home
Milujte svého zabijáka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Nápaditá režie, výborní herci,ale zmatený celek. Kaufmanovy scénáře mám rád, ale tohle prostě nedotáhnul do zdárného konce.

30. června 2011
avatar uživatele
90 %

Rockwell!

Příběh Chucka Barrise jsem pořádně dlouho míjela velkým obloukem a ne náhodou. Neslyšela jsem na něj žádnou chválu a dokonce mi jedna z mých sester pravila: "Větší blbost jsem neviděla, musela jsem to po půl hodině vypnout!" Jenže to byla právě ta blbost. Po půl hodině může dostat teprve film ten správný spád. A tak, když se včerejší noc staly mými společníky opěvované celebrity, cítila jsem se jako doma (já vlastně byla doma). Tedy ne kvůli celebritám. Kvůli filmu, který mi sedl. Sam Rockwell mě překvapil jak nejlépe mohl a showman Chuck je jistě to nejlepší, co kdy předvedl. I Drew byla skvělá. I George... Vlastně všichni. Je pravda, že to snad bylo přeplácané... Jako když si přesolíte těstoviny, ať na ně naplácáte cokoliv, tu sůl už neodstraníte a výsledek bude poněkud jiný. Divný. Ale může být dobrý. A mně se "zabiják" dobrý zdál. Retro styl a skvělé herecké výkony a specifická režie Clooneyho... Dobrý humor, výborná hudba, pestrý Kaufmanův scénář... Co dodat? dávám 90%. Málokdy mě hlavní hrdina překvapí tolik, jako včera Sam!

11. března 2007
avatar uživatele
100 %

Miluji svého zabijáka

Film, o němž jsem si myslela, že to bude jeden z těch, které o hollywoodskou star ani nezavadí, který bych mohla řadit mezi ty nezávislé. Jen jsem uviděla prvních pár sekund bála jsem se, že to bude jeden z hloupých filmů naplněných samými "stars" a co teprve režie = George Clooney!!! Leč při prvních minutách jsem zjistila, jak jsem se hluboce mýlila. Je to jeden z nejlepších filmů jaké jsem, kdy viděla, i když vlastně ani nevím čím mě tak zaujal, ale zaujal a Sam Rockwell se pro mě rázem z neznámého chlapíka stal panem Hercem. Úžasný film, který všem vřele doporučuji!!!

8. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto uchvacující... Jak po vizuální stránce, tak herecké výkony. George je prostě a jednouduše Borec:)

3. března 2006
avatar uživatele
100 %

Hmm.....

Nikdy jsem si nemyslela, že je George Clooney nějak zvlášť dobrý herec a proto mě docela překvapilo jeho jméno u kolonky "director"...Musím ale uznat, že Milujte svého zabijáka je opravdu povedený kousek. Hlavně Sam Rockwell v hlavní roli. S radostí si přečtu i knihu Chucka Barryho, aby se dalo porovnat jak si se scénářem poradil Charlie Kaufman...

3. února 2006
avatar uživatele
90 %

Drew, Julia etc.

Film má pomalejší rozjezd, ale pak mě ta spousta hereckých hvězd vtáhla do děje a bylo to hodně super!

2. února 2006