jak se mi líbili jeho předchůdci.Ale jinak je super.

17. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Mission: Impossible III

Tento snímek mě opravdu skvěle potěšil, i když sem čekal ještě větší přehnané akce, ale i tak to je můj nejoblíbenější film tohoto léta. Tento třetí díl je o 100 % lepší než první a druhý . Hodně se mi líbil děj filmu, i když zas šlo o záchranu jeho milé. No ale musím říct, že to je naprosto dokonalý akční film, takže jednoznačně 100 %.

12. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Přestože jsem jsem film bez problémů zhlédnul, zas až tak moc mne nenadchnul. Asi už jsem akčních filmů překoukaný. Když se na to podívám méně zaujatě, musím uznat, že je to ve svém oboru nadprůměrný film, Tom Cruise zahrál svou roli bezvadně, a přiznávám, že jsem se u něj nenudil. Ale už teď nevím, o čem to vlastně bylo...

10. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

akce

Trojka byla suverénně nejlepší už kvůli reálně vypadající akci a úvodní nervydrásající scéně.Zamrzela akorát nemastná, neslaná likvidace padoucha

7. srpna 2006

mise splněna

Mission: Impossible III je rozhodně nejlepší díl ze stávající trilogie. Na filmu se mi nejvíce líbily dobře promyšlené a reálně vypadající akční scény (např. odhození Toma Cruise na auto). Byla na ně skutečně radost pohledět... Tento film bych hodnotil jako nejlepší akční film (nejen) tohoto roku. Tom Cruise zde na rozdíl od minulých dvou dílů hraje přesvědčivě a sympaticky, Philip Seymour Hoffman je jedním z nejlepších filmových záporáků všech dob. V režii je dobře poznat rukopis J. J. Abramse, což přináší vítané osvěžení do celé série M:I... Už se těším na čtvrtou nesplnitelnou misi!

29. července 2006
avatar uživatele
70 %

hmm

No, podle me je trojka nej!!!!!!!!! Teda nic extra dej, ale nikdy sem se tam nenudil. No takze casopis premiere se nemilil! (podle me)

22. července 2006
avatar uživatele
70 %

Mission Impossible III

Na tento film som bol v kine a celkom sa mi to páčilo a mal som aj hru na mobil o tom filme celkom fajn

20. července 2006
avatar uživatele
90 %

Nejlepší ze série

No prostě klasika MI...plno akce...napěti a super triky...hlavně nic ohranýho...pořád nějáky nový věci...ale nesmíte nad tím moc přemýšlet z hlediska fyzikálních zákonů, ale jinak fakt super...90% jen za to že jsem fyzik :D

9. července 2006
avatar uživatele
90 %

Nejlepší díl

Po "tupé" dvojce založené jen na akčních scénách se 3. nesplnitelná mise vyjevila jako opravdu kvalitní snímek. Mise pod taktovkou J.J.Abramse byla svižná, akční, dobrým příběhem a konečně ukázala, že Hunt není neporazitelný. Škoda že jak to už bývá všichni dopadnou dobře...aspoň jeden z hl. hrdinů by to mohl shytat. Jinak ale tleskám.

25. června 2006
avatar uživatele
100 %

Impossible!!!

Řekla bych, že toto je nejzdařilejší kousek z celé série. Je plný akce a výborných akčních scén, nebyl ani čas aby děj někam zabředl nepovedných dialozích, či aby se to nějak zamotalo. Přímé, jasné a v rychlém tempu. A tak se mi to líbí ;-)

21. června 2006

Třetí pokračování se docela povedlo

Ve zkratce - pro mě to byl po delší "prázdné" době poměrně zdařilý kousek. Vzhledem k minulým dílům i docela s povedeným a svižným dějem.
Menší poznámka na okraj - M:I3 rozhodně není akční film. Termín akční film poněkud zlidověl a spousta lidí tímto termínem označuje snímek, kde někdo vytáhne zbraň... toto je thiller, popřípadě špionážní thiller :) ale jinak dobrý, sice bych netvrdil že to je nejlepší díl ze všech, ale povedl se.

10. června 2006
avatar uživatele
90 %

2 hodiny relaxu

No, co napsat - ano, je to podle mého nejlepší díl série, ano je to zásluha především J.J.Abramse, ano Tom Cruise je stále Tom Cruise, ano užijete si 2 hodiny nadprůměrné zábavy, při které můžete absolutně vypnout a ano - po opuštění kina si už na něj pravděpodobně ani nevzpomenete.To ale po vás takový film ani nechce - takže svůj účel splní. PS: Nechci být špatný prorok, ale až uvidíme nového Jamese Bonda, budeme si asi přát, aby vypadal spíš jako tenhle film.

2. června 2006
avatar uživatele
80 %

Cool akční sekvence, napětí od začátku do konce, humor, skvělé herecké výkony a vyšperkovaný scénář. Jak je každý díl M:I jiný tak tenhle má od každého něco a skvěle trojci doplňuje.

27. května 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely

Vynikajúce pokračovanie tejto skvelej série.Plno akcie,žiadna nuda počas filmu a vyborne herecké umenie Toma Cruisa
Trojka je asi najlepším filmom z celej trilogie

23. května 2006
avatar uživatele
80 %

MI 3

se mi líbil jen o fous méně než jednička, ale o hodně fousů víc než dvojka. Jen si tak říkám, kdy už dojde k té šťastné chvíli, že hrdina skočí přes zející díru a PŘESKOČÍ hned na poprvé a nebude se muset drápat nahoru jak olgoj chorchoj? To by mě fakt potěšilo.

18. května 2006
avatar uživatele
60 %

...

mision: imposible.. .jedničku jsem viděl v telce.. moc si z ní nepamatuju.. z dvojky jsem viděl prvních pět minut.. a jelikož seriál z 80. let mi neustále putuje pamětí, rozhod jsme se na třetí díl "cruisovské" (zatím) trilogie zajít.. .no a byl jsme značně rozčarovanej.. akční sekvence jsou dobrý, ale na ty z ostrova stejně nemaj.. no a to je tak všechno... .každej se rozplývá nad "chytrou" zápletkou, ale zas tak chytrá neni, hlavní záporák v podání philipa seymoura hoffmana je druhym největším lákadlem po tomu cruisovi, je super mít v týhle roli čerstvýho držitele oscara, ale i když je dobrej, zas tak moc prostoru nemá.. dialogy-k otmu se vyjádřila recenzistka časopísku metropolis (nebo tak nějak) že jsou myslim chytré, mají své místo a logické vyústění.. ale ať jsme dělal co jsem dělal u rozmluvy typu: "můžu ti věřit?" "můžeš mi věřit!" "miluju tě" "věř mi" jsem její slova moc nepobíral.. pak jsme se ještě nemoh ubánit smíchu při každym druhym tomově úsměvu a při jeho akčních scénách.. vždycky se mi totiž vybavila reportáž z květnový premiere, kde se tom kasá: "viděls tu scénu.. nejdřiv nic moc.. ale jak sjem pak málem spadnul.. wow..to bylo něco...!!!" zkrátka seriál nulová šance zůstal nepřekonán a viděl jsem soustu lepších akčních filmů...

18. května 2006
avatar uživatele
100 %

super

Jednoznačně nejlepší díl mission imposible,bylo tam vsechno co sem od toho očekaval,mnoho akčních scén ,super zápletka,no a proste cely super no,kdo ma rad akční filmy musi videt ,u tohohle filmu se nebudete nudit!!!!!Zaručeně!!!!!!!!!!!

13. května 2006
avatar uživatele
80 %

Do třetice všeho dobrého

M:I 1. se mi líbila kvůli příběhu, M:I 2. byla jen akční slátanina, M:I 3. však toto oboje spojila a vyšel z toho dobrý film s kvalitním příběhema a neméně kvalitními akčními scénami. Jedu Tome, jedu !

13. května 2006
avatar uživatele
80 %

Podle očekávání

To co jsem od filmu očekávala, bylo vrchovatě splněno. Akce stíhala akci a navíc ještě útok na city, to bylo tedy fakt velkým přínosem filmu. Co mě už ale trochu vytáčelo byly tak neuvěřítelné situace a akce, které ač bych velice ráda brala, byly naprosto nereálné. Ale nad tím se zřejmě u tohoto filmového žánru člověk nemůže vůbec pozastavovat. Nicméně pak mi ale celý film připadne spíš jako sci-fi a ne jako akční film.

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Byl jsem nadmíru spokojen. Od začátku se na mě valila jedna akce za druhou a díky dobrému akčnímu tempu jsem si vydechl až se závěrečnými titulky. Pokud půjdete na film, běžte na titulkovaný v originální verzi, protože slyšet T. Cruiseho alias pana Sobotku (který mimochodem vypadá jak bezdomovec) jak v letištní hale u přepážky vysvětluje "česky" proč letí do Finska, to je fakt pecka :)

8. května 2006
avatar uživatele
90 %

Naprosto souhlasim s recenzí. Supr film nabušený akcí a napětím. V jedné věci se ovšem rozcházím, M:I-2 se mi líbíla o chlup víc než 3...

6. května 2006
avatar uživatele
90 %

Určitě nejlepší díl série! Nadupaný, hodně akční, hodně rychlý a překvapivě dost vtipný špionážní thriller, který se značně vymyká běžným zástupcům žánru. Hereckým obsazením (opravdu hnusný Philip Seymour Hoffman jako padouch, hned 3 půvabné herečky). Zmiňovaným vtipem (zvláště scény ve Vatikánu se stanou památné). Překvapivě nestupidním scénářem - naopak je děj dost nepředvídatelný, a jistě vám nebude dělat problémy ponořit se do něj tak, že budete napnuti až do posledních pěti minut (pak přijde očekávatelný "slaďoučký" konec). Stejně jako v Bondovi i díky zábavným technologickým vychytávkám. A prostě tím, že se jedná o třetí dí veleúspěšné trilogie se stále větším švihákem Tomem Cruisem, který stále má co předvádět!

2. května 2006