home
Miluji tě k sežrání

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

TROUBLE EVERY DAY BY 2MIG1

sakra to všichni viděli jinej film než já? pravděpodobně ano, protože jinak netušim, kde se vzali pověsti o filmu, kde se jenom souloží a žere.. obého by člověk spočítal na prstech jedný (okousaný) ruky.. claire denis chtěla evidentně natočit artovou záležitost, tudíž výsledkem jsou nudný sekvence mlčení, sem tam vystřídaný několika ubohejma dialogama, který by obstály maximálně v nějakym pornu jako předehra.. škoda, že se toho porna nedočkáme, i když jako správnej art obsahuje film alespoň jeden výstřik a pár záběrů na prsa.. co se týče mordů, jsou tu všehovšudy dva, z čehož jeden z prvu vypadá spíš jako orální sex během menstruace a druhej je asi jediná věc, která naplňuje žánrový zařazení filmu a jedinej tak stojí aspoň o nějakou zmínku..

18. srpna 2011
avatar uživatele
10 %

No čekala jsem teda brutalitu ale brutální scény tam všehovšudy byly jen dvě a nic moc, Kanibalové mnohem lepší. Nic moc, očekávala jsem něco víc.

23. dubna 2009
avatar uživatele
0 %

Panebože, co to zase natočili...

Tak z tohodle filmu mi bylo opravdu špatně. Měla jsem skoro celou dobu zavřené oči... Byl naprosto brutální, plný krve, kanibalistický, prostě fuj. Když si na něj vzpomenou, je mi blivno. Je pro ty, kteří mají rádi nechutné filmy plné krve a úchylných scén..

29. listopadu 2007