home
Půlnoční vlak

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

No ze začatku to vypadalo na obyčejnou vyvraždovačku ve vlaku. Pak se to konečně trochu rozjelo a objevily se zajímavé detaily příběhu a konec byl celkem zajímavý, ale bohužel otevřený a dost blbý .... až nedotzažený do konce řekl bych .. Zato měl film dobrou atmosferu a zabiják byl dost chladný a nelítostný...
Dal se, ale necítím nutnost podívat se na něj ještě jednou

14. prosince 2012

Barker

Četla jsem první tři knihy krve, které začínají touhle povídkou. Je dobrá, i když co do krvavosti jedna ze slabších bych řekla. Pak se mi jednou i zdálo, že dělám práci onoho řezníka. (Fuj :D). A nemyslím si, že jde dost dobře zpracovat filmově a ani to dost dobře nezpracovali. Ovšem ne že by se na to nedalo vůbec dívat. A musím dodat, že ty bytosti, které Barker, pokud si vzpomínám, líčil jako "otce NY", vypadali jako skřeti z Pána prstenů.

23. července 2010
avatar uživatele
JMD
...
50 %

Slušný béčkový krvák pro všechny. Na zabití nudy ideální, jen nad tím nesmíte moc přemýšlet. Až na debilní konec, obsahující dvě naprosto úžasné scény, které byly zamýšleny nejspíše jako cooltovní jsou opravdu nářez pro bránici (konkrétně vrahounův pohled, když leze z pod vlaku a chycení lebky).

Takže film celkově 60%, za posledních 10 minut utrpení -10%.

16. října 2009
avatar uživatele
30 %

Půlnoční vlak

Měl to být napínavý horor, Clive Barker je přeci jenom dobrý hororový mág, ale takhle zpracovat jeho předlohu přeci jen není možné...triky jsou ubohé až k smíchu, pár věcí zůstává nevysvětleno, kamera je snad jediná v pohodě, ale zbytek, raději bez komentáře. Pokud vám B-čkový horory nevadí, pak je tento Půlnoční vlak pro Vás, ale Já jsem už trošku rozmlsanej.

23. srpna 2009
avatar uživatele
50 %

Fifty - fifty

Než jsem se podívala na tenhle film, zkoušela jsem o něm hledat něco na internetu..zajímalo mě, jestli to bude ztráta času, nebo se jedná o kvalitní horor..už podle ohlasů ostatních jsem věděla, že se na to dívat nemám..ale zvědavost mě předčila. Film začal jako běžný thriller, i když té krve tam na mě bylo dost..až jsem se chvilkama nedívala..:-D no a ten konec? do konce můj názor na tento film byl.."dejme tomu..." ale po objevení nadpřirozených příšer bych to vypla..takže sečteno a podtrženo na zabití času dobrý, ale znovu bych si to nepustila..

28. března 2009
avatar uživatele
30 %

Tak jsem si zas jednou ověřil, že pro mě horor není to pravé ořechové. Pokus o atmosférické převedení Barkerovy povídky zůstalo někde ve třetině cesty. Noční scény díky slušné kameře a filtrům sice vypadají dobře, ale to co se na nich odehrává už je jiná kapitola. Kitamura si nebral servítky při masakroidních scénách Vinnieho Jonese, ale všemu chyběl moment překvapení. Žádná nápaditá lekačka, nebo vypnutí atmosféry jako struny, kdepak. Divák ví o všem dopředu a pokud nemá vyloženě slabí žaludek, dostane jen trhání zubů, pár rozšmelcovaných mozků a vypadnuté oči z důlku. Herci se vesměs do svých rolí hodí a Jones se pro podobné "bandass" typy narodil. Proto je taky jasně největším kladem celého filmu. Kdybych na konci nezažil snad nejdementnější pointu svého života, možná bych dal 50 %, smetl to ze stolu a zapomněl. Takhle mi v hlavě pořád šrotuje jedna zásadní otázka: "What da fuck?"

25. října 2008