home
Mezi supy

NÁZORY K FILMU

Je to slabší film. Asi hlavně kvůli představiteli Old Surehanda-Stewartovi Grangerovi. Absolutně se nehodí k postavě jako je Vinnetou.

21. října 2010
avatar uživatele
70 %

Jedna z těch slabších mayovek. Jakmile byli Vinnetou s Old Shatterhandem od sebe, výsledek nestál za moc. Stewart Granger v roli Old Surehanda je mi hodně nesympatický a není divu, že si kvůli jeho buranským způsobům nepadli s Bricem do oka. Přesto cosi z atmosféry původních dílů přetrvává a přestřelkami s gangstery nikdy nic nezkazí. 70 procent je možná až příliš vysoké hodnocení, ale tyto filmy jsem jako kluk miloval a i teď k nim mám tak trochu sentimentální vztah. V rámci westernového žánru patří Mezi supy přeci jen mezi ty lepší kousky.

12. července 2009
avatar uživatele
90 %

Pierre Brice

Filmy, kde vystupuje Old Surehand a ne Old Shatterhand nemají takovou kvalitu a napětí, ale tento mě docela bavil a dalo se na něj dívat.

8. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Čekal jsem víc

tohle nebylo tak dobré jako stará klasika - poklad na stříbrném jezeře. bylo to ucházející, ale ta závěrečná scéna, ta byla sestříhaná tak tupě, že jsem se až musel smát.

8. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

njn....

Tak film měl typickou westernovskou zápletku. Kdyby tam nehrál úžasný Vinnetou, ani by mě nenapadlo dívat se na to. Old Surehand byl sice ucházející, ale prostě se s Old Shatterhandem nedá srovnávat. Kostýmy opět úžasné:)

3. února 2006