home
Mise na Mars

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Tenhle film mě mile překvapil. Čekal jsem naprostý nesmysl a ono se na to i dalo koukat. Bohužel mě to nepřekvapilo zas tak moc, abych chtěl film vidět ještě jednou. Hlavně trochu moc kýčovitý klišé konec, který mě osobně přišel přehnaný a překombinovaný. Mise na Mars je rozhodně jeden z těch lepších sci-fi, ale jen těsně.

14. září 2008
avatar uživatele
80 %

Protože mě podobný film o Marsu Rudá planeta hodně zklamal, doufal jsem, že tenhle film bude o poznání lepší. A myslím si, že byl. V prvé řadě hvězdné obsazení je bezchybné, a efekty tak akorát. A zápletka? Kdo ví?
Třeba to tak je, třeba na Marsu něco takového existuje. Těžko říct, ale jako varianta je to děsivé, ale rozhodně i vzrušující. Když to sečtu, tak mi Mise na Mars příjde jako slušná sci-fi podívaná.

14. září 2008
avatar uživatele
90 %

Ať si kdo chce co chce říká, mě se to líbilo. Zajímavý příběh o vesmírném dobrodružství a možná i ufounech =)

21. ledna 2008
avatar uživatele
40 %

Mise na Mars

Velice pěkné herecké obsazení, které bohužel nemohlo v této podprůměrné sci-fi využít svůj potenciál. Je to takové ploché.

31. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Podle mne bezvadný film s mnoha překvapivými scénami si zaslouží dobré hodnocení. Skvělé trikové záběry a nečekané zvraty v ději se mi líbily. Každá minuta filmu přinášela nová překvapení, takže jsem se nenudil ani chvilku. I když každé setkání s mimozemšťany beru s rezervou.

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

dooooosť zaujímavý film, námet je fajnový, keď sme pri tom tak aj obsadenie bolo na jedničku. A čo sa týka deja mám rád takéto vesmírne "srandičky" takže 100%

26. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Film jsem kdysi viděla na HBO, a mám dojem, že jsem ho viděla i 2x. Pro mě se film začíná rozjíždět, až když začínaj dekodovat ten "vzkaz" od mimozemšťanů. Moje lehká slabost pro G. Sinise, dělá film o kousek lepší. Myslela jsem si, že "ti druzí" jsou zlí a nenapadlo mě, že můžou bejt v pohodě. Ty scény, když jsou už v tom..jak to jenom navzat:/, ted nevim, ale musim souhlasit, že ty scény vevnitř, řekněme té budovy jsou parádní, ty planety - pěkný. A zajímalo by mě, jak to na tý jejich planetě kdysi vypadalo. Ufo téma je i v Kontaktu, a i přestože se to nedá moc srovnávat, u mě vede Kontakt.

14. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Connie Nielsen

Film sice nebyl nijak extra napínavý, ale to co očekávám od kosmické sci-fi, Mise na Mars splnila. Každopádně film byl zajímavý a viděl jsem už horší filmy o cestě na Mars.

14. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Osobně mě to moc nezaujalo. Možná to bylo tím, že jsem film viděla v polském znění a já polsky moc nerozumím :(((. Nápak sice nebyl špatný, ale místy to bylo podáno tak neuvěřitelně nudně. I když ten muž zahyne ve vesmíru, vůbec jsem se nebála. S mimozemšťany to už bylo trošičku lepší, ta rotující sluneční soustava se mi líbila. Po trokové stránce je film dobrý, ale děj...

4. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Tenhle film jsem viděla asi už 3x a pokaždé se mi film moooc líbil. Naprosto dokonalá byla hlavně scéna s mimozemšťanama...vypadali totiž úžasně roztomile...Zkrátka a dobře je to super příběh s jěště lepší vizuální stránkou.

1. ledna 2007