home
Michael

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

John Travolta

Je to jen lehce zábavná romantická komedie, která má sice zajímavý námět, ale jeho příběh příliš neuchvátí.

1. května 2013
avatar uživatele
100 %

MICHAEL

Michael skutečně potřebuje víc než trochu tolerance z každé strany... Upoutal mě svojí originalitou kde na pohled vulgární Anděl má snad horší zvyky jako lidi,,, Nevím kam zařadit ten film, má hodně z každé oblasti a navíc ten konec, myslím se musím podívat víc krát aby jsem si udělal názor, každopádně líbil se mi styl vyprávění příběhu s nádechem tajemnosti a očekávání...

23. září 2012
avatar uživatele
80 %

Film byl zajímavý, ačkoliv děj nebyl kdovíjaký. Vynahradil to John Travolta, který jak někdo poznamenal už nebyl nejmladší, ale nikdo nemládneme a už jsem viděla hůř zestárlé herce, kteří se děsivě vrací znovu a znovu. Tvůrcům se podařilo navodit rochu napětí (když Michaelovi vypadávají pírka) zároveň to bylo trochu tajemné a magické. Také si myslím, že laici (co se náboženství týče) se mohli něco dozvědět.

22. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Kdysi se mi ten film moc líbil. Nevím, jak bych ho hodnotila teď, ale před tím opravdu dost dobrý. Jestli to je tím, že jsem se dívala na každou druhou věc a většina se mi líbila, nevím, ale toto je opravdu pohoda jazz.

27. července 2006
avatar uživatele
80 %

Velmi zvláštní a netypický film. Na jednu stranu se tváří jako romantické drama z novinářského prostředí, ale zároveň tu máme prvky nadpřirozenosti v podobě polidštěného archanděla s křídly, který kouří, chlemtá pivo, sprostě mluví a roste mu pivní mozol. V hlavní roli anděla si opravdu nedovedu představit někoho jiného než Johna Travoltu. Jeho výkon zastiňuje ostatní herce. V každém případě je to o sblížení dvou osamělých duší za přispění Michaela s příjemným humorem.

27. července 2006
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Pohled na obtloustlého Johna Travoltu v ternýrkách - nic moc (už to není Danny Zucco z Pomády :)). Děj taky nic moc, nemá vtip ani spád. Myslím, že stačí vidět 1 - no, maximálně 2x :)

26. července 2006