home
Mickovy modré oči

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Priemerná komédia, nejak ma to úžasne nenadchlo... Na niektorých miestach to trochu uspávalo, ale dalo sa to dopozerať... Ako všetkým priemerne pekným filmom- 70%

7. srpna 2007
avatar uživatele
pb
...
80 %

A tak je to pěkná komedie, člověk s zasměje a večer je pryč. =) Jsou tam docela nečekaný situace, a to oceňuju. Je to dobrá komedie.

22. března 2007
avatar uživatele
80 %

Mně se tento film vcelku líbí, protože není tak obyčejný jako ostatní. Povedená krimikomedie s dobrým úvodem a prima skečema, což podtrhne závěr, protože opravdu netušíte, jak děj dopadne.

17. února 2007
avatar uživatele
80 %

Jeanne Tripplehorn

Prostřední část filmu se mi líbila a dobře jsem se pobavil. Děj má blíž ke komedii, než k zajímavému romantickému příběhu.

17. února 2007
avatar uživatele
70 %

V celku dobrá komedie. Film se mi líbil a musím že je dost povedený. Některé scény docela pobavili. Například když se Micky učí v autě přízvuk drsňáka a taky mnoha jiných.... Skrátka zasmál jsem se a přesně to jsem od tohto filmu čekal.

6. února 2007
avatar uživatele
100 %

perfektna sranda , vzdy si to rada pozrem :))) z tohoto filmu jednoducho nemozem.... odporucam , ked budete mat naladu na nejaku komediu .

15. ledna 2007

nudná mafie

Jasný píklad toho, že láska a mafie nepatří k sobě, film často přišel nudný, některé scény mohly být daleko lepší, myslím, že nad takovýmto filmem se mělo strávit víc času

5. října 2006
avatar uživatele
40 %

Kdybych šla na tento film do kina, asi bych odešla (no, asi bych na takový film vůbec nešla :) V TV jsem ho dokoukala, ale že bych se nějak extra bavila, to ani ne. Bylo tam sice pár úsměvných scén, ale celkový dojem - průměr! Nezachránily to ani modré oči Hugha Granta :)

20. srpna 2006